27 listopada 2016, 22:28
0
Tak.
27 listopada 2016, 22:26
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
27 listopada 2016, 22:25
COOO XDD
27 listopada 2016, 22:24
Nigdy nie będzie..
27 listopada 2016, 22:22
1
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
27 listopada 2016, 22:02
Messi i Neymar!!!!!
27 listopada 2016, 21:46
Zobaczymy co Denis zdziała :)
27 listopada 2016, 21:24
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.
27 listopada 2016, 21:18
3
Nazywasz Leo flegmatycznym?
27 listopada 2016, 21:01
To się nie skończy dobrze..
27 listopada 2016, 20:52
Właśnie czytałem że bylo ostro :D
27 listopada 2016, 20:25
Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D
26 listopada 2016, 19:04
Nie jest, nie słuchaj.
26 listopada 2016, 13:01
Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D
26 listopada 2016, 12:10
Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D
25 listopada 2016, 15:55
2
Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.
24 listopada 2016, 19:04
5
O nie, juz sie zaczyna? :(
Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D
24 listopada 2016, 08:15
14
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_lViX4WHSH5NSHNOOfPDrKxJdglDY5dBc.jpg
24 listopada 2016, 08:05
23
Ee, teraz kompleks jest zbyt duży :)
23 listopada 2016, 22:27
Komentarz usunięty przez użytkownika
23 listopada 2016, 21:59
Ale mam opóźniona transmisje xd
23 listopada 2016, 21:43
Oczyświscie, nadal świetnie wykonuje swoją pracę, ale nie jest tak zabójczo skuteczny jak nas do tego przyzwyczaił.
23 listopada 2016, 21:30
41
Nic tu o tym nie mówimy, ale Suarez też jest bez formy, ewidentnie.
23 listopada 2016, 21:25
Masche wow.
22 listopada 2016, 21:40
Movember
22 listopada 2016, 21:27
6
Powiało nudą..
22 listopada 2016, 21:15
I 4-2 Xd.
22 listopada 2016, 21:12
Ale ta Legia potrafi dostarczyć emocji, nie tylko negatywnych. Duma.
21 listopada 2016, 19:54
Masz taki link jaki każdy ma, musisz wziąć udostępnij na Twitterze i stamtąd skopiować link.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tak.
0
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
0
COOO XDD
0
Nigdy nie będzie..
1
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
0
Messi i Neymar!!!!!
0
Zobaczymy co Denis zdziała :)
0
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.
3
Nazywasz Leo flegmatycznym?
0
To się nie skończy dobrze..
0
Właśnie czytałem że bylo ostro :D
3
Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D
0
Nie jest, nie słuchaj.
0
Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D
0
Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D
2
Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.
5
O nie, juz sie zaczyna? :(
0
Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D
14
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_lViX4WHSH5NSHNOOfPDrKxJdglDY5dBc.jpg
23
Ee, teraz kompleks jest zbyt duży :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale mam opóźniona transmisje xd
0
Oczyświscie, nadal świetnie wykonuje swoją pracę, ale nie jest tak zabójczo skuteczny jak nas do tego przyzwyczaił.
41
Nic tu o tym nie mówimy, ale Suarez też jest bez formy, ewidentnie.
0
Masche wow.
1
Movember
6
Powiało nudą..
0
I 4-2 Xd.
0
Ale ta Legia potrafi dostarczyć emocji, nie tylko negatywnych. Duma.
0
Masz taki link jaki każdy ma, musisz wziąć udostępnij na Twitterze i stamtąd skopiować link.