2

A mówilem tak każdemu z kim gadałem, że nie widzę większych szans z Senegalem, już z Kolumbią większe. Oczywiście nikt się nie zgodził, no tylko mój wujek, ale on to ma talent do przewidywania xD a teraz co? :) Tu się bałem to pisać bo byście chyba mnie zjedli.

0

No już widać co innego.

0

XD

0

Arek kompletnie nie na swojej pozycji, co się dziwić.

11

Jakbyśmy nie byli Polakami albo Senegalczykami to mecz beznadziejny xD

0

Ale nasi spięci, masakra.

4

Jacy wszyscy skupieni, jak grają inne reprezentacje to jest wiele więcej komentarzy xD

4

"Jak nie kiedy to teraz" XDDDD

1

Rzucam xD

0

Im dłużej oglądam ten mecz tym bardziej się boje Senegalu.

23

Mundial im. Stałego Fragmentu Gry.

0

Ale jaja XDDDD

0

Nie znam ani jednego z tych pseudonimów które napisałes, trochę jestem chyba do tyłu z popkulturą xD

5

Skuteczność skutecznością, ale grają całkiem nieźle Ci Anglicy.

17

12 kluczowych podań KdB. A dalej głosy będą że słaby mecz. On się dwoi i troi.

0

Mówiłem? :)

0

Najgorszy mundial od 3 lat XD

1

Patrząc na to co pokazali z Meksykiem, owszem. Ale to dalej dobra drużyna, i nie trzeba mieć wirtuozów w ataku by strzelać gole, i jedno nie idzie za drugim, co pokazuje właśnie Belgia. Skreślać Niemców po jednym przegranym meczu to skrajny wręcz idiotyzm i ignorancja. Pomimo braku sympatii, no trzeba spojrzeć trzeźwo.

0

Każdy z 10 zawodników grających w polu, to nie Polska że tylko Lewy i Grosicki strzelają.

0

A jak się Niemcy zepną to będzie 5-0. Na tej samej zasadzie.

1

Naprawdę myślicie że Niemcy odpadną w fazie grupowej? XDD Półfinał conajmniej mimo wszystko, pewne rzeczy w piłce się nie zmieniają i mimo wszystko to Niemcy, proszę Was.

2

Nie wiem czy oni się 8:0 spodziewali po 1. połowie? Spokojnie Belgia to wygra a płacz tu niesamowity że sensacyjna pierwsza połowa.

50

Strejlau to taki dziadek śmieszek, co to zawsze babcie klepnie po tyłku, albo da Ci się wódki na weselu napić, strasznie lubię go słuchać :D

0

Oni mają 7 zawodników ofensywnych tak? XD

1

No oczywiście. Po co gwizdać/weryfikować spalonego jeśli piłka nie trafi do bramki, to bez sensu.

0

Szkoda mi teraz tych Koreańczyków, ale karny ewidentny, chwała VARowi.

0

Ten mecz się robi coraz lepszy.

0

Rzeczywiście, wywiad istnieje po hiszpańsku. Ale dalej uważam że to nie może być prawda. Przecież to o tej wyspie to brzmi jak ewidentny żart, nie wierze że jest tak głupi by powiedzieć to na serio. Dla mnie to po prostu troll.

1

Przecież to troll/fake na pierwszy rzut oka, nie ma opcji żeby to było prawdziwe xD

0

Arabia Saudyjska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?