0

Nasz styl ubierania się, który uważasz za normalny, nie jest w żaden sposób wyróżniony, ani nie jest tym jedynym właściwym. Każdy ma swój i każda kultura na swój. U nich to może właśnie to jest ubieranie się z klasą i taki styl zupełnie akceptują. Nie rozumiem jakiejkolwiek krytyki ubioru, przecież on nic nie świadczy o człowieku. Tym bardziej nie rozumiem krytyki całej kultury ubioru..

0

PEE WAN SEBASTIAN PEE WAN

0

Tam Higuain jest warty 94 mln euro, więc to raczej nie będzie trudne XD

0

Oni nie kłamią, oni po prostu wróżą z fusów, a to że się może z raz trafiło to jakiś astronomiczny przypadek xD Dla nich im większy absurd tym lepiej

0

Alisson Becker.

9

Standardowo: jaki tier? XD

28

Tak, chodzę z jednym do klasy w technikum, pozdrawiam Albi xD

0

Dzięki wszystkim z góry, nie zdawałem sobie sprawy z tego. A ME w Lekkoatletyce bardzo chętnie obejrzę.

0

A co tam takiego jest? Nie pytam uszypliwie, nie znam całej ramówki po prostu :D

2

No pewnie będą w głównym Polsacie, przecież to kanał otwarty

0

A z ciekawości, dlaczego Serbia jest prawnym sukcesorem Jugosławii?

0

Ależ sobie uświadomiłem pewną rzecz.
Jak pięknie wygląda
Pogba-Busi-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
Ja wiem że przesadzam, ale wyobraźcie sobie, aj

11

Ja nie widziałem i dziękuję OP za wstawienie tej wypowiedzi.

2

Dlaczego siedzenie w Urugwajskiej fladze Was oburza?

1

JAZDA!

0

TAAAK

9

Z jednym się zgodzę. Rakieta dziś kapitalny, dużo lepszy od Mordicia.

9

Francuzi mają fart? To oni przeszli 2 razy w karnych tak? XD i to w śmiesznej drabince

2

Przepraszam co? Francuzi łatwiejsza drabinka na Euro? XDD

4

Brawo! Jazda z nimi

0

No nie, tylko nie sprawiedliwość w futbolu no, jak tak można

0

Zrobił coś jak Pique, ewidentny karny

0

Karny jak nic

0

Dobra jazda z nimi Francuzi xD już się wyszaleli teraz można zabijać i dobijać

0

Co potwierdza co jest w futbolu najważniejsze.

1

Jaka symulka xDDD grzmotnął go w nogę mocno xD

0

Taaak!!

4

Nawet niżej masz napisane że to nie Chorwacja, a Pampeluna w 2016 roku.

1

XDDD

"Chorwaci nie byli zmęczeni w półfinale"

Co z tego że do 70 min czołgali się po boisku xD

1

Kapustka vol2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?