Szukaj języka jak najbardziej amerykańskiego, jest najprzyjemniejszy. A z tymi serialami 100% prawdy, filmy, gry, wszystko z napisami i szybko pójdzie.
To nie jest żaden wyznacznik. Czy Messi mial te warunki? Xavi? Iniesta, Busquets? Dani Alves, Pedro, czy nawet Villa, który miał 175 cm? Nie. A stworzyli najlepszą drużynę w historii. Warunki fizyczne nie są absolutnie żadnym wyznacznikiem, jeśli zgaśnie to przez coś innego.
0
Ja nadal wmawiam sobie że Bogowie się nie starzeją..
Wszystkiego najlepszego Królu!
0
Dollaruma XD nie słyszałem jeszcze tego xD
10
Ćwierćfinał w Rosji już byłoby pięknie. Dalej to już sfera marzeń.
2
Nie, ale pizga niemiłosiernie :D Z tego co widzę na Blitzortung mieszkasz na południowym wschodzie? Bo tam stroboskop pewnie niezły
0
Mathieu będzie miał z kim palić? :D
1
Ależ ci Chilijczycy ładnie grają :o
1
Nie wiedziałem o co tam chodzi.. gol absolutnie prawidłowy
0
Będzie VAR?
0
Dlaczego on nie wygrał tego turnieju.. DLACZEGO?
1
Busi Verratti Roberto najchętniej :D
1
Szukaj języka jak najbardziej amerykańskiego, jest najprzyjemniejszy. A z tymi serialami 100% prawdy, filmy, gry, wszystko z napisami i szybko pójdzie.
0
Rafa Marquez daje radę :D
0
Szukaj recenzji u Kuby Klawiterra na YouTube, bardzo dobry recenzent :)
0
Ronaldo 1-0...
2
Co za gwiazdy w studiu TVP, Wawrzyniak, Żewłakow :o
53
Ja powiem tak:
XDDDDDDDDDDDDD
0
Bez przesady.. jest bardzo zwrotny i świetny technicznie, Neymar też jest drobny i co? Nie przeszkaxza mu to w byciu jednym z najlepszych na świecie.
0
Inaki jaka akcja :o
1
To nie jest żaden wyznacznik. Czy Messi mial te warunki? Xavi? Iniesta, Busquets? Dani Alves, Pedro, czy nawet Villa, który miał 175 cm? Nie. A stworzyli najlepszą drużynę w historii. Warunki fizyczne nie są absolutnie żadnym wyznacznikiem, jeśli zgaśnie to przez coś innego.
1
No właśnie po chwili przypomniało mi się że chyba po tamtym sezonie minęło.
0
Była i przyszła Barcelona robi grę. Miło się to ogląda :D No i prawo pierwokupu do Saula :D
3
Włoski. Jest wspaniały.
1
Karny był, ale nura dał xd
3
Bo powiedział prawdę w mediach.
0
Jeju co my gramy xD
0
XDDD jeju. ale jaka piła :o
0
Ależ gol Anglików!
0
Teraz zobaczyłem, co ten Leno zrobił xD
0
Ahh jak ja lubię jak ktoś komuś odpowiada zakładając nowy wątek. Atencja musi być!
0
Panowie do roboty, nie można takich błędów robić.