0

Kurwa jak on się mógł jeszcze przy tym konsultować, faul jak nie wiem.

3

Wszystko przez Leo idzie, a wy że nic nie gra.

0

ANDRES KRÓL!!!!

0

GOOOOOOOL

5

Idź spać.

0

Dziś im strzelać kazano :D

0

NEYMAR :OO Brawo!!

2

Polecam acestream.

0

Jak nas teraz okradli to...

0

Dobrze!

0

Wymiotować mi się chce ze stresu.

2

Ideolo! Vamos!

0

2 godziny!

3

Real częściej dokonuje remontad bo częściej przegrywa xd

1

Niech moc będzie z Tobą!

0

Po którym meczu była konferencja "Por que" Mourinho? :D

0

Ostatni postaw sobie BTS

0

To porównanie: XDDDDDDD
To jakiś PSG łepek czy coś robił xd

0

Jak ja gościa nienawidzę.

0

Podwójna kara w meczu Bayernu?

0

Ej żyć tam w obronie

0

Hamsik gdyby młodszy to by się nadawał do nas.

11

Ogłaszam słowo "wiara" i jego odmiany słowem dnia na La Rambli!

0

Z jakiej racji akurat dziś mamy bać się paraliżu? :D

0

Niech wygrywa w tym roku i daje do Barçy

0

Niech PSG zagra jak Celta! :D

0

MESSI!

0

3-4-3 do tej pory, po wejściu Geniusza nie wiem..

5

Ukradzione - oddane, nie bylo tematu.

0

O to jest nasz Busquets!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?