Jeju xD my wszyscy możemy Messiemu tylko buty czyścić, mamy w zespole kua najlepszego piłkarza jakiego kiedykolwiek, ktokolwiek widział. A wy mu żałujecie pieniędzy na które nie dość że zasłużył, to jeszcze nie są wasze w żadnym stopniu. Żebyście jeszcze byli socios, rozumiem. Ale błagam was..
14
Jeju xD my wszyscy możemy Messiemu tylko buty czyścić, mamy w zespole kua najlepszego piłkarza jakiego kiedykolwiek, ktokolwiek widział. A wy mu żałujecie pieniędzy na które nie dość że zasłużył, to jeszcze nie są wasze w żadnym stopniu. Żebyście jeszcze byli socios, rozumiem. Ale błagam was..
0
Dołóż 150 i kup Mi6. Albo jak nie to najlepszy właśnie Nexus 6P jak wyżej.
0
Fake jak nic.
1
O czym się przekonaliśmy w Champions League
0
Nie no, talentu mu nie odmawiam. Na Euro zagrał jeden dobry mecz. Ogólnie owszem, jest świetny.
4
Asensio jeden dobry mecz zagrał tak naprawdę.
1
Dobrze, niech Real wykłada hajs jak go chcą. Bałem się że przyjedzie do nich za free
3
No nareszcie się za coś wzięli.
1
Brawo Polacy!!
1
OCHOA :OOO
0
Pojechał po Pepe xD
2
W końcu VAR się przydał, szkoda że dla Portugalii, ale cóż
0
Był w jednym z odcinków Top Gear w Monaco, poszukaj, bodajże sezon 17 :D
0
A on sam ćpał czy nie?
10
Dzis oficjalnie rozpoczyna się nowy sezon 17/18! Oby był dla nas piękny i niezapomniany.
2
I zaraz będzie "Piłka nożna to taka gra.."
0
Co ten Deulofeu zrobił z opaską?
0
No i stało się..
0
Oj Hector.. może ten mecz zbije go z ceny..
0
Jeju raz mu nie wyszło i już najsłabszy na boisku xD ludzie no
0
Ahh mój talencik z FIFY 13 Gnabry świetnie gra :D
1
Oo jest Hajto :D
2
No zobaczymy, masz trochę racji. Ja tam też jestem za pozostaniem, Za Leo czy za Neymara dobrze mieć kogoś takiego.
23
A karne dalej nie powtórzone..
3
No tylko że właśnie nie będzie, bo chce odejść. Może go jakoś Valverde przekona, ale wątpliwe..
0
Podoba mi się
2
Spokojnie, ja to tylko kwiaty i czekoladki daje
0
Carles też by grał, tylko kontuzje go zniszczyły :(
8
TER STEGEN! :O
0
Meksyka XDDD