0

To jest jakiś przypadek że prawie co dwa dni AS i Marca mają prawie taki sam tytuł?

0

Ehh.. ciemnogród..

0

Albo jakimś cudem z tych zmienionych minut wyszło 90 albo 180 ale nie chce mi się wierzyć. Oczywiście to że Lewandowski gra bardzo dużo nie podlega dyskusji, ale wątpię żeby to była liczna 810 minut.

0

Ty chyba dużo czasu poświęcasz robiąc to wszystko, szanuję :D

5

5 h posuchy na La Rambli i to po takich meczach, tego jeszcze nie widziałem :o

0

Haha, można :D

0

2-4. idziemy spać panowie :D

0

Milik w podstawie.

0

Napoli znowu z Juve? :D

0

No to masz rację :D

1

Akurat w tej kwestii Ronaldo kilka milionów już przeznaczył na akcje charytatywne więc nie ma co go tu hejtować.

0

Podobno coś dla ludzi walczących z rakiem.
Edit: konkretnie dzieci.

0

Wcale nie za szybko. Po prostu jest Messi to Neymar nie musi tyle robić. Poza tym Sevilla gra słabo więc nie ma co biegać bez sensu :)

0

Co grają! :o

0

Vamoos! Pięknie!

0

Dobrze że się wykartkował przed Klasykiem

0

Iniesta nie grał już 90 min od dawna, nie potrzebuje odpoczynku. Zresztą Juve dopiero za tydzień.

76

Już widzę artukuły z całego świata: MECZ BARCELONY USTAWIONY!!!1!JEDEN SKANDAL W HISZPAŃSKIEJ PIŁCE!

oczywiście woda na młyn dla Hala Dzieciaków którzy jeszcze cierpią po awansie Barcy do 1/4

A to że Barcelona nie jest zamieszana mało kogo będzie interesować.

1

Bez Busquetsa nie ma opcji. Dziś zagrał świetny mecz a my bez niego się gubimy. Zobaczymy.. Rakieta zdaje sie grać coraz lepiej, może i nie będziemy się dusić i nie ulegać pressingowi rywala w tym 4-3-3

0

Na prawe skrzydło?

0

Chyba szlag trafi nasze 3-4-3 jak Rafa wyleci na dłużej.. Wątpię żeby Paco dał tam radę z takim Juve.

0

Brawo chłopaki! :D

15

Bramka nr 100! Brawo Cracku! :D

0

Bramka nr 3 zapisana na konto Sauniera jako samobój, nie dla Rakiety. Przynajmniej na flashscore.

2

XDDDDDDDDD

4

Neymar miał nas poprowadzić, ale miał świetnych pomocników w postaci Suareza i Rakiticia dziś

5

Rakitić dziś super mecz.

1

A Ray Hudson po tym przepuszczeniu przez Suareza "Messi where are you?" :D

0

Król.

0

Luis jaka rabona :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?