No fajnie że używanie emotikon świadczy o jakości argumentów xD
No tak, ja z tym nie dyskutuje, ale mówisz że ten ranking to forma, a potem zmieniasz na średnia. Troche się gubisz.
Wow, widzę research klasa światowa. Zajrzałes na mój profil!
Cóż widzę boli Cię przegrać dyskusje z 18 latkiem.
Po 1. Średnia ma się nijak do FORMY. Sam użyłeś tego słowa więc się go trzymaj a nie zmieniasz na średnia.
Po 2. "Pewnie się spuszczałes" merytoryka widzę lvl. expert, faktycznie dojrzałość z Ciebie bije.
W żadnym momencie nie napisałem że Chile powinno być 50, nie popadaj w skrajnośc, bo to SKRAJNIE niski poziom intelektu. Odpowiedziałem na Twoją tezę że forma nie jest z ostatnich 15 meczów.
XDDD Czyli forma jest liczona z ilu? Z całej kariery? Czyli Diego Maradona jest w świetnej formie? XD Wyskakujesz z jakimś argumentem z którego wszyscy sobie doskonale zdają sprawę i jeszcze najeżdżasz na innych że nikt nie rozumie xD
Ta haha XD ale to są jej uroki, jak nie noc kabaretowa to noc homoseksualizmu i religii, albo śmiania się z Realu, ta strona jest bardziej kolorowa od wykopu i to jest świetne!
Cieszę się że tak otwarcie o tym mówisz, ale powiedz mi, czy u jest to u Was zapisane gdzieś i jest nakaz takiego traktowania Kobiet? Strasznie mnie to irytuje, nienawidzę czytać jak źle się traktuje kobiety i chciałbym wiedzieć czy to nieodzowny element religii, czy tylko wymysł radykałów?
8
Dowiemy się po którym meczu było milion odsłon? :D
0
No fajnie że używanie emotikon świadczy o jakości argumentów xD
No tak, ja z tym nie dyskutuje, ale mówisz że ten ranking to forma, a potem zmieniasz na średnia. Troche się gubisz.
0
Wow, widzę research klasa światowa. Zajrzałes na mój profil!
Cóż widzę boli Cię przegrać dyskusje z 18 latkiem.
Po 1. Średnia ma się nijak do FORMY. Sam użyłeś tego słowa więc się go trzymaj a nie zmieniasz na średnia.
Po 2. "Pewnie się spuszczałes" merytoryka widzę lvl. expert, faktycznie dojrzałość z Ciebie bije.
W żadnym momencie nie napisałem że Chile powinno być 50, nie popadaj w skrajnośc, bo to SKRAJNIE niski poziom intelektu. Odpowiedziałem na Twoją tezę że forma nie jest z ostatnich 15 meczów.
3
hen0x
Wielka wiedza i zawsze jak widzę jego dyskusję to ma rację. Młodych piłkarzy wymienia i wymienia, no i wiedza taktyczna, ogromna.
2
XDDD Czyli forma jest liczona z ilu? Z całej kariery? Czyli Diego Maradona jest w świetnej formie? XD Wyskakujesz z jakimś argumentem z którego wszyscy sobie doskonale zdają sprawę i jeszcze najeżdżasz na innych że nikt nie rozumie xD
37
To samo piszą inne kraje widząc Polskę na 6. miejscu więc nie wiem z czego śmiechy, wiesz jak ten ranking jest tworzony na pewno :D
2
Szkoda? Czy górnicy ratują ci zycie? Czy tylko są utrzymywani z naszych pieniędzy? Bo mnie się wydaje że to drugie..
7
Fernando wie co mówi :D
0
Najbardziej polecane komentarze w historii strony.
0
Szpakowski pewnie z Mielcarskim będzie komentował, to już spoko duet
1
Kapica to ma preferencje, Hamilton i Real, ble XD
0
Grande Messi!
15
Zajebista 11.
0
Paladins, świetna i wciągająca gra on-line :D
0
Ha! Wiedziałem! Mówiłem o tym w dzień zwolnienia :D
1
Też mnie to ciekawi.
0
Najechał na premiera mówiac że "chce podbić świat bez znajomości angielskiego".
1
Nowy? Używany? Jaki stan? Gwarancja jeszcze jest?
2
Ale ta dziennikarka na TVN 24, aj.
#stulejaalert
2
"Nie mam zdania na temat referendum ponieważ tam nie mieszkam"
CHWAŁA CI!
1
No zajebiście, 3 punkty w plecy przez te cyrki.
1
Vettel dzisiaj genialny.
0
Może Bayern ściągnie Lucho z emerytury? :D
0
Ta haha XD ale to są jej uroki, jak nie noc kabaretowa to noc homoseksualizmu i religii, albo śmiania się z Realu, ta strona jest bardziej kolorowa od wykopu i to jest świetne!
0
Cieszę się że tak otwarcie o tym mówisz, ale powiedz mi, czy u jest to u Was zapisane gdzieś i jest nakaz takiego traktowania Kobiet? Strasznie mnie to irytuje, nienawidzę czytać jak źle się traktuje kobiety i chciałbym wiedzieć czy to nieodzowny element religii, czy tylko wymysł radykałów?
0
O, mówiłem że będzie o religii XD
2
XDD Kocham to prowo XD
0
Idę stąd bo zaraz przejdzie na drugi ulubiony temat naszej La Rambli, czyli religię, a tam już jest cyrk niemożliwy, elo :D
0
Nic nadzwyczajnego w dzień premiery. A już w ogóle jeśli chodzi o EA.
0
Müller miał od czasu Euro 2016 chociaz chwilę dobra forme czy się zablokował całkiem?