0

Suarez!!!!!!

5

Hah Święcicki xD

0

To było ładne

0

Messi jaka piła :o

0

To że dziś nic nie gra nie znaczy że wcześniej nie był w formie. W poprzednich meczach był genialny.

0

XDDDDD

0

Już zawał

0

Dziś się tylko jeden mecz liczy i dobrze o tym wiesz :D

2

Eoren potrafi jak nikt, wprowadzić w atmosferę Klasyku. Dziękuję za to pani Madziu.

0

Niższa niż Pique? :o

0

Też mnie to zaciekawiło, bo widziałem te statystyki (?) i faktycznie jedyny piłkarz

0

Też mi się nie wydaje żeby transfer za 150 mln Euro był w zimę, takie transakcje załatwia się zwykle w lato.

1

XDDDD
No spoko, jak widzimy ich postrzeganie prawdy jest odmienne, dla nich istnieje inna prawda.

0

Slim fity, zdecydowanie. Chyba że ogarniete joggery, ale z reguly pierwsza opcja

0

I najlepsza niezawodność w stawce, najmniej awarii miały różowe bolidy.

1

Średniak. Potencjał ma ale w tym sezonie miał za słabych kierowców. Ma najlepszy z dostępnych silników ale odstają aerodynamiką. Na pewno na zwycięstwa czy podia nie ma co liczyć, conajwyzej solidne punkty.

1

Niee, to było w 2014. Pierwszy klasyk Lucho. W 2015 były dwa wygrane 2:1 i 0:4, tabela jak najbardziej prawidłowa.

0

gg

1

Co nie? Teraz to nie ma

0

Hahahhaha XDDDD

0

10-0 gdyby gole uznali i gdyby nie słupki xd 11 gdyby Leo trafił z karnego xD

1

Brak słów.

1

Socjopata intensifies xD

1

Z karnego w słupek? XD

5

Tylko dlatego że jest 3-0 rozejdzie się to po kościach.

1

Paco nieoficjalnie zerwał krzyżowe. :o
Ale z dużym dystansem proszę, MD tak ponoć podaje.

0

Jak znowu nas okradną to ja nie wiem.

2

Numer 22?

0

Gooool!!

0

Ależ to spieprzył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?