0

Jakby to wpadło....

0

CZERWONY RAMOS!!!

0

A Wy go chcieliście zdejmować!

0

RAKIETA!!!!!!

0

Nie może Iniesta zagrać jak kiedyś na LS? A ten Gomes w środku?

0

XDDD

0

Neymar by taki wiatr robił na lewej że szok..

3

Gomes się rozgrzewa xd

0

Ajj Geri..

0

Znowu ten pulpet.

1

Ter Stegen :OOO

5

Casemiro ma jakiś jebany płaszcz ochronny przed kartkami. Nienawidzę gościa.

3

On gra z ta chusteczka? Nie dość że przeszkadza to niezbyt bezpieczene..

1

O nie.. Isco wejdzie..

0

MESSSI!!!!

1

A no nie było..

0

Spalony.

3

No łokieć go boli xD co za pajac.

0

Brawo Leoo!

1

W żadnym wypadku.

7

No na razie Barca z Marciniakiem bilans 0-7 :D

0

Ty czy on? :D

12

Co? Zebrał się z ziomkami oglądać El Clasico jak wielu z nas..

0

Macie dźwięk na sportslive?

3

Na YT to zaraz zdejmą..

1

O kurde, dzięki, dopiero wszedłem i myślałem że jeszcze nie ma, nie scrollowałem w dół :D

1

Ktos tu siedzi jak ja i odświeża cały czas czekając na skład? :D

0

Acesoplisting.in

0

Jebaniutki :O

0

Messi na prawym skrzydle to już nie biega od dawna dawna. Także znowu dziura by była. Mediapunta jest dla niego najlepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?