23 sierpnia 2017, 16:24
9
F.C. Barcelona :D
22 sierpnia 2017, 12:30
0
Pies ich drapał, Bartre dostali za free praktycznie, zaraz Bayern wejdzie do gry to się wypną grzecznie.
20 sierpnia 2017, 20:22
Było 3 na 2. Jak to możliwe?
20 sierpnia 2017, 20:18
Och ile ja meczu nie widziałem! A Barcelony to od maja..
20 sierpnia 2017, 19:02
1
MAD, będzie dużo złości :)
20 sierpnia 2017, 05:11
To są klauzule we Francji? Podobno są zakazane..
19 sierpnia 2017, 18:27
Dobrze że nie Cuntinho xd
19 sierpnia 2017, 18:24
Nie mogą się spotkać w Liverpoolu? Nosz kurde tak trudno jest wsiąść w samolot i umówić się na spotkanie? Nie mogę z nimi
19 sierpnia 2017, 18:23
A za rok pewnie już nie będzie nawet w pierwszej 10. To nie ma znaczenia.
19 sierpnia 2017, 15:06
Oo, czyli w końcu ktos stricte jak Generał, dzięki wszystkim.
19 sierpnia 2017, 15:05
Wybaczcie ale ja to nie widziałem nigdy w akcji Seriego, to jest taki Seydou Keita? Taki Xavi? Czy Iniesta?
19 sierpnia 2017, 12:32
Może superexpress, to wiadomo że legit 100%
17 sierpnia 2017, 19:37
Alez ta Barcelona ostatnio dostaje ciosów, nie dość że z Camp Nou to z samego centrum.
12 sierpnia 2017, 18:09
Jaja będą jak zrobią mu transfer za plecami, to dopiero byłby szok i upokorzenie
12 sierpnia 2017, 15:14
5
Nienawidzę jego uśmiechu, wiem że to nie jego wina że do nas trafia, to jego marzenie. Ale jak na niego patrzę to po prostu grrr.
11 sierpnia 2017, 14:06
Odpowiadam żeby później znaleźć :D
11 sierpnia 2017, 09:33
Tak, podłącz myszkę i normalnie będziesz mial kursor, na 100%, sprawdzane wiele razy na byłej Z1
10 sierpnia 2017, 16:25
Dokładnie tak, dziękuję wszystkim! :D
10 sierpnia 2017, 16:06
21
Piękne to uczucie zdać prawo jazdy!
9 sierpnia 2017, 15:43
Zachlany coś xD
9 sierpnia 2017, 15:40
I tak będzie "sędzia c*uj" cały mecz..
8 sierpnia 2017, 17:56
CO XD
8 sierpnia 2017, 17:52
Wątpię żeby Bartek chciał wydać całą kasę ze sprzedaży Neya i tej wcześniejszej na transfery, mając przed sobą wydatki na Espai Barça. Chociaż z drugiej strony, grunt mu się pali..
6 sierpnia 2017, 20:06
2
Daruj sobie, doskonale wiesz że jest Francuzem.
5 sierpnia 2017, 01:21
Żebyśmy mieli szybko informacje? Czemu się dziwisz? To źle że szybko chcą nas poinformować? No już nie miales się do czego przyczepić xD
4 sierpnia 2017, 10:16
3
Don Balon xD
3 sierpnia 2017, 21:49
Nie ma Neymara także w dziale "Pierwszy zespół" u nas na stronie, szybkie działanie :D
3 sierpnia 2017, 21:45
Jaki b8 xD
3 sierpnia 2017, 21:41
Cóż można więcej powiedzieć.. Żegnaj Neymar! Zawiodłem się niestety, ale taka jest piłka.
3 sierpnia 2017, 12:29
Trochę lepsza wydajność, ale głównie ten fenomenalny ekran, tak to dużych zmian nie ma.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
F.C. Barcelona :D
0
Pies ich drapał, Bartre dostali za free praktycznie, zaraz Bayern wejdzie do gry to się wypną grzecznie.
0
Było 3 na 2. Jak to możliwe?
0
Och ile ja meczu nie widziałem! A Barcelony to od maja..
1
MAD, będzie dużo złości :)
1
To są klauzule we Francji? Podobno są zakazane..
0
Dobrze że nie Cuntinho xd
1
Nie mogą się spotkać w Liverpoolu? Nosz kurde tak trudno jest wsiąść w samolot i umówić się na spotkanie? Nie mogę z nimi
0
A za rok pewnie już nie będzie nawet w pierwszej 10. To nie ma znaczenia.
0
Oo, czyli w końcu ktos stricte jak Generał, dzięki wszystkim.
0
Wybaczcie ale ja to nie widziałem nigdy w akcji Seriego, to jest taki Seydou Keita? Taki Xavi? Czy Iniesta?
1
Może superexpress, to wiadomo że legit 100%
0
Alez ta Barcelona ostatnio dostaje ciosów, nie dość że z Camp Nou to z samego centrum.
0
Jaja będą jak zrobią mu transfer za plecami, to dopiero byłby szok i upokorzenie
5
Nienawidzę jego uśmiechu, wiem że to nie jego wina że do nas trafia, to jego marzenie. Ale jak na niego patrzę to po prostu grrr.
1
Odpowiadam żeby później znaleźć :D
1
Tak, podłącz myszkę i normalnie będziesz mial kursor, na 100%, sprawdzane wiele razy na byłej Z1
0
Dokładnie tak, dziękuję wszystkim! :D
21
Piękne to uczucie zdać prawo jazdy!
0
Zachlany coś xD
0
I tak będzie "sędzia c*uj" cały mecz..
0
CO XD
1
Wątpię żeby Bartek chciał wydać całą kasę ze sprzedaży Neya i tej wcześniejszej na transfery, mając przed sobą wydatki na Espai Barça. Chociaż z drugiej strony, grunt mu się pali..
2
Daruj sobie, doskonale wiesz że jest Francuzem.
0
Żebyśmy mieli szybko informacje? Czemu się dziwisz? To źle że szybko chcą nas poinformować? No już nie miales się do czego przyczepić xD
3
Don Balon xD
0
Nie ma Neymara także w dziale "Pierwszy zespół" u nas na stronie, szybkie działanie :D
0
Jaki b8 xD
1
Cóż można więcej powiedzieć.. Żegnaj Neymar! Zawiodłem się niestety, ale taka jest piłka.
0
Trochę lepsza wydajność, ale głównie ten fenomenalny ekran, tak to dużych zmian nie ma.