33

Mądrych aż miło posłuchać :)

0

Zależy jaką masz konsole :D Ale Fife zawsze lepiej mieć na Xboxie.

35

Nie ma opcji żeby przebić ten z 2012 w wykonaniu Chelsea, no nie ma.. To był dramat jakiś.

1

Klikasz najlepsze z 1h i zamiast 1h wpisujesz 999999999h :D

1

Nie ma już Ligi BBVA :D

2

Obejrzyj jeszcze raz ostatni finał Ligi Mistrzów.

2

No tak, ale napisał "no chyba ze to właśnie z Barca ma się mierzyć" więc o co chodzi?

1

Znowu lejemy kogoś i nie mogę oglądać. :( Ale dobrze się dzieje, vamos!

0

Tego nawet SPORT czy oficjalna strona Barcy nie jest w stanie zrobić stary :D

1

Prosto z rzutu z autu co warto dodać :D

0

Prawie 2 razy więcej. To się w głowie nie mieści. :O

0

Dobra, już jestem pewny że jesteś po prostu idiotą.

3

Nawet jakbyś biegł całe 60 m pełnym pędzie, to musiałbyś biec cały czas ponad 51 km/h, tyle mi wychodzi. Bolt w maksymalnym momencie ma 44-43. Nie mamy 9 lat, debili z nas nie zrobisz.

0

Powiem szczerze powierzchownie widziałem parę odcinkow, nigdy mnie nie wciągnął, ale dzieki, teraz będę wiedział :D

0

O co chodzi z tymi poziomami SSJ itp? :D

1

czy kiedyś limit tego farta się wyczerpie?

0

Strach pomyslec co by zostało z United gdyby grał Aguero.

1

No fakt, z tego punktu Jagiellonia na prawdę zyskuje.

0

Wszystko fajnie, ale nasza liga to jest jednak loteria, LOTTO Ekstraklasa w końcu. Ciężko aż tak wybiegać w przyszłość z przewidywaniami. Fajnie by było gdyby Legia miała rywala godnego siebie. (nie mówie o obecnej formie, bo to Infanil by ich ograł)

53

Słaba zagrywka z waszej strony, słaba.

2

Neymar jak tak dalej pójdzie to będzie się gryzl z Griezmannem i Luisiem i miejsce obok Messiego i CR11 do ZP :D

2

Akurat jak nie mogę oglądać to mecz sezonu, no ku**a xd

1

Jak ma grać tak jak w sobotę to wcale mi go nie szkoda, mimo całej sympatii.

1

Jak będzie z aktualizacjami tego nie wie nikt, ciężko stwierdzić, spytaj posiadaczy s5 i s4 czy nie olali.

4

Najlepszy ze swojego rocznika, bierz śmiało jak nie szkoda Ci pieniędzy, jak chcesz trochę mniej zapłacić a miwg telefon nieznacznie mniej wydajny polecam gorąco LG G4.

19

Nie wiem o co się czepiacie, przecież to trener zdecydował, że Messi będzie grał ile chce xd

0

Czepnąłbym się że Jordi mówi o tych trypletach jakby miał udział w obydwu, ale dobra tam, wiemy wszyscy o co mu chodzi :D

0

Ja naadal uważam że mamy najmocniejsza kadrę, po prostu nie są zgarani ze sobą, dopiero zaczął się wrzesień.

0

Jak gra Busquets tak cała Barca. Stare porzekadło..

0

Liczny na to że kiedyś zrobi się 7:4 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?