0

W końcu Niemiec :D

0

O to to, bardziej dosadnie :D

13

Aha, widzę ocenianie kto jest Polakiem a kto nie przez przypadkowych ludzi jest dalej w modzie xD narzucanie komuś czegokolwiek jest nieetyczne. O gustach się nie dyskutuje i tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Gracies Jefecito!

0

Tygodniowo nawet.

0

Nie wiem czy to by się nie skończyło zachowaniami ksenofobicznymi i szowinistycznymi, ale pomysł dobry.

1

Ale kiedyś.. teraz myślę nie byłoby problemu dla Rogera. To jest Leo Messi tenisa.
A na Rolandzie wiadomo ze królem jest Rafa, tylko że to jest Australian Open, a jak się skończyło rok temu chyba pamiętasz.

2

( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

W ogóle tak na temat wykopu, myślę sobie że La Rambla może być swego rodzaju wykopem konkretnej grupy, tworzymy swego rodzaju społeczność i myślę że jedną z większych w polskim Internecie właśnie tu na La Rambli. Nie mowie ze tu ma być drugi wykop, ale coś podobnego tu się się wytworzyło. Swego rodzaju subreddit. Fajna sprawa :)

1

Zagłosowane, w imię nauki :D

0

1. Interstellar
2. Di Caprio
3. Przyjaciele
4. Nolan

0

Czemu wg Ciebie Johnny Depp zagrał słabo?

0

Ale sobie dają wejść na głowę działacze Borussii.

0

U mnie jeszcze 19:59 :(

1

Król. Po prostu król.

0

Real strzela na 1:0 w końcówce, nostalgia..

0

To teraz nowa seria, przebijemy tą Enrique, do końca sezonu!

1

Suareza zamienić z Neymarem. I by się mniej więcej zgadzało, może za Deco - Ter Stegena.

0

Dziękujemy Wojowniku! Wielki gracz, wielki człowiek.

0

Messi o wiele. Sam Roonie tak mówi. Po prostu najlepszy w historii.

0

No już okok xd

0

A ciekawe czy tylko ci na La Rambli czy na całej stronie?

1

Podobno było raz milion. Stawiam że po 6-1 z PSG.
http://www.fcbarca.com/mobile/79656-15-dni-z-fcbarcacom-wywiad-looky.html

0

Też jaja że ją dostał, przecież on nie grał absolutnie nic xD

1

Jeju no ale mi go szkoda. Tak na niego liczyłem w kontekście LM.

0

Jeśli nie masz budżetu to bierz OnePlus 5T.

1

Myślę że nie on nie ma pieniędzy z WOŚP, tylko z partnerstw, takie jak Play.

0

Soundtracki z FIFY 11 i 13 niezapomniane, uwielbiam.

7

Też się obawiam że Zidane zaraz poleci..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?