1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.

0

Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?

0

Moze na wiosnę odpali. :D

0

Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.

0

Tak ciężko bez Andresa?

0

W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.

1

Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.

0

W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D

6

Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D

0

Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.

1

Nie ma opcji.

0

P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.

4

Standard xd Xiaimiboye tak mają.

4

A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.

2

Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.

0

0-1..

0

Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)

9

Kontuzję ma, nie dramatyzuj.

3

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

1

Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.

5

Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.

0

CRIS IS ON FIRE! XD

0

Vamos Andres!

0

Dzięki :D.

9

Na pewno było "puta" :D

0

Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.

1

Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD

6

Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.

1

Dzicz kurwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?