36

Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.

0

Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.

2

Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.

0

Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..

0

A co z Fabianen Drzyzga?

18

Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.

2

Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.

2

Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.

4

Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)

0

Kwiatkowi rower się zepsuł...

3

Hejtowanie strojów dla zasady?

0

Oglądam pierwszy mecz Barcy w tym sezonie i nie mogę się za nic przyzwyczaić do Messiego białego xd

0

Brawo Turan.

0

Włączam mecz i pierwsze co w nim widzę to oddanie piłki za darmo przez Turana. Aha.

0

Przecież nie da się złożyć oferty anonimowo xd

0

Liga Mistrzów..

41

W ogóle przypadek Kapustki jakiś wyjątkowy jest, ja jeszcze nie widziałem żeby piłkarz debiutował tego samego dnia co ogłoszony transfer :D

35

Sam sobie odpowiedziałeś.

0

To fakt, ale niech chociaż 3/4 gra tego co Luis :D

28

Oby Arek grał pierwsze skrzypce w Napoli. Uwielbiam chłopaka, niech się rozwinie i za 4 lata na zastępstwo Suareza.

0

Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.

0

Jaką kartę z rodziny Radeon R7 wybrać? Jakies opinie?

4

Piękny widok B)

0

Trza se jakoś radzić :D

80

1. Wysiada Ci internet
2. Włącza się ta zajebista gra z dinozaurem na Chromie
3. Grasz i grasz, ekran miga na biało i czarno, mijasz kaktusy i mewy jak Messi Ramosa
4. Masz już 2000 punktów, myślisz szpan na dzielni będzie, screena zrobię, może coś wyrwe
5. Nagle się łączy i cały wynik poszedł w pizdu jak wypłata na początku miesiąca
6. Żalisz się tym na La Rambla bo wiesz że życie straciło sens

Google, por que?

0

Inne pozycje :)

12

Ktoś pisał wczoraj ze Sport jest najgorszy z tych czterech gazet. No to Marca nie mogła pozostać w tyle i dzisiaj pokazała że bitwa o największego szmatławca trwa

22

A kto tak nie robi? :D

2

Ten Ikone jaką bramę strzelił, kopara po ziemii mi szoruje. WOW.

22

Mam nadzieję że zarząd jakoś przetrwa ciężkie czasy spadku "o półtorej oczka".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?