0

Braaaawo Ney.

0

Karny!

2

Teraz Kameruńczyk XDDDDDD

0

Mogł strzelać

0

Już sie zaczynaja kontrowersje..

3

Ale skąd wiesz ze nie stanął? Po sezonie 2013/2014 na prawdę był blisko odejścia, nie wiadomo czy nie dostał oferty z PSG czy z United wtedy, nie wszystko wycieka do prasy. A jak wiemy nasz Leoś jest skromny, więc sie tym nie chwalił.

2

3 lata to okres każdego trenera, dobrze będzie dla Barçy jeśli odejdzie.

1

Dzięki panowie.

0

Kiedy Real odrabia kolejkę w LL?

5

Ojezu już rurki i rurki, co za jakiś kompleks macie tych spodni? Niech sobie noszą.

3

A może Aleix zostaje, bo nie ma miejsca na rezerwowego bocznego obrońcę? Musi być bramkarz, i jakoś trzeba rozplanowac pozostale 6 miejsc na ławce i środkowi obrońcy czy pomocnicy są ważniejsi niż boczny obrońca, którego z reguły (a na pewno u Lucho) się nie zmienia.

2

Ja też, niesamowicie. Ależ bym chciał zeby Ferrari i Reb Bill osiągnęły poziom Mercedesa. Jak znowu będzie wygrywał Hamilton to mnie coś strzeli.

1

XDDDDDDD Filmik miesiąca xD

0

Kto się spodziewał że w tamtym roku przegramy z Valencią na Camp Nou, po tym jak pare tygodni wcześniej pokonaliśmy ich 7:0? Spokojnie, sezon jeszcze długi.

1

3-5-2 na 100%.

0

Dokładnie, cieszę się że w końcu pokazuje pełnię ogromnego talentu.

13

Fajnie grają, ale w słabych zespołach, Barça to nie ich poziom.

0

Messi!

1

Gdyby to wpadło to woooooooow.

1

Dobrze; okej; w miarę; okej

3

Co zjebał xd

0

LUIS!!!

0

Lewa strona statyczna bez Neya.

58

Problem karnych mają z głowy :v

0

Państwo bez rządów, anarchia, upadek, rozbiory.. :D

0

XDDDDDDDDDDD

0

Aż włącze, bo wy cały czas o tej lasce :D

0

Tak btw przypomnijcie mi ile jest tam przedstawicieli z "Najlepszej Ligi Swiata?" :v

0

Oni Neuera to z przyzwyczajenia chyba tam ładują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?