14

Jeju xD my wszyscy możemy Messiemu tylko buty czyścić, mamy w zespole ku&#a najlepszego piłkarza jakiego kiedykolwiek, ktokolwiek widział. A wy mu żałujecie pieniędzy na które nie dość że zasłużył, to jeszcze nie są wasze w żadnym stopniu. Żebyście jeszcze byli socios, rozumiem. Ale błagam was..

0

Dołóż 150 i kup Mi6. Albo jak nie to najlepszy właśnie Nexus 6P jak wyżej.

0

Fake jak nic.

1

O czym się przekonaliśmy w Champions League

0

Nie no, talentu mu nie odmawiam. Na Euro zagrał jeden dobry mecz. Ogólnie owszem, jest świetny.

4

Asensio jeden dobry mecz zagrał tak naprawdę​.

1

Dobrze, niech Real wykłada hajs jak go chcą. Bałem się że przyjedzie do nich za free

3

No nareszcie się za coś wzięli.

1

Brawo Polacy!!

1

OCHOA :OOO

0

Pojechał po Pepe xD

2

W końcu VAR się przydał, szkoda że dla Portugalii, ale cóż

0

Był w jednym z odcinków Top Gear w Monaco, poszukaj, bodajże sezon 17 :D

0

A on sam ćpał czy nie?

10

Dzis oficjalnie rozpoczyna się nowy sezon 17/18! Oby był dla nas piękny i niezapomniany.

2

I zaraz będzie "Piłka nożna to taka gra.."

0

Co ten Deulofeu zrobił z opaską?

0

No i stało się..

0

Oj Hector.. może ten mecz zbije go z ceny..

0

Jeju raz mu nie wyszło i już najsłabszy na boisku xD ludzie no

0

Ahh mój talencik z FIFY 13 Gnabry świetnie gra :D

1

Oo jest Hajto :D

2

No zobaczymy, masz trochę racji. Ja tam też jestem za pozostaniem, Za Leo czy za Neymara dobrze mieć kogoś takiego.

23

A karne dalej nie powtórzone..

3

No tylko że właśnie nie będzie, bo chce odejść. Może go jakoś Valverde przekona, ale wątpliwe..

0

Podoba mi się

2

Spokojnie, ja to tylko kwiaty i czekoladki daje

0

Carles też by grał, tylko kontuzje go zniszczyły :(

8

TER STEGEN! :O

0

Meksyka XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?