0

SUAREEZ!!

12

Krótko mówiąc Vidal nie ma szans z takim Roberto.

0

MESSSI!! ale gol!

0

Ajj jak ja tęskniłem za tą magią..

0

Witam wszystkich, brawo Sergi :D

0

Kto na co stawia? :D

1

Narazie wakacje w F1 stary :D

0

Swego czasu Thiago Silva, oraz Buffon, ostatnio Lacazette oraz Dybala. No i James.

0

Cules, znacie jakąś aplikację na Androida która mierzy prędkość i jednocześnie zapisuje twoją trasę i dane o niej? Oprócz Endomondo xd

2

Robert dajesz ten transfer, dajesz..

3

Nie jest nietykalny? Jeden z 3 najlepszych piłkarzy świata nie jest nietykalny?

1

Tak, bo na pewno tam panuje taka zazdrość jak w Polsce. Wszyscy wiedzą że Ajax to przedsionek wielkiej piłki i nikogo nie dziwi jak przenoszą się z tamdąd na wyższy poziom.

0

Bo tak jest, ale wygląda identyko jak ta za 300 zł. Nie znajdziesz różnicy praktycznie.

3

Leonel Suarez w decatlonie, piłkarz idealny prawie xd

0

Gdyby nie Neymar Luis nie miałby aż tylu goli, ale zdecydowanie z MSN ma najbardziej nie równą formę.

10

A ja myślę że Umtiti wygryzie Mascherano, mam taką nadzieję, mimo całej sympatii.

0

Ten co ustalał zasady w piłce ręcznej jest geniuszem, wszystkie gry pasywne, kary 2 minut, emocje dzięki temu są niesamowite.

0

Messi z główki, ale jaja xd

0

Tak, bo właśnie idę do gimnazjum w tym roku.

0

Bravo na do widzenia obroni!

14

Ale lubię takie eksperymenty ze składem, szczególnie jak wypalaja :D

0

Ciekawe kiedy spuchną z takim pressingiem xd

0

Sam Umtiti gra świetnie :D

3

Za mocni dla nas. Przegraliśmy z nimi nawet na wygranych przez nas w wielkim stylu Mistrzostwach Świata w 2014.

1

Raczej o tego w finale LM :D 90+7 :D

0

Jesus 2-0! Ładnie!

4

A ja szczerze Ci tego życzę, powodzenia!

6

Neymar jaka piła :O

0

1-0 Brazylia, ale Neyowi coś siw stało.

1

Na Igrzyskach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?