Cilessen co dziś bronił. On jest znakomity, zasługuje na pierwszy skład w topowym klubie. Nie zdziwię się jeśli odejdzie, a na tą chwilę mamy najlepszą parę bramkarzy ze wszystkich.
Nie są xD spekulacje religijne czyli próbowanie na siłę udowodnić jakis związek z Bogiem i jakoś go wcisnąć? Cóż, dobrze radzę Cię ich nie słuchać :) i nie, nie stanowi 99.costam materii. 27%. A naukowe spekulacje nie istnieją, to niepewność i hipotezy, a nie faktyczne teorie.
Wszechświat "jest" w niczym. Ale to takim prawdziwym niczym, więc nie można powiedzieć że jest w czymkolwiek, bo nie ma tego czegoś, nie ma czasu i przestrzeni, nie ma niczego, dosłownie.
W ogóle co z tym Depayem? Dalej OM? Pamiętam jaki to był talent w Holandii i jak przechodził do United, tam jak każdy chyba zwolnił tempo. Ale w tej Francji coś gra faktycznie czy taki średniak?
Ale nie popadaj w skrajność. Ty tu chcesz dyktować 11 klubu, nie cały skład a wyjściową 11, pomyśl. Że w składzie powinni być reprezentanci kraju z którego klub pochodzi to owszem, ale też narzucenie tego jest głupie, hamuje to rozwój klubu i stawianie na jego rozwój bezsensowne. Hiszpańskiem klubem Barça czy Real będą choćby nie wiem co, bo to tu powstały i tu mają swoje siedziby.
To co wyczynia Piotrek z tego kanału to naprawdę czapki z głów. Świetnie się to ogląda i ma wokół siebie bardzo przyjemną społeczność w postaci grup itp, czy nawet komentarze. Ja ten kanał subskrybuje od prawie 2 lat i nie przypominam sobie żebym jakiś film ominął. Chapeau bas raz jeszcze.
Badania naukowe? XD właśnie badania naukowe udowadniają że szczepionki w żadnym stopniu nie powodują niczego co tutaj napisałeś i co próbują udowodnić Twoi "lekarze". Całe środowisko farmaceutyczne i medyczne ich potępiło, a oni nie mogą być uważani jako twórcy "badań naukowych" bo to niszczy dobre imię nauki. I proszę Cię nie ośmieszaj się, nie rób z tej strony takiego poziomu, z czymś takim to już nawet nie wypada dyskutować.
Tak. Chciałbym żebyśmy mogli wreszcie płacić tą samą walutą co reszta Europy i nie musieć tego przeliczać wiecznie. Życie byłoby łatwiejsze. Na tej samej zasadzie tak uważam jak to żeby cały świat mówił jednym językiem, po prostu byłoby łatwiej i lepiej.
1
Dokładnie, marnuje się w TVP. Ale słuchanie Mundialu z nim to będzie coś.
0
Może Glik lub Pazdan słabo sobie radzą na prawej, dlatego tak to zestawił Nawałka.
0
Warto włączyć Brazylia Niemcy?
1
To jest jednak Pan komentator.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
Cilessen co dziś bronił. On jest znakomity, zasługuje na pierwszy skład w topowym klubie. Nie zdziwię się jeśli odejdzie, a na tą chwilę mamy najlepszą parę bramkarzy ze wszystkich.
0
Nie są xD spekulacje religijne czyli próbowanie na siłę udowodnić jakis związek z Bogiem i jakoś go wcisnąć? Cóż, dobrze radzę Cię ich nie słuchać :) i nie, nie stanowi 99.costam materii. 27%. A naukowe spekulacje nie istnieją, to niepewność i hipotezy, a nie faktyczne teorie.
0
Tak, jeśli nie zmienił ostatnio to tak xD Aa no to fajnie, kibicuje mu nawet.
0
Wszechświat "jest" w niczym. Ale to takim prawdziwym niczym, więc nie można powiedzieć że jest w czymkolwiek, bo nie ma tego czegoś, nie ma czasu i przestrzeni, nie ma niczego, dosłownie.
0
W ogóle co z tym Depayem? Dalej OM? Pamiętam jaki to był talent w Holandii i jak przechodził do United, tam jak każdy chyba zwolnił tempo. Ale w tej Francji coś gra faktycznie czy taki średniak?
1
XDDDDDD proszę niech tak będzie na mundialu z Portugalią
0
Gaśnicą xD
0
Co Ty gadasz :o gdzie? Skąd info? Koncert czy co?
0
Samochód razem z Orłem się chyba dostaje :D
4
Dla mnie żadna zmiana. TVP się nawet nie zbliża do Eurosportu w skokach.
0
Dokładnie xD
1
No właśnie, już miałem pytać no co tu chodzi jak była mowa że nie gra xD jak to w końcu jest?
2
Ja też dziś, A.35, technik ekonomista :D
0
Ale nie popadaj w skrajność. Ty tu chcesz dyktować 11 klubu, nie cały skład a wyjściową 11, pomyśl. Że w składzie powinni być reprezentanci kraju z którego klub pochodzi to owszem, ale też narzucenie tego jest głupie, hamuje to rozwój klubu i stawianie na jego rozwój bezsensowne. Hiszpańskiem klubem Barça czy Real będą choćby nie wiem co, bo to tu powstały i tu mają swoje siedziby.
1
Oprócz tego, Andre Gomes. Mimo gdy sympatią go darzę.
0
Idiotyzm. W takim razie ktoś absolutnie bez formy i grający fatalnie ma mieć miejsce w składzie bo jest Hiszpanem? Skrajnie głupi pomysł.
2
To co wyczynia Piotrek z tego kanału to naprawdę czapki z głów. Świetnie się to ogląda i ma wokół siebie bardzo przyjemną społeczność w postaci grup itp, czy nawet komentarze. Ja ten kanał subskrybuje od prawie 2 lat i nie przypominam sobie żebym jakiś film ominął. Chapeau bas raz jeszcze.
5
Badania naukowe? XD właśnie badania naukowe udowadniają że szczepionki w żadnym stopniu nie powodują niczego co tutaj napisałeś i co próbują udowodnić Twoi "lekarze". Całe środowisko farmaceutyczne i medyczne ich potępiło, a oni nie mogą być uważani jako twórcy "badań naukowych" bo to niszczy dobre imię nauki. I proszę Cię nie ośmieszaj się, nie rób z tej strony takiego poziomu, z czymś takim to już nawet nie wypada dyskutować.
1
Tak. Chciałbym żebyśmy mogli wreszcie płacić tą samą walutą co reszta Europy i nie musieć tego przeliczać wiecznie. Życie byłoby łatwiejsze. Na tej samej zasadzie tak uważam jak to żeby cały świat mówił jednym językiem, po prostu byłoby łatwiej i lepiej.
0
Xiaomi MiA1.
15
Jak ja lubię takie na siłę doszukiwanie się xD
0
Czym to jest spowodowane? XD
0
O co chodzi tam na tym Insta Lecha? Co to za inba? XD
1
Przecież Juve jest cienkie jak siki. Real raczej kolejny ez dwumecz.
1
Ta koza lecąca od Messiego, pięknie usymbolizowane :D