Ale skąd wiesz ze nie stanął? Po sezonie 2013/2014 na prawdę był blisko odejścia, nie wiadomo czy nie dostał oferty z PSG czy z United wtedy, nie wszystko wycieka do prasy. A jak wiemy nasz Leoś jest skromny, więc sie tym nie chwalił.
A może Aleix zostaje, bo nie ma miejsca na rezerwowego bocznego obrońcę? Musi być bramkarz, i jakoś trzeba rozplanowac pozostale 6 miejsc na ławce i środkowi obrońcy czy pomocnicy są ważniejsi niż boczny obrońca, którego z reguły (a na pewno u Lucho) się nie zmienia.
Kto się spodziewał że w tamtym roku przegramy z Valencią na Camp Nou, po tym jak pare tygodni wcześniej pokonaliśmy ich 7:0? Spokojnie, sezon jeszcze długi.
0
Braaaawo Ney.
0
Karny!
2
Teraz Kameruńczyk XDDDDDD
0
Mogł strzelać
0
Już sie zaczynaja kontrowersje..
3
Ale skąd wiesz ze nie stanął? Po sezonie 2013/2014 na prawdę był blisko odejścia, nie wiadomo czy nie dostał oferty z PSG czy z United wtedy, nie wszystko wycieka do prasy. A jak wiemy nasz Leoś jest skromny, więc sie tym nie chwalił.
2
3 lata to okres każdego trenera, dobrze będzie dla Barçy jeśli odejdzie.
1
Dzięki panowie.
0
Kiedy Real odrabia kolejkę w LL?
5
Ojezu już rurki i rurki, co za jakiś kompleks macie tych spodni? Niech sobie noszą.
3
A może Aleix zostaje, bo nie ma miejsca na rezerwowego bocznego obrońcę? Musi być bramkarz, i jakoś trzeba rozplanowac pozostale 6 miejsc na ławce i środkowi obrońcy czy pomocnicy są ważniejsi niż boczny obrońca, którego z reguły (a na pewno u Lucho) się nie zmienia.
2
Ja też, niesamowicie. Ależ bym chciał zeby Ferrari i Reb Bill osiągnęły poziom Mercedesa. Jak znowu będzie wygrywał Hamilton to mnie coś strzeli.
1
XDDDDDDD Filmik miesiąca xD
0
Kto się spodziewał że w tamtym roku przegramy z Valencią na Camp Nou, po tym jak pare tygodni wcześniej pokonaliśmy ich 7:0? Spokojnie, sezon jeszcze długi.
1
3-5-2 na 100%.
0
Dokładnie, cieszę się że w końcu pokazuje pełnię ogromnego talentu.
13
Fajnie grają, ale w słabych zespołach, Barça to nie ich poziom.
0
Messi!
1
Gdyby to wpadło to woooooooow.
1
Dobrze; okej; w miarę; okej
3
Co zjebał xd
0
LUIS!!!
0
Lewa strona statyczna bez Neya.
58
Problem karnych mają z głowy :v
0
Takie trochę: http://img.wiocha.pl/images/7/7/77b5b9410f2e0cd7405a7137e1b06a2f.jpg
0
Państwo bez rządów, anarchia, upadek, rozbiory.. :D
0
XDDDDDDDDDDD
0
Aż włącze, bo wy cały czas o tej lasce :D
0
Tak btw przypomnijcie mi ile jest tam przedstawicieli z "Najlepszej Ligi Swiata?" :v
0
Oni Neuera to z przyzwyczajenia chyba tam ładują.