Nawet jakbyś biegł całe 60 m pełnym pędzie, to musiałbyś biec cały czas ponad 51 km/h, tyle mi wychodzi. Bolt w maksymalnym momencie ma 44-43. Nie mamy 9 lat, debili z nas nie zrobisz.
Wszystko fajnie, ale nasza liga to jest jednak loteria, LOTTO Ekstraklasa w końcu. Ciężko aż tak wybiegać w przyszłość z przewidywaniami. Fajnie by było gdyby Legia miała rywala godnego siebie. (nie mówie o obecnej formie, bo to Infanil by ich ograł)
Najlepszy ze swojego rocznika, bierz śmiało jak nie szkoda Ci pieniędzy, jak chcesz trochę mniej zapłacić a miwg telefon nieznacznie mniej wydajny polecam gorąco LG G4.
33
Mądrych aż miło posłuchać :)
0
Zależy jaką masz konsole :D Ale Fife zawsze lepiej mieć na Xboxie.
35
Nie ma opcji żeby przebić ten z 2012 w wykonaniu Chelsea, no nie ma.. To był dramat jakiś.
1
Klikasz najlepsze z 1h i zamiast 1h wpisujesz 999999999h :D
1
Nie ma już Ligi BBVA :D
2
Obejrzyj jeszcze raz ostatni finał Ligi Mistrzów.
2
No tak, ale napisał "no chyba ze to właśnie z Barca ma się mierzyć" więc o co chodzi?
1
Znowu lejemy kogoś i nie mogę oglądać. :( Ale dobrze się dzieje, vamos!
0
Tego nawet SPORT czy oficjalna strona Barcy nie jest w stanie zrobić stary :D
1
Prosto z rzutu z autu co warto dodać :D
0
Prawie 2 razy więcej. To się w głowie nie mieści. :O
0
Dobra, już jestem pewny że jesteś po prostu idiotą.
3
Nawet jakbyś biegł całe 60 m pełnym pędzie, to musiałbyś biec cały czas ponad 51 km/h, tyle mi wychodzi. Bolt w maksymalnym momencie ma 44-43. Nie mamy 9 lat, debili z nas nie zrobisz.
0
Powiem szczerze powierzchownie widziałem parę odcinkow, nigdy mnie nie wciągnął, ale dzieki, teraz będę wiedział :D
0
O co chodzi z tymi poziomami SSJ itp? :D
1
czy kiedyś limit tego farta się wyczerpie?
0
Strach pomyslec co by zostało z United gdyby grał Aguero.
1
No fakt, z tego punktu Jagiellonia na prawdę zyskuje.
0
Wszystko fajnie, ale nasza liga to jest jednak loteria, LOTTO Ekstraklasa w końcu. Ciężko aż tak wybiegać w przyszłość z przewidywaniami. Fajnie by było gdyby Legia miała rywala godnego siebie. (nie mówie o obecnej formie, bo to Infanil by ich ograł)
53
Słaba zagrywka z waszej strony, słaba.
2
Neymar jak tak dalej pójdzie to będzie się gryzl z Griezmannem i Luisiem i miejsce obok Messiego i CR11 do ZP :D
2
Akurat jak nie mogę oglądać to mecz sezonu, no ku**a xd
1
Jak ma grać tak jak w sobotę to wcale mi go nie szkoda, mimo całej sympatii.
1
Jak będzie z aktualizacjami tego nie wie nikt, ciężko stwierdzić, spytaj posiadaczy s5 i s4 czy nie olali.
4
Najlepszy ze swojego rocznika, bierz śmiało jak nie szkoda Ci pieniędzy, jak chcesz trochę mniej zapłacić a miwg telefon nieznacznie mniej wydajny polecam gorąco LG G4.
19
Nie wiem o co się czepiacie, przecież to trener zdecydował, że Messi będzie grał ile chce xd
0
Czepnąłbym się że Jordi mówi o tych trypletach jakby miał udział w obydwu, ale dobra tam, wiemy wszyscy o co mu chodzi :D
0
Ja naadal uważam że mamy najmocniejsza kadrę, po prostu nie są zgarani ze sobą, dopiero zaczął się wrzesień.
0
Jak gra Busquets tak cała Barca. Stare porzekadło..
0
Liczny na to że kiedyś zrobi się 7:4 :)