0

Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.

3

Już padła xd

2

Myślę że najbardziej stosownym komentarzem po tym meczu będzie:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Spoko, i tak wcisną, przecież to Real

0

Przecież to Typowy Jugol, musi taki byc :D

4

Bardzo chętnie bym pojechał, uwielbiam ich. Wiadomo w jakim mieście?

31

Ja bym tą ekipę z Bayernu postawił z ekipą z finału na Wembley 2011. Niemcy nie wiedzieliby o co chodzi.

1

Suarez jaki zapłon xd

0

Nie jego dzień absolutnie..

5

Tym bardziej że większość gra na skrzydle.

0

Brawo Ney, Brawo Ardaaaaaaaaaa

0

Ta pułapka im wyszła :D

0

Busquets dzisiaj fizycznie nie wyrabia. :(

40

A co ma nie chcieć grać jak najlepszy piłkarz w historii?

0

Ale piła Neya :o

0

Ło matko..

0

Cieżko powiedzieć narazie, Neymar pewnie cos ala Messi, będzie wszędzie.

0

Ten Hazard to brat Edena?

6

Cały Arsenal, co za mecz to musiał być.

0

Jakiś dobry SopCast Realu?

1

w canal+

2

Z takim kryciem to i Valbuena by trafil

0

Świetny pomysł, wykonanie nie wiem, bo nie grałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niesamowity jest.

3

"gry" xd

7

SŁAPSZY XDDDD

0

Cały czas to w sumie z żadnym xd
Co do reszty się zgodzę.

1

Coś Ty, prześlizgną sie co najmniej do półfinału, jak zawsze.

0

Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?