20 sierpnia 2016, 18:58
0
SUAREEZ!!
20 sierpnia 2016, 18:56
12
Krótko mówiąc Vidal nie ma szans z takim Roberto.
20 sierpnia 2016, 18:53
MESSSI!! ale gol!
20 sierpnia 2016, 18:46
Ajj jak ja tęskniłem za tą magią..
20 sierpnia 2016, 18:41
Witam wszystkich, brawo Sergi :D
19 sierpnia 2016, 20:45
Kto na co stawia? :D
19 sierpnia 2016, 19:34
1
Narazie wakacje w F1 stary :D
19 sierpnia 2016, 17:19
Swego czasu Thiago Silva, oraz Buffon, ostatnio Lacazette oraz Dybala. No i James.
19 sierpnia 2016, 13:15
Cules, znacie jakąś aplikację na Androida która mierzy prędkość i jednocześnie zapisuje twoją trasę i dane o niej? Oprócz Endomondo xd
19 sierpnia 2016, 13:06
2
Robert dajesz ten transfer, dajesz..
19 sierpnia 2016, 12:13
3
Nie jest nietykalny? Jeden z 3 najlepszych piłkarzy świata nie jest nietykalny?
19 sierpnia 2016, 11:03
Tak, bo na pewno tam panuje taka zazdrość jak w Polsce. Wszyscy wiedzą że Ajax to przedsionek wielkiej piłki i nikogo nie dziwi jak przenoszą się z tamdąd na wyższy poziom.
18 sierpnia 2016, 19:33
Bo tak jest, ale wygląda identyko jak ta za 300 zł. Nie znajdziesz różnicy praktycznie.
18 sierpnia 2016, 14:37
Leonel Suarez w decatlonie, piłkarz idealny prawie xd
18 sierpnia 2016, 13:57
Gdyby nie Neymar Luis nie miałby aż tylu goli, ale zdecydowanie z MSN ma najbardziej nie równą formę.
18 sierpnia 2016, 11:38
10
A ja myślę że Umtiti wygryzie Mascherano, mam taką nadzieję, mimo całej sympatii.
18 sierpnia 2016, 10:20
Ten co ustalał zasady w piłce ręcznej jest geniuszem, wszystkie gry pasywne, kary 2 minut, emocje dzięki temu są niesamowite.
18 sierpnia 2016, 00:13
Messi z główki, ale jaja xd
17 sierpnia 2016, 23:37
Tak, bo właśnie idę do gimnazjum w tym roku.
17 sierpnia 2016, 23:33
Bravo na do widzenia obroni!
17 sierpnia 2016, 23:27
14
Ale lubię takie eksperymenty ze składem, szczególnie jak wypalaja :D
17 sierpnia 2016, 23:24
Ciekawe kiedy spuchną z takim pressingiem xd
17 sierpnia 2016, 23:16
Sam Umtiti gra świetnie :D
17 sierpnia 2016, 20:20
Za mocni dla nas. Przegraliśmy z nimi nawet na wygranych przez nas w wielkim stylu Mistrzostwach Świata w 2014.
17 sierpnia 2016, 19:20
Raczej o tego w finale LM :D 90+7 :D
17 sierpnia 2016, 18:27
Jesus 2-0! Ładnie!
17 sierpnia 2016, 18:19
4
A ja szczerze Ci tego życzę, powodzenia!
17 sierpnia 2016, 18:10
6
Neymar jaka piła :O
17 sierpnia 2016, 18:02
1-0 Brazylia, ale Neyowi coś siw stało.
16 sierpnia 2016, 22:50
Na Igrzyskach!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
SUAREEZ!!
12
Krótko mówiąc Vidal nie ma szans z takim Roberto.
0
MESSSI!! ale gol!
0
Ajj jak ja tęskniłem za tą magią..
0
Witam wszystkich, brawo Sergi :D
0
Kto na co stawia? :D
1
Narazie wakacje w F1 stary :D
0
Swego czasu Thiago Silva, oraz Buffon, ostatnio Lacazette oraz Dybala. No i James.
0
Cules, znacie jakąś aplikację na Androida która mierzy prędkość i jednocześnie zapisuje twoją trasę i dane o niej? Oprócz Endomondo xd
2
Robert dajesz ten transfer, dajesz..
3
Nie jest nietykalny? Jeden z 3 najlepszych piłkarzy świata nie jest nietykalny?
1
Tak, bo na pewno tam panuje taka zazdrość jak w Polsce. Wszyscy wiedzą że Ajax to przedsionek wielkiej piłki i nikogo nie dziwi jak przenoszą się z tamdąd na wyższy poziom.
0
Bo tak jest, ale wygląda identyko jak ta za 300 zł. Nie znajdziesz różnicy praktycznie.
3
Leonel Suarez w decatlonie, piłkarz idealny prawie xd
0
Gdyby nie Neymar Luis nie miałby aż tylu goli, ale zdecydowanie z MSN ma najbardziej nie równą formę.
10
A ja myślę że Umtiti wygryzie Mascherano, mam taką nadzieję, mimo całej sympatii.
0
Ten co ustalał zasady w piłce ręcznej jest geniuszem, wszystkie gry pasywne, kary 2 minut, emocje dzięki temu są niesamowite.
0
Messi z główki, ale jaja xd
0
Tak, bo właśnie idę do gimnazjum w tym roku.
0
Bravo na do widzenia obroni!
14
Ale lubię takie eksperymenty ze składem, szczególnie jak wypalaja :D
0
Ciekawe kiedy spuchną z takim pressingiem xd
0
Sam Umtiti gra świetnie :D
3
Za mocni dla nas. Przegraliśmy z nimi nawet na wygranych przez nas w wielkim stylu Mistrzostwach Świata w 2014.
1
Raczej o tego w finale LM :D 90+7 :D
0
Jesus 2-0! Ładnie!
4
A ja szczerze Ci tego życzę, powodzenia!
6
Neymar jaka piła :O
0
1-0 Brazylia, ale Neyowi coś siw stało.
1
Na Igrzyskach!