Ale ile można jeden temat wałkować? Co mamy znowu pisać o tym że Enrique zrobił tylko 2 zmiany? Nasz największy rywal jest jawnie wspomagany przez organizacje, trzeba to nagłośnić. Poza tym to dotyczy też nas.
Dokładnie, ale jeden argument przeciwko TK i już cały Trybunał zły zawsze. Do tej pory była to ostatnia niezawistna komórka i ta ostateczna. Teraz to marionetka w rękach PiSu.
Jeżeli Ramos trafi faktycznie to ten mecz symbolem 2016 dla Realu. Gol z karnego, ogórek za przeciwnika, finał z dupy, gol w końcówce, Ronaldo gówno gra ale bohater..
Naciągnięcie więzadeł, ew. naderwanie. Albo stłuczenie. Na kolanach się dużo rzeczy odbija niestety, mam to samo od samej siatkówki.. Skombinuj sobie stabilizator na nogę i chodź w nim do świąt, powinno przejść.
Ale pracodawca dąży właśnie do jak największych dochodów. A to że ma miliony PRZYCHODU to nie znaczy że ma miliony dochodu. I to nie oznacza że musi wydawać wszystko na pensje pracowników. Pracodawca płaci tyle na ile zgodzi się pracownik. Jeżeli pracownik zgodzi się na 1800 mimo tego że inni na tym stanowisku zarabiają 3800 to pracodawca nie ma z tym problemu.
1
Kurwa.
0
Pique :O
0
"powody techniczne"
2
Ja mam 17 i jestem pewny w tym co mówię, Leo jest najlepszym piłkarzem w historii, nie można tego negować :)
2
Hazard jest genialny. Nie lubie Chelsea ale cieszę się że wrócił do formy.
0
Dopiero wstalem.. Księżniczka Leia :(
0
Ale to nie jest prawda, huragan Matthew albo Andrew.. to nie są żeńskie imiona.
1
Oglądam powtórkę Niemcy - Włochy z Euro i powiem Wam, Florenzi jest świetny.
0
Dla mnie był dobry, ale patrząc ogółem to rzeczywiście, słabo.
1
Chetnie bym zaczął rok od manity w El clasico, ten już nie będzie taki fartowny dla nich :D
0
Ja nie mam w akcie urodzenia grupy krwi wpisanej, autentycznie.
0
Zdania widzę podzielone, może byc ciekawie. :D
0
Ale ile można jeden temat wałkować? Co mamy znowu pisać o tym że Enrique zrobił tylko 2 zmiany? Nasz największy rywal jest jawnie wspomagany przez organizacje, trzeba to nagłośnić. Poza tym to dotyczy też nas.
3
Dokładnie, ale jeden argument przeciwko TK i już cały Trybunał zły zawsze. Do tej pory była to ostatnia niezawistna komórka i ta ostateczna. Teraz to marionetka w rękach PiSu.
0
Polecam ekran takiej wielkości całkowicie, wygoda ogromna. Dodatkowo korzystać z tak wielkiego Super Amoleda Samsunga, świetna sprawa.
0
Ma ktoś gifa z tym pierwszym rajdem Messiego na 2-0?
13
Najlepszy piłkarz w historii.
0
Aktywnie, może bez błysku, ale dobry mecz.
0
Neymar jest niesamowity.
1
O, mogę być komentatorem F1 xd
2
Kolejna świetna kontra :D
0
Neymar jaka piła :o
0
LUIS!!!! Ależ podanie, ależ przyjęcie. :O
2
JAK ON TO PRZYJĄŁ :O
0
Musisz takie rzeczy pisać? Nie prowokuj losu.
1
Aj Leoo, ale Suarez kapitalnie.
1
Jeżeli Ramos trafi faktycznie to ten mecz symbolem 2016 dla Realu. Gol z karnego, ogórek za przeciwnika, finał z dupy, gol w końcówce, Ronaldo gówno gra ale bohater..
1
Naciągnięcie więzadeł, ew. naderwanie. Albo stłuczenie. Na kolanach się dużo rzeczy odbija niestety, mam to samo od samej siatkówki.. Skombinuj sobie stabilizator na nogę i chodź w nim do świąt, powinno przejść.
0
XDDDDD
0
Ale pracodawca dąży właśnie do jak największych dochodów. A to że ma miliony PRZYCHODU to nie znaczy że ma miliony dochodu. I to nie oznacza że musi wydawać wszystko na pensje pracowników. Pracodawca płaci tyle na ile zgodzi się pracownik. Jeżeli pracownik zgodzi się na 1800 mimo tego że inni na tym stanowisku zarabiają 3800 to pracodawca nie ma z tym problemu.