15 sierpnia 2016, 03:40
0
To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.
14 sierpnia 2016, 22:02
1
O nie. Oby zagrał dziś. :(
14 sierpnia 2016, 18:50
Tylko 1. :D
Jezu Walcott.
14 sierpnia 2016, 18:33
4-3! JESZCZE JEDEN!
14 sierpnia 2016, 15:00
4
Takie kreatywne to pół biedy, najgorsze jak ktoś coś wylicza i za każdym razem na 4. punkcie walnie Arsenal. Zbiera się na rzyganie.
14 sierpnia 2016, 11:30
Takich którzy zgodzą się być nr 2, w takiej cenie, i przede wszystkim takich kocurów jak Alves, uwierz, jest mało.
14 sierpnia 2016, 11:28
https://www.google.pl/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=100%20m%20m%C4%99%C5%BCczyzn&oq=100%20m%20m%C4%99%C5%BC&aqs=chrome.1.69i57j0l3.4511j0j8#mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F04kjwh%22%2C6%2C%22g%22%2C1%2Cnull%2C%22%2Fx%2F3hxw1bfymbzs6%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C0%5D
14 sierpnia 2016, 11:26
Jeżeli Bravo odejdzie, to Valencia raczej nie sprzeda nam dwóch swoich piłkarzy (Alcacer i Alves). Oby Bravo został.
13 sierpnia 2016, 22:13
Czemu Drzyzga bez formy? Na pewno Łomacza (z całym szacunkiem, jak do każdego polskiego siatkarza) zjada.
13 sierpnia 2016, 15:13
Kurde. Dobra, dzięki panowie.
13 sierpnia 2016, 14:51
Telefonów, wszystkich marek.
13 sierpnia 2016, 14:47
Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?
13 sierpnia 2016, 08:57
2
A, rzeczywiście, za szybko czytałem.
13 sierpnia 2016, 08:51
5
Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.
11 sierpnia 2016, 21:15
Aż się Deportivo przypomina :D
11 sierpnia 2016, 21:07
Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.
10 sierpnia 2016, 20:48
7
Asysta roku :D
10 sierpnia 2016, 20:37
Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd
9 sierpnia 2016, 20:59
Ładny mecz na razie B)
9 sierpnia 2016, 19:55
USA
8 sierpnia 2016, 20:11
36
Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.
8 sierpnia 2016, 14:59
Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.
8 sierpnia 2016, 10:40
Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.
7 sierpnia 2016, 20:40
Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..
7 sierpnia 2016, 20:37
A co z Fabianen Drzyzga?
7 sierpnia 2016, 09:11
18
Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.
7 sierpnia 2016, 05:58
Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.
6 sierpnia 2016, 21:44
Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.
6 sierpnia 2016, 20:01
Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.
1
O nie. Oby zagrał dziś. :(
0
Tylko 1. :D
0
Jezu Walcott.
0
4-3! JESZCZE JEDEN!
4
Takie kreatywne to pół biedy, najgorsze jak ktoś coś wylicza i za każdym razem na 4. punkcie walnie Arsenal. Zbiera się na rzyganie.
0
Takich którzy zgodzą się być nr 2, w takiej cenie, i przede wszystkim takich kocurów jak Alves, uwierz, jest mało.
1
https://www.google.pl/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=100%20m%20m%C4%99%C5%BCczyzn&oq=100%20m%20m%C4%99%C5%BC&aqs=chrome.1.69i57j0l3.4511j0j8#mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F04kjwh%22%2C6%2C%22g%22%2C1%2Cnull%2C%22%2Fx%2F3hxw1bfymbzs6%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C0%5D
1
Jeżeli Bravo odejdzie, to Valencia raczej nie sprzeda nam dwóch swoich piłkarzy (Alcacer i Alves). Oby Bravo został.
0
Czemu Drzyzga bez formy? Na pewno Łomacza (z całym szacunkiem, jak do każdego polskiego siatkarza) zjada.
0
Kurde. Dobra, dzięki panowie.
0
Telefonów, wszystkich marek.
0
Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?
2
A, rzeczywiście, za szybko czytałem.
5
Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.
1
Aż się Deportivo przypomina :D
1
Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.
7
Asysta roku :D
0
Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd
0
Ładny mecz na razie B)
0
USA
36
Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.
0
Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.
2
Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.
0
Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..
0
A co z Fabianen Drzyzga?
18
Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.
2
Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.
2
Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.
4
Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)