11 lutego 2017, 14:26
0
No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.
11 lutego 2017, 14:15
Komentarz usunięty przez użytkownika
11 lutego 2017, 10:43
A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D
9 lutego 2017, 21:24
8
Każą tak robić xd
9 lutego 2017, 21:22
Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD
9 lutego 2017, 21:17
A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD
9 lutego 2017, 19:29
Stadion Narodowy w Warszawie.
9 lutego 2017, 14:56
6
Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD
9 lutego 2017, 14:49
1
Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.
8 lutego 2017, 15:21
Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.
7 lutego 2017, 22:52
UMTITI!!!!!!
7 lutego 2017, 22:50
Może się odwołają..
7 lutego 2017, 22:48
CO KURWA
7 lutego 2017, 22:43
ALE AKCJA :O
7 lutego 2017, 22:41
No nie..
7 lutego 2017, 22:38
Niech już mają za tego gola nieuznanego xd
7 lutego 2017, 22:36
Ajjj.
7 lutego 2017, 22:29
JASPER :O Król dzisiaj.
7 lutego 2017, 22:27
No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..
7 lutego 2017, 22:22
XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd
7 lutego 2017, 22:18
Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.
7 lutego 2017, 22:17
Vidal to ma pecha po prostu największego..
7 lutego 2017, 22:16
Czerwona?!
7 lutego 2017, 22:09
2
Trochę szkoda mi Godina. :/
7 lutego 2017, 21:45
Messi to jednak Messi.
7 lutego 2017, 21:44
GOOOOOOOOOL! LUIS!!
7 lutego 2017, 21:37
No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.
7 lutego 2017, 21:33
No no Gomes :D
7 lutego 2017, 21:30
XDDDD
7 lutego 2017, 21:26
Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D
8
Każą tak robić xd
0
Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD
0
A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD
0
Stadion Narodowy w Warszawie.
6
Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD
1
Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.
0
Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.
0
UMTITI!!!!!!
1
Może się odwołają..
0
CO KURWA
0
ALE AKCJA :O
0
No nie..
0
Niech już mają za tego gola nieuznanego xd
0
Ajjj.
0
JASPER :O Król dzisiaj.
0
No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..
1
XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd
0
Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.
1
Vidal to ma pecha po prostu największego..
0
Czerwona?!
2
Trochę szkoda mi Godina. :/
0
Messi to jednak Messi.
0
GOOOOOOOOOL! LUIS!!
0
No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.
0
No no Gomes :D
0
XDDDD
1
Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd