31 października 2016, 19:23
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
31 października 2016, 19:15
O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.
30 października 2016, 20:37
0
Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?
30 października 2016, 17:29
Moze na wiosnę odpali. :D
30 października 2016, 14:09
Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.
29 października 2016, 21:29
Tak ciężko bez Andresa?
29 października 2016, 16:19
W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.
29 października 2016, 15:21
Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.
28 października 2016, 20:20
W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D
27 października 2016, 19:47
6
Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D
27 października 2016, 19:45
Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.
27 października 2016, 17:38
Nie ma opcji.
27 października 2016, 15:57
P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.
26 października 2016, 18:31
4
Standard xd Xiaimiboye tak mają.
26 października 2016, 17:56
A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
25 października 2016, 21:48
2
Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.
25 października 2016, 21:45
0-1..
25 października 2016, 21:33
Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)
25 października 2016, 21:28
9
Kontuzję ma, nie dramatyzuj.
25 października 2016, 20:48
3
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
25 października 2016, 13:34
Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.
23 października 2016, 22:35
5
Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.
23 października 2016, 22:20
CRIS IS ON FIRE! XD
23 października 2016, 10:19
Vamos Andres!
23 października 2016, 02:09
Dzięki :D.
23 października 2016, 00:37
Na pewno było "puta" :D
23 października 2016, 00:35
Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.
22 października 2016, 18:11
Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD
22 października 2016, 18:09
Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.
22 października 2016, 18:06
Dzicz kurwa.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.
0
Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?
0
Moze na wiosnę odpali. :D
0
Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.
0
Tak ciężko bez Andresa?
0
W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.
1
Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.
0
W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D
6
Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D
0
Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.
1
Nie ma opcji.
0
P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.
4
Standard xd Xiaimiboye tak mają.
4
A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
2
Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.
0
0-1..
0
Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)
9
Kontuzję ma, nie dramatyzuj.
3
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
1
Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.
5
Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.
0
CRIS IS ON FIRE! XD
0
Vamos Andres!
0
Dzięki :D.
9
Na pewno było "puta" :D
0
Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.
1
Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD
6
Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.
1
Dzicz kurwa.