Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.
Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.
To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.
Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.
0
Polecacie Huawei P9 Lite?
0
YZF
0
Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.
0
Brawo Bartek :D
0
W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji
0
Dobre pytanie :D
0
Ej my nawet ładnie gramy, o co chodzi, gole przyjdą
0
Chyba sam się zdziwił ze nikt do niego nie doskoczyl, tak mi się wydaje
0
W historii* :D
11
Nawet notatnik staje po stronie Pique, wow xd
47
Brawo Madryt, stracilisxie najlepszego obronce świata.
1
Vamos Polska!
0
Lepiej żałować że coś zrobiłeś, niż że czegoś nie zrobiłeś :)
3
Ale to QF wpłacało chyba 5 mln do Barcelony, a nie Barca do nich, jak to miało miejsce z Unicefem.
2
XDD
3
No, jeszcze Cillessen za niego
0
A ja Ramosa xd
0
Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.
4
Ten dziadek z przypadku dobre jest xd odruchowo chciałem odebrać :D
20
Munir także :D
0
Polecam Wam studiować ekonomię, ja jestem w technikum ekonomiczym, kierunek trudny, ale korzyści mogą być ogromne z niego.
0
Grałem w Fifie karierę menedżera długo 3 razy, przez 10 sezonów albo więcej i za każdym razem Barcelona sprowadzała Pogbę :D
0
To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.
0
Na śnieg nie kupuj butów, bo sniegu praktycznie nie będzie :D
1
na tym zdjeciu w koszulce Barcy myślałem że to Vettel :D
0
I ja to szanuje, ale nie uznawajcie Xiaiomi za najlepszy telefon świata, bo tani.
0
Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.
1
No nie gadajcie że i tu jest wysyp fanatyków Xiaiomi. Nie wierzę. Podam Ci co najmniej 7 telefonów które rozjeżdżają tą chińską zabawkę.
0
Ser del Barca es, al millor que hiha!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika