0

Raczej jedną porę roku ta wojna nie będzie trwać.

20

Roger Moore nie żyje. Przypomnijmy kto strzelił gola w niedzielę w meczu Arsenal-Everton..
Do tego Zbigniew Wodecki i Nicky Hayden. I zamach. Oczywiście przypadek, ale bardzo ciekawy.

24

Na telefonie nie wyświetlają mi się zielone herby tylko ich liczba. Ktoś jeszcze ma ten problem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Conti do wyciągnięcia? :D

0

Co ta strzałka na dole oznacza? Kierunek do bramki przeciwnika?

0

Święcicki jaki podniecony xd

12

Messi tym golem kończy SWÓJ fantastyczny sezon w La Liga. Kapitalna dyspozycja strzelecka w tym sezonie. Jak tak będzie strzelał w następnym to klękajcie narody.

26

No właśnie nie bardzo..

1

Wszyscy chcemy. Ale Ci niektórzy myślą że nam się od tak ten tryplet należy co gorsze :D

0

Aha xD

13

A ja płot.

0

Masz rację :D

4

Neotargowiczanie xDD Co wy macie w głowach, jeju.. Ciężko sobie wyobrazić.

1

? XD o co ci chodzi?

3

Nie no chcesz docenić bardziej okazały wynik, rozumiem. Ale nie ma potrzeby najeżdżania na młodszych fanów jakim z pewnością byłeś i Ty jakiś czas temu.

44

O tak, bo ten co jest rok na stronie​ jest gorszy. Jego wina że nie ma 30 lat i nie kibicuje od 38. No co za przeciętniak.

1

Może deja vu? Akurat sny to temat tak rozległy i ciekawy że ajjj. Ja na każdą rzecz tego typu patrzę z naukowego punktu widzenia. I sny się w tym nie mieszczą, no nie wiem jak to możliwe że czasami faktycznie pokazują przyszłość.

1

Owszem :D

0

A ja uważam że to jak najbardziej normalne. Niech będzie ich coraz więcej w męskiej piłce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Może rozważyć? Co za clickbaitowe pieprzenie.
Ze strony Cope ofc

0

No ładny ładny, dodam go do "listy życzeń", dzieki :D

1

Za buty bym tyle nie dał, ale za zegarek 500 zł to dobra cena, większość jest powyżej 1000 zł :D
z tego miejsca dzięki wszystkim

0

Okej, dzięki :D

0

Jaki polecacie zegarek dla 18 latka? Do 500 zł, skórzany pasek, analogowy. najlepiej z szafirowym szkłem. Kwarcowe i mechaniczne wchodzą w gre :) ale pytanie do ekspertów który będzie lepszy?

3

Mają na to 3 miesiące od złożenia deklaracji.

0

XD
Nie już nic

5

Nie są świetne, nie wprowadzaj w błąd. Są dobre, wystarczające, ale nikt nie powie że są świetne.

0

Do tego tak jak w 13/14 odpadliśmy w 1/4 LM i tak samo gramy w finale PK. Tylko jednak gramy trochę lepiej niż wtedy za Martino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?