26 września 2016, 07:19
0
Jesz taką od parunastu lat u nas w Polsce
25 września 2016, 22:18
Swoją drogą, chciałbym to zobaczyć xd
25 września 2016, 20:32
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 września 2016, 12:33
Nie, bo to Argentyńczyk
25 września 2016, 10:54
Na święta? Na pewno nie.
24 września 2016, 19:27
4
Chelsea w LM długo nie pogra jak tak dalej pójdzie. Oh wait.. :v
23 września 2016, 22:18
Celeron i Pentium, bo to klasa gorzej niż Core. Ogólnie Core i3 powinien spokojnie wystarczyć do takich prac codziennych, ale w GTA V to nie popykasz.
23 września 2016, 22:16
No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.
23 września 2016, 21:31
Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd
23 września 2016, 15:47
3
Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.
23 września 2016, 15:35
5
Jeden z lepszych komentarzy ostatniego czasu. Podpisuję się.
22 września 2016, 22:02
1
Cienki jest to ma ciężko.
22 września 2016, 19:40
Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.
21 września 2016, 23:49
Szkoda. Po prostu szkoda.
21 września 2016, 23:43
Nie jego pozycja.
21 września 2016, 23:27
2
PIQUE!
21 września 2016, 23:23
2 faule i nic..
21 września 2016, 23:16
Mascherano....
21 września 2016, 23:13
O NIE :(((((((
21 września 2016, 23:06
6
Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D
21 września 2016, 22:30
Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.
21 września 2016, 22:16
Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D
21 września 2016, 21:49
Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd
21 września 2016, 21:45
CO ZA RAK XD
21 września 2016, 21:41
Tzw fart :D
21 września 2016, 21:18
Jak dodawałem to nie było :D
21 września 2016, 21:17
FCB XI: 1. Ter Stegen 3. Piqué 4. Rakitic 5. Sergio 8. Iniesta 9. Suárez 10. Messi 11. Neymar 14. Mascherano 18. Alba 20. S. Roberto
21 września 2016, 20:20
Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.
21 września 2016, 15:41
Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?
20 września 2016, 22:24
Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jesz taką od parunastu lat u nas w Polsce
0
Swoją drogą, chciałbym to zobaczyć xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, bo to Argentyńczyk
0
Na święta? Na pewno nie.
4
Chelsea w LM długo nie pogra jak tak dalej pójdzie.
Oh wait.. :v
0
Celeron i Pentium, bo to klasa gorzej niż Core. Ogólnie Core i3 powinien spokojnie wystarczyć do takich prac codziennych, ale w GTA V to nie popykasz.
0
No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.
0
Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd
3
Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.
5
Jeden z lepszych komentarzy ostatniego czasu. Podpisuję się.
1
Cienki jest to ma ciężko.
1
Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.
0
Szkoda. Po prostu szkoda.
1
Nie jego pozycja.
2
PIQUE!
0
2 faule i nic..
0
Mascherano....
0
O NIE :(((((((
6
Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D
0
Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.
0
Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D
0
Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd
2
CO ZA RAK XD
0
Tzw fart :D
1
Jak dodawałem to nie było :D
3
FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
20. S. Roberto
1
Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.
0
Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?
0
Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo