1. Wysiada Ci internet
2. Włącza się ta zajebista gra z dinozaurem na Chromie
3. Grasz i grasz, ekran miga na biało i czarno, mijasz kaktusy i mewy jak Messi Ramosa
4. Masz już 2000 punktów, myślisz szpan na dzielni będzie, screena zrobię, może coś wyrwe
5. Nagle się łączy i cały wynik poszedł w pizdu jak wypłata na początku miesiąca
6. Żalisz się tym na La Rambla bo wiesz że życie straciło sens
Ktoś pisał wczoraj ze Sport jest najgorszy z tych czterech gazet. No to Marca nie mogła pozostać w tyle i dzisiaj pokazała że bitwa o największego szmatławca trwa
36
Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.
0
Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.
2
Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.
0
Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..
0
A co z Fabianen Drzyzga?
18
Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.
2
Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.
2
Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.
4
Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)
0
Kwiatkowi rower się zepsuł...
3
Hejtowanie strojów dla zasady?
0
Oglądam pierwszy mecz Barcy w tym sezonie i nie mogę się za nic przyzwyczaić do Messiego białego xd
0
Brawo Turan.
0
Włączam mecz i pierwsze co w nim widzę to oddanie piłki za darmo przez Turana. Aha.
0
Przecież nie da się złożyć oferty anonimowo xd
0
Liga Mistrzów..
41
W ogóle przypadek Kapustki jakiś wyjątkowy jest, ja jeszcze nie widziałem żeby piłkarz debiutował tego samego dnia co ogłoszony transfer :D
35
Sam sobie odpowiedziałeś.
0
To fakt, ale niech chociaż 3/4 gra tego co Luis :D
28
Oby Arek grał pierwsze skrzypce w Napoli. Uwielbiam chłopaka, niech się rozwinie i za 4 lata na zastępstwo Suareza.
0
Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.
0
Jaką kartę z rodziny Radeon R7 wybrać? Jakies opinie?
4
Piękny widok B)
0
Trza se jakoś radzić :D
80
1. Wysiada Ci internet
2. Włącza się ta zajebista gra z dinozaurem na Chromie
3. Grasz i grasz, ekran miga na biało i czarno, mijasz kaktusy i mewy jak Messi Ramosa
4. Masz już 2000 punktów, myślisz szpan na dzielni będzie, screena zrobię, może coś wyrwe
5. Nagle się łączy i cały wynik poszedł w pizdu jak wypłata na początku miesiąca
6. Żalisz się tym na La Rambla bo wiesz że życie straciło sens
Google, por que?
0
Inne pozycje :)
12
Ktoś pisał wczoraj ze Sport jest najgorszy z tych czterech gazet. No to Marca nie mogła pozostać w tyle i dzisiaj pokazała że bitwa o największego szmatławca trwa
22
A kto tak nie robi? :D
2
Ten Ikone jaką bramę strzelił, kopara po ziemii mi szoruje. WOW.
22
Mam nadzieję że zarząd jakoś przetrwa ciężkie czasy spadku "o półtorej oczka".