Nasz styl ubierania się, który uważasz za normalny, nie jest w żaden sposób wyróżniony, ani nie jest tym jedynym właściwym. Każdy ma swój i każda kultura na swój. U nich to może właśnie to jest ubieranie się z klasą i taki styl zupełnie akceptują. Nie rozumiem jakiejkolwiek krytyki ubioru, przecież on nic nie świadczy o człowieku. Tym bardziej nie rozumiem krytyki całej kultury ubioru..
0
Nasz styl ubierania się, który uważasz za normalny, nie jest w żaden sposób wyróżniony, ani nie jest tym jedynym właściwym. Każdy ma swój i każda kultura na swój. U nich to może właśnie to jest ubieranie się z klasą i taki styl zupełnie akceptują. Nie rozumiem jakiejkolwiek krytyki ubioru, przecież on nic nie świadczy o człowieku. Tym bardziej nie rozumiem krytyki całej kultury ubioru..
0
PEE WAN SEBASTIAN PEE WAN
0
Tam Higuain jest warty 94 mln euro, więc to raczej nie będzie trudne XD
0
Oni nie kłamią, oni po prostu wróżą z fusów, a to że się może z raz trafiło to jakiś astronomiczny przypadek xD Dla nich im większy absurd tym lepiej
0
Alisson Becker.
9
Standardowo: jaki tier? XD
28
Tak, chodzę z jednym do klasy w technikum, pozdrawiam Albi xD
0
Dzięki wszystkim z góry, nie zdawałem sobie sprawy z tego. A ME w Lekkoatletyce bardzo chętnie obejrzę.
0
A co tam takiego jest? Nie pytam uszypliwie, nie znam całej ramówki po prostu :D
2
No pewnie będą w głównym Polsacie, przecież to kanał otwarty
0
A z ciekawości, dlaczego Serbia jest prawnym sukcesorem Jugosławii?
0
Ależ sobie uświadomiłem pewną rzecz.
Jak pięknie wygląda
Pogba-Busi-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
Ja wiem że przesadzam, ale wyobraźcie sobie, aj
11
Ja nie widziałem i dziękuję OP za wstawienie tej wypowiedzi.
2
Dlaczego siedzenie w Urugwajskiej fladze Was oburza?
1
JAZDA!
0
TAAAK
9
Z jednym się zgodzę. Rakieta dziś kapitalny, dużo lepszy od Mordicia.
9
Francuzi mają fart? To oni przeszli 2 razy w karnych tak? XD i to w śmiesznej drabince
2
Przepraszam co? Francuzi łatwiejsza drabinka na Euro? XDD
4
Brawo! Jazda z nimi
0
No nie, tylko nie sprawiedliwość w futbolu no, jak tak można
0
Zrobił coś jak Pique, ewidentny karny
0
Karny jak nic
0
Dobra jazda z nimi Francuzi xD już się wyszaleli teraz można zabijać i dobijać
0
Co potwierdza co jest w futbolu najważniejsze.
1
Jaka symulka xDDD grzmotnął go w nogę mocno xD
0
Taaak!!
4
Nawet niżej masz napisane że to nie Chorwacja, a Pampeluna w 2016 roku.
1
XDDD
"Chorwaci nie byli zmęczeni w półfinale"
Co z tego że do 70 min czołgali się po boisku xD
1
Kapustka vol2?