32

Pewność siebie widzę duża, ale to dobrze, ma ku temu podstawy. Nie jest przy tym arogancki.

0

Kurde no nie Alba...

1

Piątek o 12.

0

Messi!!!!!!

3

Vamos Andre! Pokaż klasę dziś.

0

Tylko nie Busi.

0

Za kogo Paulinho? Iniesta jednak

0

Dembele wow!

1

Dembele!!!!

0

Ajj chciałoby się żeby ukuł po raz pierwszy w naszych barwach. Strzelał już w Champions League?

1

Komentarz usunięty

9

I klasyg "BRAMKI NA WYJEŹDZIE LICZĄ SIĘ PODWÓJNIE" XD

0

No może mnie poniosło. Faktycznie to dorobku Tesli, Einsteina czy Newtona nie dorównał, ale ostatnich lat na pewno. I był wielkim populyzatorem..

16

Jeden z najgenialniejszych w historii.. Żegnaj Stephen!

0

Zawsze ten sam który był w pierwszym meczu, każdy inny już nie. Zawsze tak jest

2

Kurła gościu, co za robota!

0

Aa możliwe. W takim razie przepraszam.

0

Chyba od końca.. Balague stracił wiarygodność ostatniego lata.

0

Może ma dość tego stylu gry?

1

Dlatego wsparcie jest takie ważne. To też jest człowiek, jak inni piłkarze. Jest naprawdę świetnym graczem, zawsze był, inaczej by nie trafił do Barçy. Jest mi go najzwyczajniej w świecie żal, bo mimo gry darzę go sympatią. Cieszę się że nigdy nie wylewałem na niego wiadra pomyj.

0

Ale ja to doskonale wiem, ale wiele razy gdy chodziłem jeszcze przed bierzmowaniem do kościoła słychać było z ambony żeby nie chodzić do sklepów, żeby spędzać czas "w zgodzie z Bogiem", czy wprost było mówione żeby iść zamiast tego do kościoła. I wątpię żeby to było stanowisko tylko kościoła w mojej (parafii? tak to się nazywa?), ale raczej całego Episkopatu. A jaki on ma wpływ na rząd, chyba mówić nie muszę.

8

Wszyscy dobrze wiemy że to nie chodzi o pracowników, tylko o masy ludzi chodzące do tych sklepów. Wydadzą pieniądze tam, spędza czas tam, to nie pójdą do kościoła i nie rzucą na tacę. To jest właśnie rozumowanie dzisiejszej władzy, na poziomie ziemniaka.

1

No właśnie, we Francji

0

Co pokrótce?

0

Ale skacze ta piłka tam xdd

1

Naukowy Bełkot, Astrofaza, SciFun, Mietczyński, Majster Pirzu, Kuba Klawitter, MKBHD,

43

La Rambla's on fire widzę xD

2

Nie licz na to. Ostatnie sezony oprócz 2014/2015 to same rozczarowania w LM..

4

I Real Madryt xd

0

Stawiam że Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?