7 lutego 2017, 21:18
2
Wakabayashi w bramce? :O
7 lutego 2017, 21:14
1
Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D
7 lutego 2017, 21:10
0
Aa faktycznie :x
7 lutego 2017, 21:07
3
Cillesen! Brawo!
7 lutego 2017, 21:06
Ajj, Suarez kapitalnie.
7 lutego 2017, 21:04
Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?
7 lutego 2017, 21:00
Vamos vamos!
6 lutego 2017, 14:46
Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.
6 lutego 2017, 13:14
Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.
6 lutego 2017, 13:10
Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D
5 lutego 2017, 04:13
35
Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.
4 lutego 2017, 16:38
Ajj Gerard..
4 lutego 2017, 16:35
Brawo Alcacer!
4 lutego 2017, 16:34
4
Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.
4 lutego 2017, 16:30
I 2:0 dla nas równie dobrze.
4 lutego 2017, 16:28
Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.
4 lutego 2017, 16:18
Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.
4 lutego 2017, 16:17
Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..
4 lutego 2017, 16:13
Dobrze ze Luis dostał odpoczynek, ale skład co najmniej odważny.
3 lutego 2017, 23:30
Z ciekawych rzeczy: Barca od momentu ostatniego wystawienia pomocy bez wychowanków grała średnio co 6,24 dnia.
1 lutego 2017, 22:46
Nie usnę dziś.
1 lutego 2017, 22:40
Matko co za fart..
1 lutego 2017, 22:38
Z nami zawsze..
1 lutego 2017, 22:32
Neymar XDDDDD
1 lutego 2017, 22:31
Spojenie..
1 lutego 2017, 22:26
Jak dobrze że mamy strzelone tu dwie bramki..
1 lutego 2017, 22:23
"epika, liryka, Gomes".
1 lutego 2017, 22:20
Arda da radę :D
1 lutego 2017, 22:16
To był faul.
1 lutego 2017, 21:45
42
Kapitalna połowa.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Wakabayashi w bramce? :O
1
Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D
0
Aa faktycznie :x
3
Cillesen! Brawo!
0
Ajj, Suarez kapitalnie.
0
Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?
0
Vamos vamos!
1
Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.
0
Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.
0
Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D
35
Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.
0
Ajj Gerard..
0
Brawo Alcacer!
4
Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.
1
I 2:0 dla nas równie dobrze.
0
Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.
0
Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.
0
Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..
0
Dobrze ze Luis dostał odpoczynek, ale skład co najmniej odważny.
3
Z ciekawych rzeczy:
Barca od momentu ostatniego wystawienia pomocy bez wychowanków grała średnio co 6,24 dnia.
1
Nie usnę dziś.
0
Matko co za fart..
1
Z nami zawsze..
0
Neymar XDDDDD
0
Spojenie..
0
Jak dobrze że mamy strzelone tu dwie bramki..
3
"epika, liryka, Gomes".
0
Arda da radę :D
3
To był faul.
42
Kapitalna połowa.