23 grudnia 2017, 14:11
0
Suarez!!!!!!
23 grudnia 2017, 13:47
5
Hah Święcicki xD
23 grudnia 2017, 13:40
To było ładne
23 grudnia 2017, 13:30
Messi jaka piła :o
23 grudnia 2017, 13:21
To że dziś nic nie gra nie znaczy że wcześniej nie był w formie. W poprzednich meczach był genialny.
23 grudnia 2017, 13:11
XDDDDD
23 grudnia 2017, 13:03
Już zawał
23 grudnia 2017, 11:02
Dziś się tylko jeden mecz liczy i dobrze o tym wiesz :D
23 grudnia 2017, 11:01
2
Eoren potrafi jak nikt, wprowadzić w atmosferę Klasyku. Dziękuję za to pani Madziu.
22 grudnia 2017, 16:11
Niższa niż Pique? :o
22 grudnia 2017, 13:59
Też mnie to zaciekawiło, bo widziałem te statystyki (?) i faktycznie jedyny piłkarz
20 grudnia 2017, 17:35
Też mi się nie wydaje żeby transfer za 150 mln Euro był w zimę, takie transakcje załatwia się zwykle w lato.
20 grudnia 2017, 16:19
1
XDDDD No spoko, jak widzimy ich postrzeganie prawdy jest odmienne, dla nich istnieje inna prawda.
19 grudnia 2017, 22:09
Slim fity, zdecydowanie. Chyba że ogarniete joggery, ale z reguly pierwsza opcja
19 grudnia 2017, 18:58
I najlepsza niezawodność w stawce, najmniej awarii miały różowe bolidy.
19 grudnia 2017, 18:24
Średniak. Potencjał ma ale w tym sezonie miał za słabych kierowców. Ma najlepszy z dostępnych silników ale odstają aerodynamiką. Na pewno na zwycięstwa czy podia nie ma co liczyć, conajwyzej solidne punkty.
19 grudnia 2017, 15:19
Niee, to było w 2014. Pierwszy klasyk Lucho. W 2015 były dwa wygrane 2:1 i 0:4, tabela jak najbardziej prawidłowa.
18 grudnia 2017, 14:09
gg
18 grudnia 2017, 13:13
Co nie? Teraz to nie ma
17 grudnia 2017, 22:33
Hahahhaha XDDDD
17 grudnia 2017, 22:30
10-0 gdyby gole uznali i gdyby nie słupki xd 11 gdyby Leo trafił z karnego xD
17 grudnia 2017, 22:29
Brak słów.
17 grudnia 2017, 22:16
Socjopata intensifies xD
17 grudnia 2017, 22:13
Z karnego w słupek? XD
17 grudnia 2017, 22:08
Tylko dlatego że jest 3-0 rozejdzie się to po kościach.
17 grudnia 2017, 21:57
Paco nieoficjalnie zerwał krzyżowe. :oAle z dużym dystansem proszę, MD tak ponoć podaje.
17 grudnia 2017, 21:33
Jak znowu nas okradną to ja nie wiem.
17 grudnia 2017, 21:24
Numer 22?
17 grudnia 2017, 21:16
Gooool!!
17 grudnia 2017, 21:15
Ależ to spieprzył xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Suarez!!!!!!
5
Hah Święcicki xD
0
To było ładne
0
Messi jaka piła :o
0
To że dziś nic nie gra nie znaczy że wcześniej nie był w formie. W poprzednich meczach był genialny.
0
XDDDDD
0
Już zawał
0
Dziś się tylko jeden mecz liczy i dobrze o tym wiesz :D
2
Eoren potrafi jak nikt, wprowadzić w atmosferę Klasyku. Dziękuję za to pani Madziu.
0
Niższa niż Pique? :o
0
Też mnie to zaciekawiło, bo widziałem te statystyki (?) i faktycznie jedyny piłkarz
0
Też mi się nie wydaje żeby transfer za 150 mln Euro był w zimę, takie transakcje załatwia się zwykle w lato.
1
XDDDD
No spoko, jak widzimy ich postrzeganie prawdy jest odmienne, dla nich istnieje inna prawda.
0
Slim fity, zdecydowanie. Chyba że ogarniete joggery, ale z reguly pierwsza opcja
0
I najlepsza niezawodność w stawce, najmniej awarii miały różowe bolidy.
1
Średniak. Potencjał ma ale w tym sezonie miał za słabych kierowców. Ma najlepszy z dostępnych silników ale odstają aerodynamiką. Na pewno na zwycięstwa czy podia nie ma co liczyć, conajwyzej solidne punkty.
1
Niee, to było w 2014. Pierwszy klasyk Lucho. W 2015 były dwa wygrane 2:1 i 0:4, tabela jak najbardziej prawidłowa.
0
gg
1
Co nie? Teraz to nie ma
0
Hahahhaha XDDDD
0
10-0 gdyby gole uznali i gdyby nie słupki xd 11 gdyby Leo trafił z karnego xD
1
Brak słów.
1
Socjopata intensifies xD
1
Z karnego w słupek? XD
5
Tylko dlatego że jest 3-0 rozejdzie się to po kościach.
1
Paco nieoficjalnie zerwał krzyżowe. :o
Ale z dużym dystansem proszę, MD tak ponoć podaje.
0
Jak znowu nas okradną to ja nie wiem.
2
Numer 22?
0
Gooool!!
0
Ależ to spieprzył xD