0

Polecacie Huawei P9 Lite?

0

YZF

0

Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.

0

Brawo Bartek :D

0

W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji

0

Dobre pytanie :D

0

Ej my nawet ładnie gramy, o co chodzi, gole przyjdą

0

Chyba sam się zdziwił ze nikt do niego nie doskoczyl, tak mi się wydaje

0

W historii* :D

11

Nawet notatnik staje po stronie Pique, wow xd

47

Brawo Madryt, stracilisxie najlepszego obronce świata.

1

Vamos Polska!

0

Lepiej żałować że coś zrobiłeś, niż że czegoś nie zrobiłeś :)

3

Ale to QF wpłacało chyba 5 mln do Barcelony, a nie Barca do nich, jak to miało miejsce z Unicefem.

2

XDD

3

No, jeszcze Cillessen za niego

0

A ja Ramosa xd

0

Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.

4

Ten dziadek z przypadku dobre jest xd odruchowo chciałem odebrać :D

20

Munir także :D

0

Polecam Wam studiować ekonomię, ja jestem w technikum ekonomiczym, kierunek trudny, ale korzyści mogą być ogromne z niego.

0

Grałem w Fifie karierę menedżera długo 3 razy, przez 10 sezonów albo więcej i za każdym razem Barcelona sprowadzała Pogbę :D

0

To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.

0

Na śnieg nie kupuj butów, bo sniegu praktycznie nie będzie :D

1

na tym zdjeciu w koszulce Barcy myślałem że to Vettel :D

0

I ja to szanuje, ale nie uznawajcie Xiaiomi za najlepszy telefon świata, bo tani.

0

Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.

1

No nie gadajcie że i tu jest wysyp fanatyków Xiaiomi. Nie wierzę. Podam Ci co najmniej 7 telefonów które rozjeżdżają tą chińską zabawkę.

0

Ser del Barca es, al millor que hiha!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?