Dlatego wsparcie jest takie ważne. To też jest człowiek, jak inni piłkarze. Jest naprawdę świetnym graczem, zawsze był, inaczej by nie trafił do Barçy. Jest mi go najzwyczajniej w świecie żal, bo mimo gry darzę go sympatią. Cieszę się że nigdy nie wylewałem na niego wiadra pomyj.
Ale ja to doskonale wiem, ale wiele razy gdy chodziłem jeszcze przed bierzmowaniem do kościoła słychać było z ambony żeby nie chodzić do sklepów, żeby spędzać czas "w zgodzie z Bogiem", czy wprost było mówione żeby iść zamiast tego do kościoła. I wątpię żeby to było stanowisko tylko kościoła w mojej (parafii? tak to się nazywa?), ale raczej całego Episkopatu. A jaki on ma wpływ na rząd, chyba mówić nie muszę.
Wszyscy dobrze wiemy że to nie chodzi o pracowników, tylko o masy ludzi chodzące do tych sklepów. Wydadzą pieniądze tam, spędza czas tam, to nie pójdą do kościoła i nie rzucą na tacę. To jest właśnie rozumowanie dzisiejszej władzy, na poziomie ziemniaka.
32
Pewność siebie widzę duża, ale to dobrze, ma ku temu podstawy. Nie jest przy tym arogancki.
0
Kurde no nie Alba...
1
Piątek o 12.
0
Messi!!!!!!
3
Vamos Andre! Pokaż klasę dziś.
0
Tylko nie Busi.
0
Za kogo Paulinho? Iniesta jednak
0
Dembele wow!
1
Dembele!!!!
0
Ajj chciałoby się żeby ukuł po raz pierwszy w naszych barwach. Strzelał już w Champions League?
1
Komentarz usunięty
9
I klasyg "BRAMKI NA WYJEŹDZIE LICZĄ SIĘ PODWÓJNIE" XD
0
No może mnie poniosło. Faktycznie to dorobku Tesli, Einsteina czy Newtona nie dorównał, ale ostatnich lat na pewno. I był wielkim populyzatorem..
16
Jeden z najgenialniejszych w historii.. Żegnaj Stephen!
0
Zawsze ten sam który był w pierwszym meczu, każdy inny już nie. Zawsze tak jest
2
Kurła gościu, co za robota!
0
Aa możliwe. W takim razie przepraszam.
0
Chyba od końca.. Balague stracił wiarygodność ostatniego lata.
0
Może ma dość tego stylu gry?
1
Dlatego wsparcie jest takie ważne. To też jest człowiek, jak inni piłkarze. Jest naprawdę świetnym graczem, zawsze był, inaczej by nie trafił do Barçy. Jest mi go najzwyczajniej w świecie żal, bo mimo gry darzę go sympatią. Cieszę się że nigdy nie wylewałem na niego wiadra pomyj.
0
Ale ja to doskonale wiem, ale wiele razy gdy chodziłem jeszcze przed bierzmowaniem do kościoła słychać było z ambony żeby nie chodzić do sklepów, żeby spędzać czas "w zgodzie z Bogiem", czy wprost było mówione żeby iść zamiast tego do kościoła. I wątpię żeby to było stanowisko tylko kościoła w mojej (parafii? tak to się nazywa?), ale raczej całego Episkopatu. A jaki on ma wpływ na rząd, chyba mówić nie muszę.
8
Wszyscy dobrze wiemy że to nie chodzi o pracowników, tylko o masy ludzi chodzące do tych sklepów. Wydadzą pieniądze tam, spędza czas tam, to nie pójdą do kościoła i nie rzucą na tacę. To jest właśnie rozumowanie dzisiejszej władzy, na poziomie ziemniaka.
1
No właśnie, we Francji
0
Co pokrótce?
0
Ale skacze ta piłka tam xdd
1
Naukowy Bełkot, Astrofaza, SciFun, Mietczyński, Majster Pirzu, Kuba Klawitter, MKBHD,
43
La Rambla's on fire widzę xD
2
Nie licz na to. Ostatnie sezony oprócz 2014/2015 to same rozczarowania w LM..
4
I Real Madryt xd
0
Stawiam że Real.