Roger Moore nie żyje. Przypomnijmy kto strzelił gola w niedzielę w meczu Arsenal-Everton..
Do tego Zbigniew Wodecki i Nicky Hayden. I zamach. Oczywiście przypadek, ale bardzo ciekawy.
Messi tym golem kończy SWÓJ fantastyczny sezon w La Liga. Kapitalna dyspozycja strzelecka w tym sezonie. Jak tak będzie strzelał w następnym to klękajcie narody.
Nie no chcesz docenić bardziej okazały wynik, rozumiem. Ale nie ma potrzeby najeżdżania na młodszych fanów jakim z pewnością byłeś i Ty jakiś czas temu.
Może deja vu? Akurat sny to temat tak rozległy i ciekawy że ajjj. Ja na każdą rzecz tego typu patrzę z naukowego punktu widzenia. I sny się w tym nie mieszczą, no nie wiem jak to możliwe że czasami faktycznie pokazują przyszłość.
Jaki polecacie zegarek dla 18 latka? Do 500 zł, skórzany pasek, analogowy. najlepiej z szafirowym szkłem. Kwarcowe i mechaniczne wchodzą w gre :) ale pytanie do ekspertów który będzie lepszy?
0
Raczej jedną porę roku ta wojna nie będzie trwać.
20
Roger Moore nie żyje. Przypomnijmy kto strzelił gola w niedzielę w meczu Arsenal-Everton..
Do tego Zbigniew Wodecki i Nicky Hayden. I zamach. Oczywiście przypadek, ale bardzo ciekawy.
24
Na telefonie nie wyświetlają mi się zielone herby tylko ich liczba. Ktoś jeszcze ma ten problem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Conti do wyciągnięcia? :D
0
Co ta strzałka na dole oznacza? Kierunek do bramki przeciwnika?
0
Święcicki jaki podniecony xd
12
Messi tym golem kończy SWÓJ fantastyczny sezon w La Liga. Kapitalna dyspozycja strzelecka w tym sezonie. Jak tak będzie strzelał w następnym to klękajcie narody.
26
No właśnie nie bardzo..
1
Wszyscy chcemy. Ale Ci niektórzy myślą że nam się od tak ten tryplet należy co gorsze :D
0
Aha xD
13
A ja płot.
0
Masz rację :D
4
Neotargowiczanie xDD Co wy macie w głowach, jeju.. Ciężko sobie wyobrazić.
1
? XD o co ci chodzi?
3
Nie no chcesz docenić bardziej okazały wynik, rozumiem. Ale nie ma potrzeby najeżdżania na młodszych fanów jakim z pewnością byłeś i Ty jakiś czas temu.
44
O tak, bo ten co jest rok na stronie jest gorszy. Jego wina że nie ma 30 lat i nie kibicuje od 38. No co za przeciętniak.
1
Może deja vu? Akurat sny to temat tak rozległy i ciekawy że ajjj. Ja na każdą rzecz tego typu patrzę z naukowego punktu widzenia. I sny się w tym nie mieszczą, no nie wiem jak to możliwe że czasami faktycznie pokazują przyszłość.
1
Owszem :D
0
A ja uważam że to jak najbardziej normalne. Niech będzie ich coraz więcej w męskiej piłce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Może rozważyć? Co za clickbaitowe pieprzenie.
Ze strony Cope ofc
0
No ładny ładny, dodam go do "listy życzeń", dzieki :D
1
Za buty bym tyle nie dał, ale za zegarek 500 zł to dobra cena, większość jest powyżej 1000 zł :D
z tego miejsca dzięki wszystkim
0
Okej, dzięki :D
0
Jaki polecacie zegarek dla 18 latka? Do 500 zł, skórzany pasek, analogowy. najlepiej z szafirowym szkłem. Kwarcowe i mechaniczne wchodzą w gre :) ale pytanie do ekspertów który będzie lepszy?
3
Mają na to 3 miesiące od złożenia deklaracji.
0
XD
Nie już nic
5
Nie są świetne, nie wprowadzaj w błąd. Są dobre, wystarczające, ale nikt nie powie że są świetne.
0
Do tego tak jak w 13/14 odpadliśmy w 1/4 LM i tak samo gramy w finale PK. Tylko jednak gramy trochę lepiej niż wtedy za Martino.