Obawiam się że City może wygrać LM w tym roku, Pep robi tam rewolucję jak u nas na początku (odstawienie Ronniego i Deco). Pep jest geniuszem i wie co robi, na pewno Citizens będą groźni w tym roku.
Poza tym jeju, dlaczego powolujecie się na "komisje" Macierewicza, skoro ona kest powołana przez PARTIĘ. Czyli z góry jest stronnicza. Komisja Millera była powołana przez organ państwowy, zupełnie bez stronny. A to że wtedy rządziło PO nie ma absolutnie żadnego związku z komisją.
Była komsja Millera, ustaliła przyczynę i tyle. Chyba tylko w Polsce jest tyłu mądrali negujacych zdanie jakby nie patrzeć ludzi którzy się znaja, mają związek z lotnictwem. Ciekaw jestem ile Antek spędził godzin w powietrzu.
To nie ma nic wspólnego z fizyką, tylko z czystym myśleniem. Lub wiedzą. Myślisz że skrzydła są robione z diamentów? Albo grafenu? Brzoza przy takiej prędkości spokojnie je połamie. Zresztą nie musi łamać skrydla, wystarczy ze urwie lotke albo klape, już samolot jest niesterowalny.
Sporo tu userow zajmujących się obstawianie meczów, więc mam pytanie. Jeżeli obstawiam 5 meczów i 4 wejdą jeden nie i te 5 meczów jest na jednym jakby kuponie, to dostaje siano za te 4 mecze czy nie? Sytuacja taka jak Typowa FIFA na fb wstawili.
0
Neymar dzisiaj pociągnie naszych do zwycięstwa :)
0
Musze przyznać, ale mecz.
0
Hart wróć będzie po meczu :D
9
Bravo co za babol.
0
Co oznacza rozlozenie rak przez sędziego jakby do jaskółki? :D
0
Hah Zlatan xd.
0
Ten Real Madryt też się jakoś nazywa inaczej, warto to napisać, bo wyglda jakby Infantil wygrał z drużyną Zidane :D
0
Pamiętam ścieżkę z FIFY 11. No majstersztyk :D
0
Lewy! 1-0!
0
40x12, trudne?
0
O czym Borek mówi? Likwidacja Bayernu? Na ktoś jakiś tekst?
0
Hajto znowu składy recytuje kompletnie z dupy, co za gość xd
2
Wszędzie spisek, wszędzie. Widać że PiS już wam uprał mózgi.
3
A szkoda ku**a gadać, szkoda strzępić ryja.
0
Tak, mi GTA 5 chodziła bardzo płynnie przy 4 GB ramu, czyli minimalnej ilości, RAM ma raczej mały na to wpływ czy będzie działać czy nie :)
1
Grupa motoryzacyjna na Facebooku. Zarządzana przez Youtubera Kickstera. Na prawdę sporo tam osób które mogą Ci pomóc.
0
Pytaj na WyznaFcach :D
0
Kurde, myslalem że sie wycofujesz xd mam pecha do zakładów, ale dobra xd co proponujesz?
2
Obawiam się że City może wygrać LM w tym roku, Pep robi tam rewolucję jak u nas na początku (odstawienie Ronniego i Deco). Pep jest geniuszem i wie co robi, na pewno Citizens będą groźni w tym roku.
7
Ale Portugalia.. :/
0
Spokojnie, przez dwa lata zmieni się bardzo dużo w Atleti, Godin już nie będzie taki dobry,Torres tez, odejdzie pewnie Griezmann.
6
Poza tym jeju, dlaczego powolujecie się na "komisje" Macierewicza, skoro ona kest powołana przez PARTIĘ. Czyli z góry jest stronnicza. Komisja Millera była powołana przez organ państwowy, zupełnie bez stronny. A to że wtedy rządziło PO nie ma absolutnie żadnego związku z komisją.
Była komsja Millera, ustaliła przyczynę i tyle. Chyba tylko w Polsce jest tyłu mądrali negujacych zdanie jakby nie patrzeć ludzi którzy się znaja, mają związek z lotnictwem. Ciekaw jestem ile Antek spędził godzin w powietrzu.
0
To nie ma nic wspólnego z fizyką, tylko z czystym myśleniem. Lub wiedzą. Myślisz że skrzydła są robione z diamentów? Albo grafenu? Brzoza przy takiej prędkości spokojnie je połamie. Zresztą nie musi łamać skrydla, wystarczy ze urwie lotke albo klape, już samolot jest niesterowalny.
2
Dzięki wielkie, już wszystko wiem :D
0
Ale przesrane xd i na żaden zwrot nie ma co liczyć? :D
1
Sporo tu userow zajmujących się obstawianie meczów, więc mam pytanie. Jeżeli obstawiam 5 meczów i 4 wejdą jeden nie i te 5 meczów jest na jednym jakby kuponie, to dostaje siano za te 4 mecze czy nie? Sytuacja taka jak Typowa FIFA na fb wstawili.
8
Roberto jeszcze wygryzie Carvajala i Juanfrana, zobaczycie :D
1
Arek ma pecha..
3
To jest Orlik xd
1
Odgrzewany kotlet to na obiad dzisiaj chyba miałeś. Wszystkie części są genialne.