No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.
Czemu taki lament po zwolnieniu Ranierego? Leicester w porę reaguję zanim będzie za późno i będzie stagnacja i trzymanie trenera za zasługi. Trenera którego pomysł się sprawdził ale już wypalił.
"Jedyna przeszkoda to kwota jakiej zażyczy sobie Florek". Żeby to była jedyna przeszkoda to by było super. On jest zawodnikiem REALU. A Real prowadzi człowiek tak zazdrosny o Barcelonę że w życiu nie puści tam kogoś takiego jak Isco.
Ale Busquets nie może grać na skrzydle, gdzie trzeba dużo biegać bo się zamęczy. A Iniesta ma tylko gorszą formę.
Ustawienie takie jak teraz i zamiast Rakiety Veratti i za Roberto na RB to cycuś glancuś.
A z całym szacunkiem do Koemana, ale trenerem jest słabym.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
A już chciałem hejtować że nie po to jest Digne żeby Mathieu grał na LO, ale to jest po prostu 3-4-3 albo 3-5-2 :D
2
Jesteś Xavim więc zmysł taktyczny masz na 100% :D
0
Oby w końcu nasi wychodzili spod pressingu wzorcowo, jak za najlepszych lat.
0
Uważaj tam, ja grałem we wtorek i choruję do tej pory :D Nie graj rozebrany cały.
2
No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.
0
Tak, 14 dni masz na to :)
5
Czemu taki lament po zwolnieniu Ranierego? Leicester w porę reaguję zanim będzie za późno i będzie stagnacja i trzymanie trenera za zasługi. Trenera którego pomysł się sprawdził ale już wypalił.
0
Tak, spokojnie.
2
Pazdan król.
1
Kibice Legii są niesamowici.
0
O kurde XD wtedy nie wiedziałem redakcjo, naprawdę. :D
1
Miałem przed tym, ale zapomniałem hasła i założyłem nowe. To chyba zgodne z prawem nie? :D
0
Jak do kogoś ze swojej drużyny to jest debilem roku.
1
Przed wczoraj mi pykło 4 lata na tym koncie, nie zauważyłem :O
0
"Jedyna przeszkoda to kwota jakiej zażyczy sobie Florek". Żeby to była jedyna przeszkoda to by było super. On jest zawodnikiem REALU. A Real prowadzi człowiek tak zazdrosny o Barcelonę że w życiu nie puści tam kogoś takiego jak Isco.
0
Przyjaciele :D
0
I Alves na 2:0! :D
0
Alves wchodzi!
1
Też mam Huawei teraz, i zmieniam na chinola, konkretnie OnePlus 3T, tez mam obawy, ale sam telefon jest tak genialny że przykrywają one lęki.
0
http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
I czysty android, czyli plus ogromny
0
Tak, dokładnie rok temu kupiłem taki za 950. Działa świetnie do tej pory.
0
Ale dzisiaj pojedynek bramkarski w LM :O
1
Ej właśnie, LM już za 5 min :D
0
JEJ! :D
3
W tym cieżkim dla nas okresie przegrane Realu to wielka gratka :D
0
Wtedy im mecz wszedł całkiem całkiem jednak.
5
"Real pewniaczek, nie ma ch**a że przegrają, stawiaj ziomek" - moje słowa..
0
Ale Busquets nie może grać na skrzydle, gdzie trzeba dużo biegać bo się zamęczy. A Iniesta ma tylko gorszą formę.
Ustawienie takie jak teraz i zamiast Rakiety Veratti i za Roberto na RB to cycuś glancuś.
A z całym szacunkiem do Koemana, ale trenerem jest słabym.