Gol Miny owszem, obejrzałem jeszcze raz i się zgadzam, ale przy golu Nianga wina i Krychowiaka i Bednarka i Szczęsnego tak samo. Za to bym Wojtka nie winił.
I take robi co może. Ciężko powiedzieć że gra fatalnie, wyróżnia się zdecydowanie, słabszy od Cou ale nie powiedziabym że zasłużył na jakąkolwiek krytykę. Co innego taki Jesus.
1
Koniec.
7
XDDDDDDDDDDDDDD
0
Teraz już po meczu.
0
Albo Francuz?
3
Dobra, Aguero in
1
Co tam się dzieje..
2
Bez Banegi w ewentualnej 1/4..
0
TAAAK!
5
Griezmann gra w PSG tak? XDDDD
2
DI MARIA!!
0
Ten Pavon to jest parodysta.
0
Po meczu.
0
Zawał
17
>Nie bądź ręcznikiem
>BRAMKARZ TURNIEJU
0
W Fifie 15 potencjał ogromny xD a i gra mi świetnie
0
Jak gra Tielemans?
0
Czyli kartki decyduja?
0
Gol Miny owszem, obejrzałem jeszcze raz i się zgadzam, ale przy golu Nianga wina i Krychowiaka i Bednarka i Szczęsnego tak samo. Za to bym Wojtka nie winił.
7
Tak bo Szczęsny miał jakiegokolwiek szanse w tych golach ;)
0
Czy tam za Fabiańskim jest napisane Foto Higiena? XDDDDDDDDDDDDDD
10
I take robi co może. Ciężko powiedzieć że gra fatalnie, wyróżnia się zdecydowanie, słabszy od Cou ale nie powiedziabym że zasłużył na jakąkolwiek krytykę. Co innego taki Jesus.
2
Postawienie na Mirandę zamiast jakiegoś Dantego albo Luiza czy nawet Marquinhosa to strzał w 10 przez Tite.
0
Silva koks.
7
Ale Barça pograła! Cou piłka, Paulinho gol, duma!
0
Ja tam Trzeciaka lubię słuchać.
0
Dlatego to prawie :)
7
To jest niesamowite, schodzi Marcelo a Brazylia prawie nie straci na jakości na lewej obronie.
3
Czyt. Isco, Modric, Kross, Casemiro, Varane, Marcelo i Carvajal. Kto spija śmietanke wiadomo xD
1
A Kolumbię to ja bym chętnie zobaczył w 1/8, kosztem Senegalu.
1
Jaka siła reprezentacji takie problemy i gracze o które toczą się spory, nie mamy się co porównywać do Niemców, nawet w takiej sytuacji xD