Aha, widzę ocenianie kto jest Polakiem a kto nie przez przypadkowych ludzi jest dalej w modzie xD narzucanie komuś czegokolwiek jest nieetyczne. O gustach się nie dyskutuje i tyle.
Ale kiedyś.. teraz myślę nie byłoby problemu dla Rogera. To jest Leo Messi tenisa. A na Rolandzie wiadomo ze królem jest Rafa, tylko że to jest Australian Open, a jak się skończyło rok temu chyba pamiętasz.
W ogóle tak na temat wykopu, myślę sobie że La Rambla może być swego rodzaju wykopem konkretnej grupy, tworzymy swego rodzaju społeczność i myślę że jedną z większych w polskim Internecie właśnie tu na La Rambli. Nie mowie ze tu ma być drugi wykop, ale coś podobnego tu się się wytworzyło. Swego rodzaju subreddit. Fajna sprawa :)
0
W końcu Niemiec :D
0
O to to, bardziej dosadnie :D
13
Aha, widzę ocenianie kto jest Polakiem a kto nie przez przypadkowych ludzi jest dalej w modzie xD narzucanie komuś czegokolwiek jest nieetyczne. O gustach się nie dyskutuje i tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gracies Jefecito!
0
Tygodniowo nawet.
0
Nie wiem czy to by się nie skończyło zachowaniami ksenofobicznymi i szowinistycznymi, ale pomysł dobry.
1
Ale kiedyś.. teraz myślę nie byłoby problemu dla Rogera. To jest Leo Messi tenisa.
A na Rolandzie wiadomo ze królem jest Rafa, tylko że to jest Australian Open, a jak się skończyło rok temu chyba pamiętasz.
2
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
W ogóle tak na temat wykopu, myślę sobie że La Rambla może być swego rodzaju wykopem konkretnej grupy, tworzymy swego rodzaju społeczność i myślę że jedną z większych w polskim Internecie właśnie tu na La Rambli. Nie mowie ze tu ma być drugi wykop, ale coś podobnego tu się się wytworzyło. Swego rodzaju subreddit. Fajna sprawa :)
1
Zagłosowane, w imię nauki :D
0
1. Interstellar
2. Di Caprio
3. Przyjaciele
4. Nolan
0
Czemu wg Ciebie Johnny Depp zagrał słabo?
0
Ale sobie dają wejść na głowę działacze Borussii.
0
U mnie jeszcze 19:59 :(
1
Król. Po prostu król.
0
Real strzela na 1:0 w końcówce, nostalgia..
0
To teraz nowa seria, przebijemy tą Enrique, do końca sezonu!
1
Suareza zamienić z Neymarem. I by się mniej więcej zgadzało, może za Deco - Ter Stegena.
0
Dziękujemy Wojowniku! Wielki gracz, wielki człowiek.
0
Messi o wiele. Sam Roonie tak mówi. Po prostu najlepszy w historii.
0
No już okok xd
0
A ciekawe czy tylko ci na La Rambli czy na całej stronie?
1
Podobno było raz milion. Stawiam że po 6-1 z PSG.
http://www.fcbarca.com/mobile/79656-15-dni-z-fcbarcacom-wywiad-looky.html
0
Też jaja że ją dostał, przecież on nie grał absolutnie nic xD
1
Jeju no ale mi go szkoda. Tak na niego liczyłem w kontekście LM.
0
Jeśli nie masz budżetu to bierz OnePlus 5T.
1
Myślę że nie on nie ma pieniędzy z WOŚP, tylko z partnerstw, takie jak Play.
0
Soundtracki z FIFY 11 i 13 niezapomniane, uwielbiam.
7
Też się obawiam że Zidane zaraz poleci..