0

To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.

1

O nie. Oby zagrał dziś. :(

0

Tylko 1. :D

0

Jezu Walcott.

0

4-3! JESZCZE JEDEN!

4

Takie kreatywne to pół biedy, najgorsze jak ktoś coś wylicza i za każdym razem na 4. punkcie walnie Arsenal. Zbiera się na rzyganie.

0

Takich którzy zgodzą się być nr 2, w takiej cenie, i przede wszystkim takich kocurów jak Alves, uwierz, jest mało.

1

Jeżeli Bravo odejdzie, to Valencia raczej nie sprzeda nam dwóch swoich piłkarzy (Alcacer i Alves). Oby Bravo został.

0

Czemu Drzyzga bez formy? Na pewno Łomacza (z całym szacunkiem, jak do każdego polskiego siatkarza) zjada.

0

Kurde. Dobra, dzięki panowie.

0

Telefonów, wszystkich marek.

0

Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?

2

A, rzeczywiście, za szybko czytałem.

5

Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.

1

Aż się Deportivo przypomina :D

1

Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.

7

Asysta roku :D

0

Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd

0

Ładny mecz na razie B)

0

USA

36

Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.

0

Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.

2

Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.

0

Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..

0

A co z Fabianen Drzyzga?

18

Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.

2

Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.

2

Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.

4

Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?