Jestem z tą drużyną od kiedy tylko pamiętam i tak jak mówię będę z nią zawsze, po prostu taki mam okres w życiu teraz że nie bardzo mam czas interesować się wszystkim co związane z Barceloną.
Ja mam 18 lat i przygasa mi pasja kibicowania. Szczególnie jest to dotkliwie w takim okresie jak teraz, gdy Real ma genialny okres a my najgorszy od lat. Cule będę już na zawsze, ale już przestaję czuć te emocje związane z piłką. Za mniej niż 22 h El Clasico, a ja nic.. zero stresu.
W dupie mam tą piłkę nożną, obejrzę dzisiaj Barçe i koniec, nawet jak przejdziemy. Do Mistrzostw Świata. Za młody jestem żeby się tak tym stresować, je**c to.
1
Jestem z tą drużyną od kiedy tylko pamiętam i tak jak mówię będę z nią zawsze, po prostu taki mam okres w życiu teraz że nie bardzo mam czas interesować się wszystkim co związane z Barceloną.
0
Ja mam 18 lat i przygasa mi pasja kibicowania. Szczególnie jest to dotkliwie w takim okresie jak teraz, gdy Real ma genialny okres a my najgorszy od lat. Cule będę już na zawsze, ale już przestaję czuć te emocje związane z piłką. Za mniej niż 22 h El Clasico, a ja nic.. zero stresu.
32
Szacunek za honor :D
27
Remontada es posible :D
0
http://www.flashscore.pl/mecz/OzXufkgd/#wideo
Tu macie tą bombę
0
Włącz sobie multiligę Ekstraklasy :D Niby to nasza liga, ale multiligę fajnie się ogląda.
10
?? XDDDD bo chciał odejść? XD
0
Po 1. Czemu Rafinha/Denis? Kandydat do odejścia oprócz tych dwóch jest oczywisty i jest nim Gomes.
Dwa nazwiska? Isco ofc, no i ten Bellerin, ale nie jestem przekonany..
5
Z Bayernem 3-0 pierwsza bramka padła w 77' więc ez :D
0
No masz rację, ale zarządowi* jak już
2
Neymar :O
0
Tak, bo ma nie reagować jak sędzia nas jawie okrada xD
1
A tobie słownika i chyba już snu.
0
O już.. Nie generalizuj.
0
Nogi zabrakło..
1
Na razie kolejny escandalo z sędzią się szykuje.
0
Luis*
1
W dupie mam tą piłkę nożną, obejrzę dzisiaj Barçe i koniec, nawet jak przejdziemy. Do Mistrzostw Świata. Za młody jestem żeby się tak tym stresować, je**c to.
10
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jeszcze raz usłysze Uefalona xDDDDDD
0
GOOL!
2
Busi - Roberto - i jakiś quality rozgrywający i picuś glancuś. Ale to co mówisz to marzenie :D
1
Pięknie Robciu!
0
Indywidualnie tak, ale nie gra ona na miarę swoich możliwości.
0
I obronę Juve
1
Vidal też grał w Realu? xD
0
Bo to nie skrzydłowy
2
Liczymy na to że wyciągnie wnioski jakoś od wiosny 2016 xD
0
http://acesoplisting.in/
0
No takie elastico jest dosyć trudne xD
2
Pan Tadeusz, W pustyni i w puszczy, Kod da Vinci,, Anioły i Demony, ogólnie to masa filmów jest na podstawie książek