2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

A już chciałem hejtować że nie po to jest Digne żeby Mathieu grał na LO, ale to jest po prostu 3-4-3 albo 3-5-2 :D

2

Jesteś Xavim więc zmysł taktyczny masz na 100% :D

0

Oby w końcu nasi wychodzili spod pressingu wzorcowo, jak za najlepszych lat.

0

Uważaj tam, ja grałem we wtorek i choruję do tej pory :D Nie graj rozebrany cały.

2

No macie rację, powinni ciut później, ale nadal uważam że postąpili słusznie, a i ktoś taki jak Ranieri też długo pracy nie będzie szukał i pójdzie do klubu lepszego niz Leicester.

0

Tak, 14 dni masz na to :)

5

Czemu taki lament po zwolnieniu Ranierego? Leicester w porę reaguję zanim będzie za późno i będzie stagnacja i trzymanie trenera za zasługi. Trenera którego pomysł się sprawdził ale już wypalił.

0

Tak, spokojnie.

2

Pazdan król.

1

Kibice Legii są niesamowici.

0

O kurde XD wtedy nie wiedziałem redakcjo, naprawdę. :D

1

Miałem przed tym, ale zapomniałem hasła i założyłem nowe. To chyba zgodne z prawem nie? :D

0

Jak do kogoś ze swojej drużyny to jest debilem roku.

1

Przed wczoraj mi pykło 4 lata na tym koncie, nie zauważyłem :O

0

"Jedyna przeszkoda to kwota jakiej zażyczy sobie Florek". Żeby to była jedyna przeszkoda to by było super. On jest zawodnikiem REALU. A Real prowadzi człowiek tak zazdrosny o Barcelonę że w życiu nie puści tam kogoś takiego jak Isco.

0

Przyjaciele :D

0

I Alves na 2:0! :D

0

Alves wchodzi!

1

Też mam Huawei teraz, i zmieniam na chinola, konkretnie OnePlus 3T, tez mam obawy, ale sam telefon jest tak genialny że przykrywają one lęki.

0

I czysty android, czyli plus ogromny

0

Tak, dokładnie rok temu kupiłem taki za 950. Działa świetnie do tej pory.

0

Ale dzisiaj pojedynek bramkarski w LM :O

1

Ej właśnie, LM już za 5 min :D

0

JEJ! :D

3

W tym cieżkim dla nas okresie przegrane Realu to wielka gratka :D

0

Wtedy im mecz wszedł całkiem całkiem jednak.

5

"Real pewniaczek, nie ma ch**a że przegrają, stawiaj ziomek" - moje słowa..

0

Ale Busquets nie może grać na skrzydle, gdzie trzeba dużo biegać bo się zamęczy. A Iniesta ma tylko gorszą formę.
Ustawienie takie jak teraz i zamiast Rakiety Veratti i za Roberto na RB to cycuś glancuś.
A z całym szacunkiem do Koemana, ale trenerem jest słabym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?