8

Dowiemy się po którym meczu było milion odsłon? :D

0

No fajnie że używanie emotikon świadczy o jakości argumentów xD
No tak, ja z tym nie dyskutuje, ale mówisz że ten ranking to forma, a potem zmieniasz na średnia. Troche się gubisz.

0

Wow, widzę research klasa światowa. Zajrzałes na mój profil!
Cóż widzę boli Cię przegrać dyskusje z 18 latkiem.
Po 1. Średnia ma się nijak do FORMY. Sam użyłeś tego słowa więc się go trzymaj a nie zmieniasz na średnia.
Po 2. "Pewnie się spuszczałes" merytoryka widzę lvl. expert, faktycznie dojrzałość z Ciebie bije.
W żadnym momencie nie napisałem że Chile powinno być 50, nie popadaj w skrajnośc, bo to SKRAJNIE niski poziom intelektu. Odpowiedziałem na Twoją tezę że forma nie jest z ostatnich 15 meczów.

3

hen0x
Wielka wiedza i zawsze jak widzę jego dyskusję to ma rację. Młodych piłkarzy wymienia i wymienia, no i wiedza taktyczna, ogromna.

2

XDDD Czyli forma jest liczona z ilu? Z całej kariery? Czyli Diego Maradona jest w świetnej formie? XD Wyskakujesz z jakimś argumentem z którego wszyscy sobie doskonale zdają sprawę i jeszcze najeżdżasz na innych że nikt nie rozumie xD

37

To samo piszą inne kraje widząc Polskę na 6. miejscu więc nie wiem z czego śmiechy, wiesz jak ten ranking jest tworzony na pewno :D

2

Szkoda? Czy górnicy ratują ci zycie? Czy tylko są utrzymywani z naszych pieniędzy? Bo mnie się wydaje że to drugie..

7

Fernando wie co mówi :D

0

Najbardziej polecane komentarze w historii strony.

0

Szpakowski pewnie z Mielcarskim będzie komentował, to już spoko duet

1

Kapica to ma preferencje, Hamilton i Real, ble XD

0

Grande Messi!

15

Zajebista 11.

0

Paladins, świetna i wciągająca gra on-line :D

0

Ha! Wiedziałem! Mówiłem o tym w dzień zwolnienia :D

1

Też mnie to ciekawi.

0

Najechał na premiera mówiac że "chce podbić świat bez znajomości angielskiego".

1

Nowy? Używany? Jaki stan? Gwarancja jeszcze jest?

2

Ale ta dziennikarka na TVN 24, aj.
#stulejaalert

2

"Nie mam zdania na temat referendum ponieważ tam nie mieszkam"
CHWAŁA CI!

1

No zajebiście, 3 punkty w plecy przez te cyrki.

1

Vettel dzisiaj genialny.

0

Może Bayern ściągnie Lucho z emerytury? :D

0

Ta haha XD ale to są jej uroki, jak nie noc kabaretowa to noc homoseksualizmu i religii, albo śmiania się z Realu, ta strona jest bardziej kolorowa od wykopu i to jest świetne!

0

Cieszę się że tak otwarcie o tym mówisz, ale powiedz mi, czy u jest to u Was zapisane gdzieś i jest nakaz takiego traktowania Kobiet? Strasznie mnie to irytuje, nienawidzę czytać jak źle się traktuje kobiety i chciałbym wiedzieć czy to nieodzowny element religii, czy tylko wymysł radykałów?

0

O, mówiłem że będzie o religii XD

2

XDD Kocham to prowo XD

0

Idę stąd bo zaraz przejdzie na drugi ulubiony temat naszej La Rambli, czyli religię, a tam już jest cyrk niemożliwy, elo :D

0

Nic nadzwyczajnego w dzień premiery. A już w ogóle jeśli chodzi o EA.

0

Müller miał od czasu Euro 2016 chociaz chwilę dobra forme czy się zablokował całkiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?