0

Kurde

0

Dobrze że nie protestował

0

Jak to nie wpadło..

1

Teraz Unzue ich ustawia. Ten gość wygląda na znającego się na rzeczy, może warto mu zaufać?

0

Magia Iniesty! :O

0

To jest nasza once de gala!

2

Big Cyc - "Facet to świnia" :D

1

Też go lubię i chętnie bym obejrzał jak dokopuje Hamiltonowi, ale niestety będzie miał tyle samo tytułów co Vettel w tym roku. To tak jakby Ronaldo miał tyle co Messi Złotych Piłek.

0

Hahaha :D Dokładnie tak. :D Znowu świetnie w testach a a kwalifikacjach Mercedes 0,5 s przodu..

2

Pep Guardiola zostaje trenerem Barcelony! Szaleństwo czy porażka zarządu?

1

Nie doceniają Juve.

0

Oo to by było :D

0

Ale mamy droge do finału podobna jak w 14/15, też silni przeciwnicy, marzenie to wyeliminowanie Juve w 1/4, rozjechanie Atletico w 1/2 i zwycieski final z Bayernem.

0

Kurde Atletico będzie w 1/2, oni w 1/2 nie odpadają..

0

Oby tylko Atletico odpadło, oni są w LM strasznie niebezpieczni.

1

2x Mistrz Anglii w ostatnich latach, 1/2 rok temu, na pewno większa od Monaco.

1

Eh nie lubię drużyn bez renomy w 1/4, ale brawo, nie mogą być wiecznie te same.

2

Po tym geście na pewno go nie chcę. Poza tym on już nie jest najmłodszy, prawie 30 lat.

0

To będzie dogrywka? :D

0

Ma rację jakby nie patrzeć :D

0

O tą wygrała najwięcej i osobiście zyczyłem jej powodzenia co teraz w Milionerach :D

7

O znasz go? Czy powtarzasz to co Ci mówią w szkole jak wybierają drużyny?

0

Lacazette, Laporte, Hazard

0

Kurde..

0

TER STEGEN!

1

Brakuje Neymara i zrywu na lewej stronie.

3

Bardzo mnie cieszy obecność Denisa.

1

Najlepsze tapety z środowego cudu? Macie jakieś? :D

0

Sztoos!

0

Za mecz z Arsenalem w 1/8 w sezonie 10/11, 4:1 chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?