Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.
Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).
0
Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.
3
Już padła xd
2
Myślę że najbardziej stosownym komentarzem po tym meczu będzie:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Spoko, i tak wcisną, przecież to Real
0
Przecież to Typowy Jugol, musi taki byc :D
4
Bardzo chętnie bym pojechał, uwielbiam ich. Wiadomo w jakim mieście?
31
Ja bym tą ekipę z Bayernu postawił z ekipą z finału na Wembley 2011. Niemcy nie wiedzieliby o co chodzi.
1
Suarez jaki zapłon xd
0
Nie jego dzień absolutnie..
5
Tym bardziej że większość gra na skrzydle.
0
Brawo Ney, Brawo Ardaaaaaaaaaa
0
Ta pułapka im wyszła :D
0
Busquets dzisiaj fizycznie nie wyrabia. :(
40
A co ma nie chcieć grać jak najlepszy piłkarz w historii?
0
Ale piła Neya :o
0
Ło matko..
0
Cieżko powiedzieć narazie, Neymar pewnie cos ala Messi, będzie wszędzie.
0
Ten Hazard to brat Edena?
6
Cały Arsenal, co za mecz to musiał być.
0
Jakiś dobry SopCast Realu?
1
w canal+
2
Z takim kryciem to i Valbuena by trafil
0
Świetny pomysł, wykonanie nie wiem, bo nie grałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niesamowity jest.
3
"gry" xd
7
SŁAPSZY XDDDD
0
Cały czas to w sumie z żadnym xd
Co do reszty się zgodzę.
1
Coś Ty, prześlizgną sie co najmniej do półfinału, jak zawsze.
0
Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).