0

Tak.

0

Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)

0

COOO XDD

0

Nigdy nie będzie..

1

Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?

0

Messi i Neymar!!!!!

0

Zobaczymy co Denis zdziała :)

0

Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.

3

Nazywasz Leo flegmatycznym?

0

To się nie skończy dobrze..

0

Właśnie czytałem że bylo ostro :D

3

Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D

0

Nie jest, nie słuchaj.

0

Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D

0

Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D

2

Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.

5

O nie, juz sie zaczyna? :(

0

Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D

23

Ee, teraz kompleks jest zbyt duży :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale mam opóźniona transmisje xd

0

Oczyświscie, nadal świetnie wykonuje swoją pracę, ale nie jest tak zabójczo skuteczny jak nas do tego przyzwyczaił.

41

Nic tu o tym nie mówimy, ale Suarez też jest bez formy, ewidentnie.

0

Masche wow.

1

Movember

6

Powiało nudą..

0

I 4-2 Xd.

0

Ale ta Legia potrafi dostarczyć emocji, nie tylko negatywnych. Duma.

0

Masz taki link jaki każdy ma, musisz wziąć udostępnij na Twitterze i stamtąd skopiować link.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?