3 marca 2018, 20:42
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3 marca 2018, 17:46
1
Najlepszy piłkarz finału LM w 2016 i tak się stoczył
3 marca 2018, 16:05
Zawsze się znajdzie ktoś taki xD
3 marca 2018, 14:30
Getafe bardziej lojalne niż Espanyol, oni się na pewno wyłożą
3 marca 2018, 03:40
To uczucie kiedy kończy Ci się Spotify Premium za 1 zł na 3 miesiące..
1 marca 2018, 23:15
Korelacja nie oznacza przyczynowości
1 marca 2018, 20:58
-zima w opór -czwartek 21 -Arsenal wynikami nie przyciąga -w tym meczu tez marne szanse
1 marca 2018, 20:48
Ale zajeżdża się w marcu a nie lipcu xD
1 marca 2018, 20:12
2
Aż dziwne że nikt jeszcze nie napisał "wuefista". Co się z wami dzieje? XD
1 marca 2018, 20:04
7
Gorączka czwartkowej La Rambli.
1 marca 2018, 08:50
Mi się podoba, być może wymienię swojego OP 5 na 6 właśnie.
1 marca 2018, 08:48
3
11 bramek w miesiąc to nie jest szał?
28 lutego 2018, 23:09
Dziękuję wszystkim. Faktycznie, zobaczyłem jakiś post niżej ze kartka i nie gra u bez odświeżania i od razu zadałem pytanie
28 lutego 2018, 23:05
Jak ten Griezmann w końcu gra w niedzielę czy nie?
28 lutego 2018, 17:17
Zgadzam się. Dziękuję wykopowi że ten kanał znalazłem na początkach jego istnienia i nie muszę nadrabiać. Pilot wiedzę ma ogromną i w fajny, prosty sposób ja przekazuje.
27 lutego 2018, 21:49
Cornella* :)
O kurde xDDD
27 lutego 2018, 21:44
11
Brawo Girona!
27 lutego 2018, 21:25
Oglądają nagrania z kamer tylko w przypadku odwołania, więc spokojna głowa i niech się cieszy prawkiem i jeździ bezpiecznie :)
26 lutego 2018, 21:31
Spirytus z szyszkami
26 lutego 2018, 17:38
S9 albo iPhone X, zależy jaki system. Na Huaweia nawet nie patrz pośród tego grona.
26 lutego 2018, 15:37
Nie wiem, może ja mam pecha i te co Wam się mają otworzyć wyskakują mi xD
26 lutego 2018, 15:27
Reklamy z tym iPhonem jak na słabej stronie z pornosami. Mega irytujące..
26 lutego 2018, 13:29
Też chcę xD.
26 lutego 2018, 09:06
Ja też nie, gdybyśmy za Cou dostali De Bruyne to jedynie bym nie był przeciwny. Wiele czasu walczyliśmy o kogoś takiego jak Cou.
25 lutego 2018, 22:34
Na dole strony masz.
25 lutego 2018, 21:14
Kurłaaa
25 lutego 2018, 21:10
Na mundialu i tak Carvajal nietykalny pewnie..
25 lutego 2018, 20:36
Ohui xDDDD
25 lutego 2018, 20:16
Na początku zastanawiałem się o co się plujesz jak dobrze napisałem a potem facepalm xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Najlepszy piłkarz finału LM w 2016 i tak się stoczył
0
Zawsze się znajdzie ktoś taki xD
0
Getafe bardziej lojalne niż Espanyol, oni się na pewno wyłożą
0
To uczucie kiedy kończy Ci się Spotify Premium za 1 zł na 3 miesiące..
0
Korelacja nie oznacza przyczynowości
0
-zima w opór
-czwartek 21
-Arsenal wynikami nie przyciąga
-w tym meczu tez marne szanse
0
Ale zajeżdża się w marcu a nie lipcu xD
2
Aż dziwne że nikt jeszcze nie napisał "wuefista". Co się z wami dzieje? XD
7
Gorączka czwartkowej La Rambli.
0
Mi się podoba, być może wymienię swojego OP 5 na 6 właśnie.
3
11 bramek w miesiąc to nie jest szał?
0
Dziękuję wszystkim. Faktycznie, zobaczyłem jakiś post niżej ze kartka i nie gra u bez odświeżania i od razu zadałem pytanie
0
Jak ten Griezmann w końcu gra w niedzielę czy nie?
2
Zgadzam się. Dziękuję wykopowi że ten kanał znalazłem na początkach jego istnienia i nie muszę nadrabiać. Pilot wiedzę ma ogromną i w fajny, prosty sposób ja przekazuje.
7
Cornella* :)
0
O kurde xDDD
11
Brawo Girona!
1
Oglądają nagrania z kamer tylko w przypadku odwołania, więc spokojna głowa i niech się cieszy prawkiem i jeździ bezpiecznie :)
0
Spirytus z szyszkami
0
S9 albo iPhone X, zależy jaki system. Na Huaweia nawet nie patrz pośród tego grona.
0
Nie wiem, może ja mam pecha i te co Wam się mają otworzyć wyskakują mi xD
11
Reklamy z tym iPhonem jak na słabej stronie z pornosami. Mega irytujące..
0
Też chcę xD.
2
Ja też nie, gdybyśmy za Cou dostali De Bruyne to jedynie bym nie był przeciwny. Wiele czasu walczyliśmy o kogoś takiego jak Cou.
0
Na dole strony masz.
1
Kurłaaa
0
Na mundialu i tak Carvajal nietykalny pewnie..
0
Ohui xDDDD
0
Na początku zastanawiałem się o co się plujesz jak dobrze napisałem a potem facepalm xD