Też go lubię i chętnie bym obejrzał jak dokopuje Hamiltonowi, ale niestety będzie miał tyle samo tytułów co Vettel w tym roku. To tak jakby Ronaldo miał tyle co Messi Złotych Piłek.
Ale mamy droge do finału podobna jak w 14/15, też silni przeciwnicy, marzenie to wyeliminowanie Juve w 1/4, rozjechanie Atletico w 1/2 i zwycieski final z Bayernem.
0
Kurde
0
Dobrze że nie protestował
0
Jak to nie wpadło..
1
Teraz Unzue ich ustawia. Ten gość wygląda na znającego się na rzeczy, może warto mu zaufać?
0
Magia Iniesty! :O
0
To jest nasza once de gala!
2
Big Cyc - "Facet to świnia" :D
1
Też go lubię i chętnie bym obejrzał jak dokopuje Hamiltonowi, ale niestety będzie miał tyle samo tytułów co Vettel w tym roku. To tak jakby Ronaldo miał tyle co Messi Złotych Piłek.
0
Hahaha :D Dokładnie tak. :D Znowu świetnie w testach a a kwalifikacjach Mercedes 0,5 s przodu..
2
Pep Guardiola zostaje trenerem Barcelony! Szaleństwo czy porażka zarządu?
1
Nie doceniają Juve.
0
Oo to by było :D
0
Ale mamy droge do finału podobna jak w 14/15, też silni przeciwnicy, marzenie to wyeliminowanie Juve w 1/4, rozjechanie Atletico w 1/2 i zwycieski final z Bayernem.
0
Kurde Atletico będzie w 1/2, oni w 1/2 nie odpadają..
0
Oby tylko Atletico odpadło, oni są w LM strasznie niebezpieczni.
1
2x Mistrz Anglii w ostatnich latach, 1/2 rok temu, na pewno większa od Monaco.
1
Eh nie lubię drużyn bez renomy w 1/4, ale brawo, nie mogą być wiecznie te same.
2
Po tym geście na pewno go nie chcę. Poza tym on już nie jest najmłodszy, prawie 30 lat.
0
To będzie dogrywka? :D
0
Ma rację jakby nie patrzeć :D
0
O tą wygrała najwięcej i osobiście zyczyłem jej powodzenia co teraz w Milionerach :D
7
O znasz go? Czy powtarzasz to co Ci mówią w szkole jak wybierają drużyny?
0
Lacazette, Laporte, Hazard
0
Kurde..
0
TER STEGEN!
1
Brakuje Neymara i zrywu na lewej stronie.
3
Bardzo mnie cieszy obecność Denisa.
1
Najlepsze tapety z środowego cudu? Macie jakieś? :D
0
Sztoos!
0
Za mecz z Arsenalem w 1/8 w sezonie 10/11, 4:1 chyba