0

Ogólnie to iPhone 7 Plus, ale z Androidowych to:
S7/S7 Egde (z Exynosem koniecznie)
OnePlus 3T
Google Pixel (niedostępny w Polsce)

Niedługo wychodzą LG G6 i Galaxy S8 dlatego jak chcesz absolutnie topowe to chwilę poczekaj.

0

Nie umywa się do żadnego singlu z chociażby Hybrid Theory. Tamten album to masterpiece.

0

To prawda, szejkowie mają łeb na karku.

0

A jeszcze wracając, my zagraliśmy gówno, ale Petrodolary chyba w końcu przynoszą efekty. W zeszłym sezonie City w 1/2, teraz PSG gra jak natchnione. Paryżanie wchodzą do najbardziej ścisłej czołówki z nami, Realem czy Juve.

0

Simeone? Za żadne skarby. Nikt z nas tu nie chce w Barcelonie antyfutbolu nie?

2

Kapitanowi za dyskusje xd widać że Hiszpan.

0

Brawo Odidja!

1

Żeby nasi tak zaangażowanie jak Kuchy mieli.. ale dobra zmiana trzeba oddać. A Odidja Ofoe jest zajebistym piłkarzem.

3

Dawać Legia, jak z Realem!

1

To najbezpieczniejszy środek transportu. Liczba katastrof w stosunku do lotów jest wręcz znikoma. Nie ma się co bać :)

0

No owszem, mnóstwo, ale nie pełno metrażowe. No taka natura w 4K czy coś masa.

0

Nie będzie to co powiem zbyt chwalone, ale na Torrentach.

0

Po dzisiejszych dyskusjach z fanami innych klubów niż Barça, którzy tylko czekali na mecz taki jak wczorajszy, muszę stwierdzić że Barça nie zostawiła nam szans w dyskusji, nie dali żadnego argumentu za. Ani większej ilości strzałów, ani tego że atakowaliśmy cały mecz, nawet błędów sędziowskich.. Ehh dawno się tak dziwnie nie czułem jak dzis, smutno mi.

0

Okres każdego trenera to 3 sezony, po raz kolejny się to potwierdza. Lubię Lucho i dziękuję mu za wszystko, ale on sam już wie że to koniec.

4

Aż ciężko cokolwiek napisać.. Jestem z drużyną i kocham ją nadal tak samo. To tyle. Visca el Barça.

0

Fajna koncepcja, pomysłowa, a kalendarz bardzo ładny. :D

0

No to teach me master :D

0

Wywali w środku meczu i potem juz nie wejde :/

1

Jakiś sprawdzony sposób żeby dziś nie przegapic 80% meczu szukając transmisji oprócz kupienia C+?

0

Lepiej postaw na Real, w obu przypadkach będziesz zadowolony :D Albo X2.

0

Chyba mu chodziło o "9" raczej.

1

Na pewno w pierwszej 10, ale trzeba by sie trochę zastanawiać, sporo było tych lisów. Myślę że okolice 5-6-7 miejsca.

55

Oby pokazał tym hiszpańskim patałachom klasę sędziowską.

0

GOOOOOL!

0

Mathieu prawie na 16. metrze xd

0

Messi genialnie.

0

Ale mało się różnią od koszulek Alaves.

0

Czemu te koszulki :/

0

Dobry mecz Grosika.

0

No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?