23 kwietnia 2017, 22:24
0
Jakby to wpadło....
23 kwietnia 2017, 22:22
CZERWONY RAMOS!!!
23 kwietnia 2017, 22:17
A Wy go chcieliście zdejmować!
RAKIETA!!!!!!
23 kwietnia 2017, 22:16
Nie może Iniesta zagrać jak kiedyś na LS? A ten Gomes w środku?
23 kwietnia 2017, 22:11
XDDD
Neymar by taki wiatr robił na lewej że szok..
23 kwietnia 2017, 22:05
3
Gomes się rozgrzewa xd
23 kwietnia 2017, 22:03
Ajj Geri..
23 kwietnia 2017, 22:01
Znowu ten pulpet.
23 kwietnia 2017, 21:58
1
Ter Stegen :OOO
23 kwietnia 2017, 21:33
5
Casemiro ma jakiś jebany płaszcz ochronny przed kartkami. Nienawidzę gościa.
23 kwietnia 2017, 21:27
On gra z ta chusteczka? Nie dość że przeszkadza to niezbyt bezpieczene..
23 kwietnia 2017, 21:23
O nie.. Isco wejdzie..
23 kwietnia 2017, 21:19
MESSSI!!!!
23 kwietnia 2017, 21:17
A no nie było..
23 kwietnia 2017, 21:15
Spalony.
23 kwietnia 2017, 21:07
No łokieć go boli xD co za pajac.
23 kwietnia 2017, 21:03
Brawo Leoo!
23 kwietnia 2017, 21:00
W żadnym wypadku.
23 kwietnia 2017, 20:27
7
No na razie Barca z Marciniakiem bilans 0-7 :D
23 kwietnia 2017, 20:23
Ty czy on? :D
23 kwietnia 2017, 20:22
12
Co? Zebrał się z ziomkami oglądać El Clasico jak wielu z nas..
23 kwietnia 2017, 20:20
Macie dźwięk na sportslive?
23 kwietnia 2017, 19:27
Na YT to zaraz zdejmą..
23 kwietnia 2017, 19:24
O kurde, dzięki, dopiero wszedłem i myślałem że jeszcze nie ma, nie scrollowałem w dół :D
23 kwietnia 2017, 19:22
Ktos tu siedzi jak ja i odświeża cały czas czekając na skład? :D
23 kwietnia 2017, 19:21
Acesoplisting.in
23 kwietnia 2017, 16:36
Jebaniutki :O
23 kwietnia 2017, 16:31
Messi na prawym skrzydle to już nie biega od dawna dawna. Także znowu dziura by była. Mediapunta jest dla niego najlepsza.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jakby to wpadło....
0
CZERWONY RAMOS!!!
0
A Wy go chcieliście zdejmować!
0
RAKIETA!!!!!!
0
Nie może Iniesta zagrać jak kiedyś na LS? A ten Gomes w środku?
0
XDDD
0
Neymar by taki wiatr robił na lewej że szok..
3
Gomes się rozgrzewa xd
0
Ajj Geri..
0
Znowu ten pulpet.
1
Ter Stegen :OOO
5
Casemiro ma jakiś jebany płaszcz ochronny przed kartkami. Nienawidzę gościa.
3
On gra z ta chusteczka? Nie dość że przeszkadza to niezbyt bezpieczene..
1
O nie.. Isco wejdzie..
0
MESSSI!!!!
1
A no nie było..
0
Spalony.
3
No łokieć go boli xD co za pajac.
0
Brawo Leoo!
1
W żadnym wypadku.
7
No na razie Barca z Marciniakiem bilans 0-7 :D
0
Ty czy on? :D
12
Co? Zebrał się z ziomkami oglądać El Clasico jak wielu z nas..
0
Macie dźwięk na sportslive?
3
Na YT to zaraz zdejmą..
1
O kurde, dzięki, dopiero wszedłem i myślałem że jeszcze nie ma, nie scrollowałem w dół :D
1
Ktos tu siedzi jak ja i odświeża cały czas czekając na skład? :D
0
Acesoplisting.in
0
Jebaniutki :O
0
Messi na prawym skrzydle to już nie biega od dawna dawna. Także znowu dziura by była. Mediapunta jest dla niego najlepsza.