22 października 2016, 18:06
2
JEEEEST!!!!!!!!
22 października 2016, 18:04
0
KARNY!!!!
22 października 2016, 17:54
1
Ufff
22 października 2016, 17:49
Za daleko dla Neya było
22 października 2016, 17:35
Taki już nasz Luis jest :D
22 października 2016, 17:34
SUAREZ!!!!!!!!!!
22 października 2016, 17:29
Kogo krył Mascherano? Swój cień?
22 października 2016, 17:24
Munir 1-1...
22 października 2016, 17:22
Rakieta co zwalił.
22 października 2016, 17:09
Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.
22 października 2016, 17:02
12
Aj gdyby to wpadło :D
22 października 2016, 16:56
Ajj, dzieje się.
22 października 2016, 16:53
Neymar jaka piła :OOO
22 października 2016, 16:51
Już jedna niestety była :(
22 października 2016, 16:38
Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.
22 października 2016, 16:37
Messsssssssiiiiii!
22 października 2016, 16:30
WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.
22 października 2016, 16:28
Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.
22 października 2016, 16:26
O nie..
22 października 2016, 11:01
Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D
21 października 2016, 22:30
Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?
21 października 2016, 20:01
8
Ale się fangol zmienił :o
19 października 2016, 22:38
26
Henry na trybunach
19 października 2016, 22:35
Łyso? :D
19 października 2016, 22:31
karny!
19 października 2016, 22:19
Mathieu czerwona..
19 października 2016, 22:14
HaT Trick!
19 października 2016, 22:06
Messiiiiiiiiiiiiii
19 października 2016, 21:59
Po co on to ruszał? Stones był za nim..
19 października 2016, 21:58
Bravo co zrobił xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
JEEEEST!!!!!!!!
0
KARNY!!!!
1
Ufff
2
Za daleko dla Neya było
1
Taki już nasz Luis jest :D
0
SUAREZ!!!!!!!!!!
1
Kogo krył Mascherano? Swój cień?
0
Munir 1-1...
1
Rakieta co zwalił.
1
Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.
12
Aj gdyby to wpadło :D
0
Ajj, dzieje się.
0
Neymar jaka piła :OOO
0
Już jedna niestety była :(
1
Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.
0
Messsssssssiiiiii!
2
WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.
1
Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.
0
O nie..
0
Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D
0
Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?
8
Ale się fangol zmienił :o
26
Henry na trybunach
0
Łyso? :D
0
karny!
0
Mathieu czerwona..
1
HaT Trick!
0
Messiiiiiiiiiiiiii
0
Po co on to ruszał? Stones był za nim..
0
Bravo co zrobił xd