0

Jesz taką od parunastu lat u nas w Polsce

0

Swoją drogą, chciałbym to zobaczyć xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, bo to Argentyńczyk

0

Na święta? Na pewno nie.

4

Chelsea w LM długo nie pogra jak tak dalej pójdzie.


Oh wait.. :v

0

Celeron i Pentium, bo to klasa gorzej niż Core. Ogólnie Core i3 powinien spokojnie wystarczyć do takich prac codziennych, ale w GTA V to nie popykasz.

0

No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.

0

Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd

3

Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.

5

Jeden z lepszych komentarzy ostatniego czasu. Podpisuję się.

1

Cienki jest to ma ciężko.

1

Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.

0

Szkoda. Po prostu szkoda.

1

Nie jego pozycja.

2

PIQUE!

0

2 faule i nic..

0

Mascherano....

0

O NIE :(((((((

6

Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D

0

Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.

0

Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D

0

Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd

2

CO ZA RAK XD

0

Tzw fart :D

1

Jak dodawałem to nie było :D

3

FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
20. S. Roberto

1

Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.

0

Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?

0

Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?