2

JEEEEST!!!!!!!!

0

KARNY!!!!

1

Ufff

2

Za daleko dla Neya było

1

Taki już nasz Luis jest :D

0

SUAREZ!!!!!!!!!!

1

Kogo krył Mascherano? Swój cień?

0

Munir 1-1...

1

Rakieta co zwalił.

1

Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.

12

Aj gdyby to wpadło :D

0

Ajj, dzieje się.

0

Neymar jaka piła :OOO

0

Już jedna niestety była :(

1

Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.

0

Messsssssssiiiiii!

2

WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.

1

Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.

0

O nie..

0

Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D

0

Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?

8

Ale się fangol zmienił :o

26

Henry na trybunach

0

Łyso? :D

0

karny!

0

Mathieu czerwona..

1

HaT Trick!

0

Messiiiiiiiiiiiiii

0

Po co on to ruszał? Stones był za nim..

0

Bravo co zrobił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?