Z tych trzech jeżeli kasa cie nie ogranicza to wiadomo, Samsung. A HUAWEI jeżeli już to P8, bo inny niż flagowy to będzie szrot. Samsungi podobno zwalniają po roku, ale to bardziej zależy od użytkowania. Jeżeli nie szkoda Ci siana to bierz S6, genialny aparat, jeden z najlepszych telefonów 2015.
Czwórka półfinałow LM w tym sezonie prawdopodobnie będzie taka jak rok temu - Barça, Juve, Bayern, Real. Ew. Atletico za Real. Przynajmniej liczę na taką.
Jaracie się tym trailerem a piłkarze wyglądają w niej jak Suarez podczas sankcji, fajnie że odtworzyli parę akcji, ale oprócz ładnych twarz, nie widać tam nic specjalnego. PES nadal będzie takim samym shitem.
Dajcie spokój, ziomek robi dobra robotę bo 50% Twittera mamy na jednej stronie bez latani na co większość nie ma czasu. Skoro robi to z pasją to niech robi to dalej, a że ma dużo zielonych to dlatego że wykonuje dobra pracę. A wy o wszYstko musicie się przywalac. Jeżeli jest no lifem to niech sobie będzie, ważne że info mamy szybko i sprawnie.
22
A kto tak nie robi? :D
2
Ten Ikone jaką bramę strzelił, kopara po ziemii mi szoruje. WOW.
22
Mam nadzieję że zarząd jakoś przetrwa ciężkie czasy spadku "o półtorej oczka".
1
Mnie dziwi bardziej Twój komentarz, bo nominacje do nagrody Puskasa to są w listopadzie albo grudniu.
2
Z tych trzech jeżeli kasa cie nie ogranicza to wiadomo, Samsung. A HUAWEI jeżeli już to P8, bo inny niż flagowy to będzie szrot. Samsungi podobno zwalniają po roku, ale to bardziej zależy od użytkowania. Jeżeli nie szkoda Ci siana to bierz S6, genialny aparat, jeden z najlepszych telefonów 2015.
1
Jakie znacie story na fb, które podają info szybko? Tylko błagam, nie jakieś radykalne. Zwykle.
PS. Wybuch w kopalni w Katowicach, 1 osoba nie żyje. Z ostatniej chwili.
0
Tak :D Ale kolega a nie koleżanka xd czemu nie da się zmienić nicku xd
1
Słowacy u nas w mieście stacjonują :D Żelechów :D
0
Czwórka półfinałow LM w tym sezonie prawdopodobnie będzie taka jak rok temu - Barça, Juve, Bayern, Real. Ew. Atletico za Real. Przynajmniej liczę na taką.
0
Codziennie jest takie pytanie, serio.
Przyjaciele i Jak Poznałem Wasza Matkę. Dwa najlepsze ever.
7
Jaracie się tym trailerem a piłkarze wyglądają w niej jak Suarez podczas sankcji, fajnie że odtworzyli parę akcji, ale oprócz ładnych twarz, nie widać tam nic specjalnego. PES nadal będzie takim samym shitem.
1
Gdyby babcia miała wąsy...
0
Jeżeli uważasz że co roku to samo to zagraj w 11 a potem 13, albo 12 a potem od razu w 15. Zobaczysz różnice.
0
No ta. I prawdopodobnie tak będzie.
14
Dajcie spokój, ziomek robi dobra robotę bo 50% Twittera mamy na jednej stronie bez latani na co większość nie ma czasu. Skoro robi to z pasją to niech robi to dalej, a że ma dużo zielonych to dlatego że wykonuje dobra pracę. A wy o wszYstko musicie się przywalac. Jeżeli jest no lifem to niech sobie będzie, ważne że info mamy szybko i sprawnie.
1
Nie wierzę że są ludzie w Polsce jeszcze tak zacofani.
0
Najlepiej z torrentow
5
Tak tak, a gospodarka leży po miesiącu.
0
Gra Krycha? Czy jeszcze na wakacjach?
2
Depay, Martial, Ineanacho, Sane (on chyba PP bardziej) Draxler.
0
Może niech zarzuca sieci po Morate? :D
3
Termalica polskim Leicester - zapamiętajcie te słowa.
1
10 mln po roku i 15 albo 12,5 po 2 latach, już nie pamiętam.
0
:(
0
Tak
2
Messi tymi siwymi włosami potwierdził transfer do Arsenalu.
0
Skąd Mareczka wzięła te 70 mln? XD A plotki o odejściu sam Rakitić rozwiał już wczoraj po południu, drogi Asiku.
13
Liczę że jak wstanę do dojenia rano to info na La Rambla już będzie :D
17
Panowie czuwacie tutaj cała noc czekając na Lacazetta? :D
0
Lacazette nie jest u nas (jeszcze mam nadzieję), a Suarez faktycznie, ale to taki bardziej powrót niż transfer. :D