0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepszy piłkarz finału LM w 2016 i tak się stoczył

0

Zawsze się znajdzie ktoś taki xD

0

Getafe bardziej lojalne niż Espanyol, oni się na pewno wyłożą

0

To uczucie kiedy kończy Ci się Spotify Premium za 1 zł na 3 miesiące..

0

Korelacja nie oznacza przyczynowości

0

-zima w opór
-czwartek 21
-Arsenal wynikami nie przyciąga
-w tym meczu tez marne szanse

0

Ale zajeżdża się w marcu a nie lipcu xD

2

Aż dziwne że nikt jeszcze nie napisał "wuefista". Co się z wami dzieje? XD

7

Gorączka czwartkowej La Rambli.

0

Mi się podoba, być może wymienię swojego OP 5 na 6 właśnie.

3

11 bramek w miesiąc to nie jest szał?

0

Dziękuję wszystkim. Faktycznie, zobaczyłem jakiś post niżej ze kartka i nie gra u bez odświeżania i od razu zadałem pytanie

0

Jak ten Griezmann w końcu gra w niedzielę czy nie?

2

Zgadzam się. Dziękuję wykopowi że ten kanał znalazłem na początkach jego istnienia i nie muszę nadrabiać. Pilot wiedzę ma ogromną i w fajny, prosty sposób ja przekazuje.

7

Cornella* :)

0

O kurde xDDD

11

Brawo Girona!

1

Oglądają nagrania z kamer tylko w przypadku odwołania, więc spokojna głowa i niech się cieszy prawkiem i jeździ bezpiecznie :)

0

Spirytus z szyszkami

0

S9 albo iPhone X, zależy jaki system. Na Huaweia nawet nie patrz pośród tego grona.

0

Nie wiem, może ja mam pecha i te co Wam się mają otworzyć wyskakują mi xD

11

Reklamy z tym iPhonem jak na słabej stronie z pornosami. Mega irytujące..

0

Też chcę xD.

2

Ja też nie, gdybyśmy za Cou dostali De Bruyne to jedynie bym nie był przeciwny. Wiele czasu walczyliśmy o kogoś takiego jak Cou.

0

Na dole strony masz.

1

Kurłaaa

0

Na mundialu i tak Carvajal nietykalny pewnie..

0

Ohui xDDDD

0

Na początku zastanawiałem się o co się plujesz jak dobrze napisałem a potem facepalm xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?