0

O to jest nasz Busquets!

0

CO ZA GOL!

0

Bo to jest pomocnik! Jego talent pozwalał mu grać nawet nawet na PO, ale to jest pomocnik, tam jego miejsce.

0

Wow wow wow. No końcu Barça jest Barçą!

10

Geniuuuusz.

2

Już? Zaksięgowany przelew?

0

Umtiti..

0

AAJJ, LUIS KRÓL!

2

Ney niesamowity jak zawsze.

0

Miałem bana i nie mogłem o tym napisać, niesamowicie go ta Barça postarzała, widać ile to go kosztowało i jak bardzo się w to angażował.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ahaha, wszystko jasne :D

0

Heh xD nie no pytam serio bo nie oglądam :D

0

W jaki sposób okradli Real?

3

Tak tak tak. Idź już spać. Dodaj jeszcze słowo "samograj". Uwierz, nikt tu nie będzie z Tobą dyskutował. Szkoda na Ciebie czasu.

0

3 sezony to okres każdego trenera. Stara zasada. Dziękujemy Lucho!

0

Oni sami tego nie wiedzą :D

0

Tak, jako widz. W sensie pytasz o graczy? Nie mam pojęcia jak to jest, ale niektórzy na prawdę są tam głupi i nie wiem skąd oni ich biorą.

6

Byłem właśnie na nagraniu Milionerów i powiem wam tyle - będzie ciekawie.

0

Mój kolega miał w Hondzie CBR, świetny dźwięk i jakość bardzo dobra, nie zauważył on ani ja żadnych wad.

0

No nie był sam na sam, biegł w inną stronę i byli obrońcy, ale karny 100% bez dyskusji.

0

No racja sporo tego, ale tej erze, najlepszej w historii należą sie takie honory :D

9

Tak. Tak samo jak Inieście, Xaviemu i Puyolowi, Pique i Busquetsowi.

0

No dzięki, ale mi już po wczoraju wystaczy :D

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

A już chciałem hejtować że nie po to jest Digne żeby Mathieu grał na LO, ale to jest po prostu 3-4-3 albo 3-5-2 :D

2

Jesteś Xavim więc zmysł taktyczny masz na 100% :D

0

Oby w końcu nasi wychodzili spod pressingu wzorcowo, jak za najlepszych lat.

0

Uważaj tam, ja grałem we wtorek i choruję do tej pory :D Nie graj rozebrany cały.

2

No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?