8 marca 2017, 21:57
0
Kurwa jak on się mógł jeszcze przy tym konsultować, faul jak nie wiem.
8 marca 2017, 21:34
3
Wszystko przez Leo idzie, a wy że nic nie gra.
8 marca 2017, 21:28
ANDRES KRÓL!!!!
GOOOOOOOL
8 marca 2017, 21:23
5
Idź spać.
8 marca 2017, 21:15
Dziś im strzelać kazano :D
8 marca 2017, 21:05
NEYMAR :OO Brawo!!
8 marca 2017, 21:02
2
Polecam acestream.
8 marca 2017, 20:56
Jak nas teraz okradli to...
8 marca 2017, 20:51
Dobrze!
8 marca 2017, 20:30
Wymiotować mi się chce ze stresu.
8 marca 2017, 19:26
Ideolo! Vamos!
8 marca 2017, 18:45
2 godziny!
8 marca 2017, 17:51
Real częściej dokonuje remontad bo częściej przegrywa xd
8 marca 2017, 14:21
1
Niech moc będzie z Tobą!
8 marca 2017, 14:15
Po którym meczu była konferencja "Por que" Mourinho? :D
8 marca 2017, 13:56
Ostatni postaw sobie BTS
To porównanie: XDDDDDDD To jakiś PSG łepek czy coś robił xd
7 marca 2017, 22:00
Jak ja gościa nienawidzę.
7 marca 2017, 21:59
Podwójna kara w meczu Bayernu?
7 marca 2017, 21:15
Ej żyć tam w obronie
7 marca 2017, 21:02
Hamsik gdyby młodszy to by się nadawał do nas.
7 marca 2017, 18:21
11
Ogłaszam słowo "wiara" i jego odmiany słowem dnia na La Rambli!
6 marca 2017, 19:09
Z jakiej racji akurat dziś mamy bać się paraliżu? :D
6 marca 2017, 12:39
Niech wygrywa w tym roku i daje do Barçy
4 marca 2017, 22:08
Niech PSG zagra jak Celta! :D
4 marca 2017, 22:07
MESSI!
4 marca 2017, 22:06
3-4-3 do tej pory, po wejściu Geniusza nie wiem..
4 marca 2017, 22:02
Ukradzione - oddane, nie bylo tematu.
4 marca 2017, 21:31
O to jest nasz Busquets!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurwa jak on się mógł jeszcze przy tym konsultować, faul jak nie wiem.
3
Wszystko przez Leo idzie, a wy że nic nie gra.
0
ANDRES KRÓL!!!!
0
GOOOOOOOL
5
Idź spać.
0
Dziś im strzelać kazano :D
0
NEYMAR :OO Brawo!!
2
Polecam acestream.
0
Jak nas teraz okradli to...
0
Dobrze!
0
Wymiotować mi się chce ze stresu.
2
Ideolo! Vamos!
0
2 godziny!
3
Real częściej dokonuje remontad bo częściej przegrywa xd
1
Niech moc będzie z Tobą!
0
Po którym meczu była konferencja "Por que" Mourinho? :D
0
Ostatni postaw sobie BTS
0
To porównanie: XDDDDDDD
To jakiś PSG łepek czy coś robił xd
0
Jak ja gościa nienawidzę.
0
Podwójna kara w meczu Bayernu?
0
Ej żyć tam w obronie
0
Hamsik gdyby młodszy to by się nadawał do nas.
11
Ogłaszam słowo "wiara" i jego odmiany słowem dnia na La Rambli!
0
Z jakiej racji akurat dziś mamy bać się paraliżu? :D
0
Niech wygrywa w tym roku i daje do Barçy
0
Niech PSG zagra jak Celta! :D
0
MESSI!
0
3-4-3 do tej pory, po wejściu Geniusza nie wiem..
5
Ukradzione - oddane, nie bylo tematu.
0
O to jest nasz Busquets!