A ten Lewicki podał jakieś argumenty?
Ogólnie nie wiem co w polityce Obamy bylo nie tak i dobre stosunki z Europą i dbanie o właśnie podwórko wojnami na Bliskim Wschodzie.
Ja mam taką za 120 z Chin i piore ze wszystkim normalnie, gram w niej, nosze ja na co dzień i nic absolutnie się w jej stanie nie zmieniło, nawet się nie skurczyła.
0
Haha Alonso mistrz XDD
0
Wy nawet w kwestii żartów nie potraficie zapomnieć o swoich poglądach, trochę mi was szkoda.
5
Nie, nie wiemy. Wcale nikt o tym nie napisał wcześniej na La Rambla, ani nie napisała tego redakcja WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM w tym artykule, wcale.
0
Aa to inna sprawa :D
9
James siedząc na ławce ma 6 asyst skubany.
0
Ona lubi tak się ubierać, akurat dla niej to normalne :D
0
To się obudził.
0
Fakt? Serio? To ta sama półka co Super Express.
0
Skąd masz takie informacje? Jakiś artykuł, źródło?
1
Baaardzo polecam ten film wszystkim. Szczególnie dziś, gdy mamy wiele opinii z różnych stron na bardzo wrażliwy temat.
1
Potrafisz coś innego niż argumentum ad personam?
1
Myślę że nie słusznie, ale musiałbym mieszkac w Stanach żeby tak stwierdzić.
1
A ten Lewicki podał jakieś argumenty?
Ogólnie nie wiem co w polityce Obamy bylo nie tak i dobre stosunki z Europą i dbanie o właśnie podwórko wojnami na Bliskim Wschodzie.
1
Ale jego? Nie obchodzi mnie przeszłość kandydatów, tylko to jakimi prezydentami będą. A wiem że Trump będzie beznadziejnym.
5
Tragedia i dramat. Co ci Amerykanie narobili. Wybór głupszy niż Brexit.
0
Ja mam to samo co, tylko w szkole byłem.
0
Nieee, wydaje mi się że to Aleksander Macedończyk powiedział.
0
Jak zagrają młodzi to coś może z tego byc dla Realu.
3
Ja mam taką za 120 z Chin i piore ze wszystkim normalnie, gram w niej, nosze ja na co dzień i nic absolutnie się w jej stanie nie zmieniło, nawet się nie skurczyła.
0
Neymar jaki sprint :O
0
O to chodziło
0
Oj tam najlepszym się zdarza XD
4
Ney to ma chyba zakaz strzelania xd
0
Luis, złap kartkę, proszę.
0
Masche wrócił do formy, świetnie się go dziś ogląda.
0
BÓG.
0
Wiem ile ma, ale przyznaj że często robi show zamiast robić przewagę zespołowi.
1
Neymar jest wielkim geniuszem gdy gra dla zespołu, czomu robi to tak rzadko.
0
Już się bałem że przekombinuja. Brawo!
0
Roberto.. :(.