0

No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D

8

Każą tak robić xd

0

Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD

0

A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD

0

Stadion Narodowy w Warszawie.

6

Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD

1

Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.

0

Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.

0

UMTITI!!!!!!

1

Może się odwołają..

0

CO KURWA

0

ALE AKCJA :O

0

No nie..

0

Niech już mają za tego gola nieuznanego xd

0

Ajjj.

0

JASPER :O Król dzisiaj.

0

No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..

1

XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd

0

Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.

1

Vidal to ma pecha po prostu największego..

0

Czerwona?!

2

Trochę szkoda mi Godina. :/

0

Messi to jednak Messi.

0

GOOOOOOOOOL! LUIS!!

0

No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.

0

No no Gomes :D

0

XDDDD

1

Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?