1

A Ray Hudson po tym przepuszczeniu przez Suareza "Messi where are you?" :D

0

Król.

0

Luis jaka rabona :D

1

Dokładnie tak. "Gdy widzisz grę, nie zobaczysz Busquetsa, gdy widzisz Busquetsa zobaczysz grę."

0

Czemu tak sądzisz?

1

Ochoa poczuł Mundial

0

Paco ładuj takie...

0

Ajj.

3

O niee... Nie Rafinha..

0

Neymar pijany? xd

0

Sciągnij sobie acestream z Google Play i szukaj transmisji Acestream tu: acesoplisting.in

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym zobaczyć "Masochistę" o tym czymś :D

0

Co za cudowna pogoda, ile ja na taką czekałem..

0

Słyszałem tylko tyle że są łamliwe strasznie 6P. Szanuję za Moto X, świetny sprzęt.

0

Nexusa nie będziesz żałować bo to w końcu Nexus. Dodatkowo AMOLED i przyzwoity aparat. W tej cenie ciut dopłacić i brałbym OnePlus 3T.

0

XDDDD

35

Wiek to tylko liczba :D ja szanuję póki kibic ma mózg.

0

Moje technikum ani widu ani słychu o stajku, może nas jutro zaskoczą :D

0

Bardzo wstyd że nigdy przenigdy o tym pierwszym w rankingu nie słyszałem?

1

Szukaj na Tanich Gruzach E36 taka grupa na Facebooku, a co do e36 za tyle, chyba wiesz jak traktowane są w większości te samochody.. Nie bitą może znajdziesz, ale nie katowaną, no raczej nie za te pieniądze.

0

Niestety, ale jest przyjemna wyszukiwarka na stronie

0

Seria w ciszy stadionu i inne na tej stronie, stare już artykuły. Tam genialnie opisywana była tiki-taka.

0

Przez moje miasto też jechała kolumna parę dni temu i tak samo, 120 km/h nie schodziło a tam wyjazd z Biedronki gdzie często coś zgrzyta, no debile

0

1. Puyol
2. Nie wiem..
3. Buffon
4. Lewy
5. Alves
6. Nie wiem..
7. Stoch
9. Schliri
9. Kowalczyk

10

Widzę nazwę kanału i już wiem że nie oglądam dalej xd

2

Przydałby im się Glik i jego 23% jakości

1

Ej faktycznie, co za fail xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cytując klasyka:


xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?