A jeszcze wracając, my zagraliśmy gówno, ale Petrodolary chyba w końcu przynoszą efekty. W zeszłym sezonie City w 1/2, teraz PSG gra jak natchnione. Paryżanie wchodzą do najbardziej ścisłej czołówki z nami, Realem czy Juve.
Po dzisiejszych dyskusjach z fanami innych klubów niż Barça, którzy tylko czekali na mecz taki jak wczorajszy, muszę stwierdzić że Barça nie zostawiła nam szans w dyskusji, nie dali żadnego argumentu za. Ani większej ilości strzałów, ani tego że atakowaliśmy cały mecz, nawet błędów sędziowskich.. Ehh dawno się tak dziwnie nie czułem jak dzis, smutno mi.
0
Ogólnie to iPhone 7 Plus, ale z Androidowych to:
S7/S7 Egde (z Exynosem koniecznie)
OnePlus 3T
Google Pixel (niedostępny w Polsce)
Niedługo wychodzą LG G6 i Galaxy S8 dlatego jak chcesz absolutnie topowe to chwilę poczekaj.
0
Nie umywa się do żadnego singlu z chociażby Hybrid Theory. Tamten album to masterpiece.
0
To prawda, szejkowie mają łeb na karku.
0
A jeszcze wracając, my zagraliśmy gówno, ale Petrodolary chyba w końcu przynoszą efekty. W zeszłym sezonie City w 1/2, teraz PSG gra jak natchnione. Paryżanie wchodzą do najbardziej ścisłej czołówki z nami, Realem czy Juve.
0
Simeone? Za żadne skarby. Nikt z nas tu nie chce w Barcelonie antyfutbolu nie?
2
Kapitanowi za dyskusje xd widać że Hiszpan.
0
Brawo Odidja!
1
Żeby nasi tak zaangażowanie jak Kuchy mieli.. ale dobra zmiana trzeba oddać. A Odidja Ofoe jest zajebistym piłkarzem.
3
Dawać Legia, jak z Realem!
1
To najbezpieczniejszy środek transportu. Liczba katastrof w stosunku do lotów jest wręcz znikoma. Nie ma się co bać :)
0
No owszem, mnóstwo, ale nie pełno metrażowe. No taka natura w 4K czy coś masa.
0
Nie będzie to co powiem zbyt chwalone, ale na Torrentach.
0
Po dzisiejszych dyskusjach z fanami innych klubów niż Barça, którzy tylko czekali na mecz taki jak wczorajszy, muszę stwierdzić że Barça nie zostawiła nam szans w dyskusji, nie dali żadnego argumentu za. Ani większej ilości strzałów, ani tego że atakowaliśmy cały mecz, nawet błędów sędziowskich.. Ehh dawno się tak dziwnie nie czułem jak dzis, smutno mi.
0
Okres każdego trenera to 3 sezony, po raz kolejny się to potwierdza. Lubię Lucho i dziękuję mu za wszystko, ale on sam już wie że to koniec.
4
Aż ciężko cokolwiek napisać.. Jestem z drużyną i kocham ją nadal tak samo. To tyle. Visca el Barça.
0
Fajna koncepcja, pomysłowa, a kalendarz bardzo ładny. :D
0
No to teach me master :D
0
Wywali w środku meczu i potem juz nie wejde :/
1
Jakiś sprawdzony sposób żeby dziś nie przegapic 80% meczu szukając transmisji oprócz kupienia C+?
0
Lepiej postaw na Real, w obu przypadkach będziesz zadowolony :D Albo X2.
0
Chyba mu chodziło o "9" raczej.
1
Na pewno w pierwszej 10, ale trzeba by sie trochę zastanawiać, sporo było tych lisów. Myślę że okolice 5-6-7 miejsca.
55
Oby pokazał tym hiszpańskim patałachom klasę sędziowską.
0
GOOOOOL!
0
Mathieu prawie na 16. metrze xd
0
Messi genialnie.
0
Ale mało się różnią od koszulek Alaves.
0
Czemu te koszulki :/
0
Dobry mecz Grosika.
0
No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.