21 września 2017, 00:17
1
Za wcześnie by mówić o Barcelonie Ernesto jednak.
20 września 2017, 23:55
"Szok" XD
20 września 2017, 23:52
5
Hahahha XDDDDDD Betis kocham Cie
20 września 2017, 23:30
0
Jeszcze nie koniec.
20 września 2017, 22:58
Mi już Juve utopiło strzelając tylko jedna bramkę więc już mogę spokojnie oglądać :D
20 września 2017, 22:16
2
Juve strzel jeszcze 2 gole proszę! XD
20 września 2017, 19:12
Podpisuję się!
20 września 2017, 11:44
On zna swoje zadania świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków. Po prostu robi swoje.
19 września 2017, 23:20
Ach Leo ❤️
19 września 2017, 23:05
A co ma do rzeczy jego kolor skóry?
19 września 2017, 22:46
4
Leosiowi to lata koło ch$#a, nie musi udowadniać że jest lepszy strzelając więcej Eibarowi.
19 września 2017, 21:14
Brawo za decyzje Valverde!
19 września 2017, 07:03
Już na nogach, kukurydza się sama się skosi!
18 września 2017, 21:55
Jak potawiliście ilość bramek dla Barcy na jutro? :D
18 września 2017, 21:35
Jeszcze jeden gol :D
18 września 2017, 15:55
Polecam na temat:
17 września 2017, 23:11
Dzięki :D żałosne zachowanie Alvesa i Neymara.
17 września 2017, 22:59
3
Co tam się stało między Neymarem a Cavanim? Jakieś video?
16 września 2017, 16:41
O niee :(
16 września 2017, 16:25
Pique XDDD
14 września 2017, 10:41
Co za głupia teza. To co ludzie lubią tego słuchają, dlatego ma dużo wyświetleń Despacito bo ludziom się to podoba. Ale nie, dla prawdziwych koneserów piosenka musi mieć 4 wyświetlenia tak?
12 września 2017, 22:18
Z Celtikiem XD
12 września 2017, 22:16
Dembele miał nogi związane przez stres, na pewno będzie tylko lepiej :)
12 września 2017, 22:09
Dajcie Deulofeu za Luisa na teraz :(
12 września 2017, 22:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
12 września 2017, 21:55
Ajjj
12 września 2017, 21:50
Mistrzostwo Świata.
12 września 2017, 21:32
MESSSI!!!
12 września 2017, 21:06
Iniesta :oo
11 września 2017, 09:35
Przed świętami brak czasu w dzień, no zajebiscie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Za wcześnie by mówić o Barcelonie Ernesto jednak.
1
"Szok" XD
5
Hahahha XDDDDDD Betis kocham Cie
0
Jeszcze nie koniec.
1
Mi już Juve utopiło strzelając tylko jedna bramkę więc już mogę spokojnie oglądać :D
2
Juve strzel jeszcze 2 gole proszę! XD
0
Podpisuję się!
1
On zna swoje zadania świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków. Po prostu robi swoje.
0
Ach Leo ❤️
2
A co ma do rzeczy jego kolor skóry?
4
Leosiowi to lata koło ch$#a, nie musi udowadniać że jest lepszy strzelając więcej Eibarowi.
0
Brawo za decyzje Valverde!
0
Już na nogach, kukurydza się sama się skosi!
0
Jak potawiliście ilość bramek dla Barcy na jutro? :D
0
Jeszcze jeden gol :D
1
Polecam na temat:
XD
0
Dzięki :D żałosne zachowanie Alvesa i Neymara.
3
Co tam się stało między Neymarem a Cavanim? Jakieś video?
0
O niee :(
2
Pique XDDD
0
Co za głupia teza. To co ludzie lubią tego słuchają, dlatego ma dużo wyświetleń Despacito bo ludziom się to podoba. Ale nie, dla prawdziwych koneserów piosenka musi mieć 4 wyświetlenia tak?
2
Z Celtikiem XD
3
Dembele miał nogi związane przez stres, na pewno będzie tylko lepiej :)
0
Dajcie Deulofeu za Luisa na teraz :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ajjj
2
Mistrzostwo Świata.
1
MESSSI!!!
3
Iniesta :oo
1
Przed świętami brak czasu w dzień, no zajebiscie