1

Jestem z tą drużyną od kiedy tylko pamiętam i tak jak mówię będę z nią zawsze, po prostu taki mam okres w życiu teraz że nie bardzo mam czas interesować się wszystkim co związane z Barceloną.

0

Ja mam 18 lat i przygasa mi pasja kibicowania. Szczególnie jest to dotkliwie w takim okresie jak teraz, gdy Real ma genialny okres a my najgorszy od lat. Cule będę już na zawsze, ale już przestaję czuć te emocje związane z piłką. Za mniej niż 22 h El Clasico, a ja nic.. zero stresu.

32

Szacunek za honor :D

27

Remontada es posible :D

0

0

Włącz sobie multiligę Ekstraklasy :D Niby to nasza liga, ale multiligę fajnie się ogląda.

10

?? XDDDD bo chciał odejść? XD

0

Po 1. Czemu Rafinha/Denis? Kandydat do odejścia oprócz tych dwóch jest oczywisty i jest nim Gomes.

Dwa nazwiska? Isco ofc, no i ten Bellerin, ale nie jestem przekonany..

5

Z Bayernem 3-0 pierwsza bramka padła w 77' więc ez :D

0

No masz rację, ale zarządowi* jak już

2

Neymar :O

0

Tak, bo ma nie reagować jak sędzia nas jawie okrada xD

1

A tobie słownika i chyba już snu.

0

O już.. Nie generalizuj.

0

Nogi zabrakło..

1

Na razie kolejny escandalo z sędzią się szykuje.

0

Luis*

1

W dupie mam tą piłkę nożną, obejrzę dzisiaj Barçe i koniec, nawet jak przejdziemy. Do Mistrzostw Świata. Za młody jestem żeby się tak tym stresować, je**c to.

10

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jeszcze raz usłysze Uefalona xDDDDDD

0

GOOL!

2

Busi - Roberto - i jakiś quality rozgrywający i picuś glancuś. Ale to co mówisz to marzenie :D

1

Pięknie Robciu!

0

Indywidualnie tak, ale nie gra ona na miarę swoich możliwości.

0

I obronę Juve

1

Vidal też grał w Realu? xD

0

Bo to nie skrzydłowy

2

Liczymy na to że wyciągnie wnioski jakoś od wiosny 2016 xD

0

0

No takie elastico jest dosyć trudne xD

2

Pan Tadeusz, W pustyni i w puszczy, Kod da Vinci,, Anioły i Demony, ogólnie to masa filmów jest na podstawie książek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?