Bo przed przebudową to był max, teraz Vikersund, Planica i Kulm powiększone to latają, ale widać że tu w Planicy już dalej niż 250 nie chcą, bo płasko.
Polecam wesprzeć projekt, studenci chcą powtórzyć doświadczenie Arthura Eddingtona z 1919 roku mające na celu ukazanie podczas zaćmienia zakrzywienia czasoprzestrzeni, a raczej zniekształcenia przestrzeni spowodowanej masą Słońca. Warto ich wesprzeć!
Hahahha XD tak to że nie ma karnych dla przeciwników albo czerwonych dla nas to na pewno wina sędziów xD nikt nie weźmie pod uwagę że piłkarze Barcelony nie są idiotami i rzeźnikami, nikt
0
Raczej jak sobie NIE poradzą..
0
Rozumiem o co Ci chodzi, ale raczej nie, może jest mod do tego, ale za to ban z automatu
0
Wyślesz i mi?
0
"Niewykorzystane okazję się mszczą."
2
Ładnie ładnie :D
9
W 4-4-2 chyba lepiej nam szło
3
I wyścig! :D
0
Ale ja się pytam bo w czacie na YouTube tam wszyscy za tym wirtuozem i hejt na tego drugiego nie wiem o co chodzi :D
0
Co wy go tak nie lubicie? :D
9
"Dawaj na ruskich Adolf, co może pójść nie tak"
albo
"A może by tak wymyślić broń która zabije cały świat?"
2
Bo przed przebudową to był max, teraz Vikersund, Planica i Kulm powiększone to latają, ale widać że tu w Planicy już dalej niż 250 nie chcą, bo płasko.
2
Porobił :D ale przytarł tyłkiem
2
Ja tez kiedyś siedziałem na piłce! Muszę spróbować bycia trenerem :D
0
Geniusz.
1
Ja miałem wtedy 7 i pamiętam. Co w tym dziwnego?
3
Wygląda jak koszulka PSG parę sezonów temu.
3
Jak to fake xd
0
Ale za to telefony mamy jedne z droższych..
0
Geniusz. Leo Messi Formuły 1.
0
COPE.
0
Gameiro albo Torres, raczej El Nino.
0
Brawo dla Atleti że będą mieli Lacazette. Oby tylko z nami miał gorsze dni.
0
O proszę :D wrzucili to na grupę Astromisie na Facebooku i podałem dalej bo na prawdę warto :D
3
https://polakpotrafi.pl/projekt/studencka-wyprawa-astronomiczna
Polecam wesprzeć projekt, studenci chcą powtórzyć doświadczenie Arthura Eddingtona z 1919 roku mające na celu ukazanie podczas zaćmienia zakrzywienia czasoprzestrzeni, a raczej zniekształcenia przestrzeni spowodowanej masą Słońca. Warto ich wesprzeć!
39
Hahahha XD tak to że nie ma karnych dla przeciwników albo czerwonych dla nas to na pewno wina sędziów xD nikt nie weźmie pod uwagę że piłkarze Barcelony nie są idiotami i rzeźnikami, nikt
1
Jest skarbem. Fenomenalny zawodnik.
5
Jak Twoja wiedza o pisowni
0
Ale Suarez ten upadek.. :D
0
To nadal 2. najlepszy zawodnik na świecie, po Messim i przed kontuzjowanym Messim :)
0
Ale zajebal :o