1

Za wcześnie by mówić o Barcelonie Ernesto jednak.

1

"Szok" XD

5

Hahahha XDDDDDD Betis kocham Cie

0

Jeszcze nie koniec.

1

Mi już Juve utopiło strzelając tylko jedna bramkę więc już mogę spokojnie oglądać :D

2

Juve strzel jeszcze 2 gole proszę! XD

0

Podpisuję się!

1

On zna swoje zadania świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków. Po prostu robi swoje.

0

Ach Leo ❤️

2

A co ma do rzeczy jego kolor skóry?

4

Leosiowi to lata koło ch$#a, nie musi udowadniać że jest lepszy strzelając więcej Eibarowi.

0

Brawo za decyzje Valverde!

0

Już na nogach, kukurydza się sama się skosi!

0

Jak potawiliście ilość bramek dla Barcy na jutro? :D

0

Jeszcze jeden gol :D

1

Polecam na temat:



XD

0

Dzięki :D żałosne zachowanie Alvesa i Neymara.

3

Co tam się stało między Neymarem a Cavanim? Jakieś video?

0

O niee :(

2

Pique XDDD

0

Co za głupia teza. To co ludzie lubią tego słuchają, dlatego ma dużo wyświetleń Despacito bo ludziom się to podoba. Ale nie, dla prawdziwych koneserów piosenka musi mieć 4 wyświetlenia tak?

2

Z Celtikiem XD

3

Dembele miał nogi związane przez stres, na pewno będzie tylko lepiej :)

0

Dajcie Deulofeu za Luisa na teraz :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ajjj

2

Mistrzostwo Świata.

1

MESSSI!!!

3

Iniesta :oo

1

Przed świętami brak czasu w dzień, no zajebiscie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?