4 marca 2017, 21:31
0
O to jest nasz Busquets!
4 marca 2017, 21:28
CO ZA GOL!
4 marca 2017, 21:24
Bo to jest pomocnik! Jego talent pozwalał mu grać nawet nawet na PO, ale to jest pomocnik, tam jego miejsce.
4 marca 2017, 21:22
Wow wow wow. No końcu Barça jest Barçą!
4 marca 2017, 21:12
10
Geniuuuusz.
4 marca 2017, 21:10
2
Już? Zaksięgowany przelew?
4 marca 2017, 21:09
Umtiti..
4 marca 2017, 21:07
AAJJ, LUIS KRÓL!
4 marca 2017, 21:05
Ney niesamowity jak zawsze.
3 marca 2017, 23:41
Miałem bana i nie mogłem o tym napisać, niesamowicie go ta Barça postarzała, widać ile to go kosztowało i jak bardzo się w to angażował.
1 marca 2017, 23:20
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1 marca 2017, 23:04
Ahaha, wszystko jasne :D
1 marca 2017, 23:03
Heh xD nie no pytam serio bo nie oglądam :D
1 marca 2017, 23:02
W jaki sposób okradli Real?
1 marca 2017, 22:50
3
Tak tak tak. Idź już spać. Dodaj jeszcze słowo "samograj". Uwierz, nikt tu nie będzie z Tobą dyskutował. Szkoda na Ciebie czasu.
1 marca 2017, 22:33
3 sezony to okres każdego trenera. Stara zasada. Dziękujemy Lucho!
1 marca 2017, 21:24
Oni sami tego nie wiedzą :D
1 marca 2017, 18:01
Tak, jako widz. W sensie pytasz o graczy? Nie mam pojęcia jak to jest, ale niektórzy na prawdę są tam głupi i nie wiem skąd oni ich biorą.
1 marca 2017, 17:17
6
Byłem właśnie na nagraniu Milionerów i powiem wam tyle - będzie ciekawie.
1 marca 2017, 06:59
Mój kolega miał w Hondzie CBR, świetny dźwięk i jakość bardzo dobra, nie zauważył on ani ja żadnych wad.
28 lutego 2017, 22:19
No nie był sam na sam, biegł w inną stronę i byli obrońcy, ale karny 100% bez dyskusji.
28 lutego 2017, 16:44
No racja sporo tego, ale tej erze, najlepszej w historii należą sie takie honory :D
28 lutego 2017, 16:38
9
Tak. Tak samo jak Inieście, Xaviemu i Puyolowi, Pique i Busquetsowi.
26 lutego 2017, 15:59
No dzięki, ale mi już po wczoraju wystaczy :D
26 lutego 2017, 15:51
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
A już chciałem hejtować że nie po to jest Digne żeby Mathieu grał na LO, ale to jest po prostu 3-4-3 albo 3-5-2 :D
26 lutego 2017, 15:48
Jesteś Xavim więc zmysł taktyczny masz na 100% :D
26 lutego 2017, 14:51
Oby w końcu nasi wychodzili spod pressingu wzorcowo, jak za najlepszych lat.
25 lutego 2017, 11:43
Uważaj tam, ja grałem we wtorek i choruję do tej pory :D Nie graj rozebrany cały.
24 lutego 2017, 11:54
No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
O to jest nasz Busquets!
0
CO ZA GOL!
0
Bo to jest pomocnik! Jego talent pozwalał mu grać nawet nawet na PO, ale to jest pomocnik, tam jego miejsce.
0
Wow wow wow. No końcu Barça jest Barçą!
10
Geniuuuusz.
2
Już? Zaksięgowany przelew?
0
Umtiti..
0
AAJJ, LUIS KRÓL!
2
Ney niesamowity jak zawsze.
0
Miałem bana i nie mogłem o tym napisać, niesamowicie go ta Barça postarzała, widać ile to go kosztowało i jak bardzo się w to angażował.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ahaha, wszystko jasne :D
0
Heh xD nie no pytam serio bo nie oglądam :D
0
W jaki sposób okradli Real?
3
Tak tak tak. Idź już spać. Dodaj jeszcze słowo "samograj". Uwierz, nikt tu nie będzie z Tobą dyskutował. Szkoda na Ciebie czasu.
0
3 sezony to okres każdego trenera. Stara zasada. Dziękujemy Lucho!
0
Oni sami tego nie wiedzą :D
0
Tak, jako widz. W sensie pytasz o graczy? Nie mam pojęcia jak to jest, ale niektórzy na prawdę są tam głupi i nie wiem skąd oni ich biorą.
6
Byłem właśnie na nagraniu Milionerów i powiem wam tyle - będzie ciekawie.
0
Mój kolega miał w Hondzie CBR, świetny dźwięk i jakość bardzo dobra, nie zauważył on ani ja żadnych wad.
0
No nie był sam na sam, biegł w inną stronę i byli obrońcy, ale karny 100% bez dyskusji.
0
No racja sporo tego, ale tej erze, najlepszej w historii należą sie takie honory :D
9
Tak. Tak samo jak Inieście, Xaviemu i Puyolowi, Pique i Busquetsowi.
0
No dzięki, ale mi już po wczoraju wystaczy :D
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
A już chciałem hejtować że nie po to jest Digne żeby Mathieu grał na LO, ale to jest po prostu 3-4-3 albo 3-5-2 :D
2
Jesteś Xavim więc zmysł taktyczny masz na 100% :D
0
Oby w końcu nasi wychodzili spod pressingu wzorcowo, jak za najlepszych lat.
0
Uważaj tam, ja grałem we wtorek i choruję do tej pory :D Nie graj rozebrany cały.
2
No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.