2

Wakabayashi w bramce? :O

1

Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D

0

Aa faktycznie :x

3

Cillesen! Brawo!

0

Ajj, Suarez kapitalnie.

0

Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?

0

Vamos vamos!

1

Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.

0

Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.

0

Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D

35

Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.

0

Ajj Gerard..

0

Brawo Alcacer!

4

Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.

1

I 2:0 dla nas równie dobrze.

0

Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.

0

Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.

0

Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..

0

Dobrze ze Luis dostał odpoczynek, ale skład co najmniej odważny.

3

Z ciekawych rzeczy:
Barca od momentu ostatniego wystawienia pomocy bez wychowanków grała średnio co 6,24 dnia.

1

Nie usnę dziś.

0

Matko co za fart..

1

Z nami zawsze..

0

Neymar XDDDDD

0

Spojenie..

0

Jak dobrze że mamy strzelone tu dwie bramki..

3

"epika, liryka, Gomes".

0

Arda da radę :D

3

To był faul.

42

Kapitalna połowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?