1

Koniec.

7

XDDDDDDDDDDDDDD

0

Teraz już po meczu.

0

Albo Francuz?

3

Dobra, Aguero in

1

Co tam się dzieje..

2

Bez Banegi w ewentualnej 1/4..

0

TAAAK!

5

Griezmann gra w PSG tak? XDDDD

2

DI MARIA!!

0

Ten Pavon to jest parodysta.

0

Po meczu.

0

Zawał

17

>Nie bądź ręcznikiem
>BRAMKARZ TURNIEJU

0

W Fifie 15 potencjał ogromny xD a i gra mi świetnie

0

Jak gra Tielemans?

0

Czyli kartki decyduja?

0

Gol Miny owszem, obejrzałem jeszcze raz i się zgadzam, ale przy golu Nianga wina i Krychowiaka i Bednarka i Szczęsnego tak samo. Za to bym Wojtka nie winił.

7

Tak bo Szczęsny miał jakiegokolwiek szanse w tych golach ;)

0

Czy tam za Fabiańskim jest napisane Foto Higiena? XDDDDDDDDDDDDDD

10

I take robi co może. Ciężko powiedzieć że gra fatalnie, wyróżnia się zdecydowanie, słabszy od Cou ale nie powiedziabym że zasłużył na jakąkolwiek krytykę. Co innego taki Jesus.

2

Postawienie na Mirandę zamiast jakiegoś Dantego albo Luiza czy nawet Marquinhosa to strzał w 10 przez Tite.

0

Silva koks.

7

Ale Barça pograła! Cou piłka, Paulinho gol, duma!

0

Ja tam Trzeciaka lubię słuchać.

0

Dlatego to prawie :)

7

To jest niesamowite, schodzi Marcelo a Brazylia prawie nie straci na jakości na lewej obronie.

3

Czyt. Isco, Modric, Kross, Casemiro, Varane, Marcelo i Carvajal. Kto spija śmietanke wiadomo xD

1

A Kolumbię to ja bym chętnie zobaczył w 1/8, kosztem Senegalu.

1

Jaka siła reprezentacji takie problemy i gracze o które toczą się spory, nie mamy się co porównywać do Niemców, nawet w takiej sytuacji xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?