0

Haha Alonso mistrz XDD

0

Wy nawet w kwestii żartów nie potraficie zapomnieć o swoich poglądach, trochę mi was szkoda.

5

Nie, nie wiemy. Wcale nikt o tym nie napisał wcześniej na La Rambla, ani nie napisała tego redakcja WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM w tym artykule, wcale.

0

Aa to inna sprawa :D

9

James siedząc na ławce ma 6 asyst skubany.

0

Ona lubi tak się ubierać, akurat dla niej to normalne :D

0

To się obudził.

0

Fakt? Serio? To ta sama półka co Super Express.

0

Skąd masz takie informacje? Jakiś artykuł, źródło?

1


Baaardzo polecam ten film wszystkim. Szczególnie dziś, gdy mamy wiele opinii z różnych stron na bardzo wrażliwy temat.

1

Potrafisz coś innego niż argumentum ad personam?

1

Myślę że nie słusznie, ale musiałbym mieszkac w Stanach żeby tak stwierdzić.

1

A ten Lewicki podał jakieś argumenty?
Ogólnie nie wiem co w polityce Obamy bylo nie tak i dobre stosunki z Europą i dbanie o właśnie podwórko wojnami na Bliskim Wschodzie.

1

Ale jego? Nie obchodzi mnie przeszłość kandydatów, tylko to jakimi prezydentami będą. A wiem że Trump będzie beznadziejnym.

5

Tragedia i dramat. Co ci Amerykanie narobili. Wybór głupszy niż Brexit.

0

Ja mam to samo co, tylko w szkole byłem.

0

Nieee, wydaje mi się że to Aleksander Macedończyk powiedział.

0

Jak zagrają młodzi to coś może z tego byc dla Realu.

3

Ja mam taką za 120 z Chin i piore ze wszystkim normalnie, gram w niej, nosze ja na co dzień i nic absolutnie się w jej stanie nie zmieniło, nawet się nie skurczyła.

0

Neymar jaki sprint :O

0

O to chodziło

0

Oj tam najlepszym się zdarza XD

4

Ney to ma chyba zakaz strzelania xd

0

Luis, złap kartkę, proszę.

0

Masche wrócił do formy, świetnie się go dziś ogląda.

0

BÓG.

0

Wiem ile ma, ale przyznaj że często robi show zamiast robić przewagę zespołowi.

1

Neymar jest wielkim geniuszem gdy gra dla zespołu, czomu robi to tak rzadko.

0

Już się bałem że przekombinuja. Brawo!

0

Roberto.. :(.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?