2 kwietnia 2017, 21:54
1
A Ray Hudson po tym przepuszczeniu przez Suareza "Messi where are you?" :D
2 kwietnia 2017, 21:32
0
Król.
2 kwietnia 2017, 21:30
Luis jaka rabona :D
2 kwietnia 2017, 21:26
Dokładnie tak. "Gdy widzisz grę, nie zobaczysz Busquetsa, gdy widzisz Busquetsa zobaczysz grę."
2 kwietnia 2017, 21:22
Czemu tak sądzisz?
2 kwietnia 2017, 21:16
Ochoa poczuł Mundial
2 kwietnia 2017, 21:14
Paco ładuj takie...
2 kwietnia 2017, 21:11
Ajj.
2 kwietnia 2017, 21:04
3
O niee... Nie Rafinha..
2 kwietnia 2017, 20:49
Neymar pijany? xd
2 kwietnia 2017, 20:36
Sciągnij sobie acestream z Google Play i szukaj transmisji Acestream tu: acesoplisting.in
2 kwietnia 2017, 20:34
Komentarz usunięty przez użytkownika
2 kwietnia 2017, 13:18
Chciałbym zobaczyć "Masochistę" o tym czymś :D
1 kwietnia 2017, 10:42
Co za cudowna pogoda, ile ja na taką czekałem..
31 marca 2017, 16:26
Słyszałem tylko tyle że są łamliwe strasznie 6P. Szanuję za Moto X, świetny sprzęt.
31 marca 2017, 16:17
Nexusa nie będziesz żałować bo to w końcu Nexus. Dodatkowo AMOLED i przyzwoity aparat. W tej cenie ciut dopłacić i brałbym OnePlus 3T.
31 marca 2017, 07:17
XDDDD
30 marca 2017, 21:44
35
Wiek to tylko liczba :D ja szanuję póki kibic ma mózg.
30 marca 2017, 20:57
Moje technikum ani widu ani słychu o stajku, może nas jutro zaskoczą :D
30 marca 2017, 19:24
Bardzo wstyd że nigdy przenigdy o tym pierwszym w rankingu nie słyszałem?
30 marca 2017, 19:22
Szukaj na Tanich Gruzach E36 taka grupa na Facebooku, a co do e36 za tyle, chyba wiesz jak traktowane są w większości te samochody.. Nie bitą może znajdziesz, ale nie katowaną, no raczej nie za te pieniądze.
30 marca 2017, 13:35
Niestety, ale jest przyjemna wyszukiwarka na stronie
30 marca 2017, 12:59
Seria w ciszy stadionu i inne na tej stronie, stare już artykuły. Tam genialnie opisywana była tiki-taka.
30 marca 2017, 07:20
Przez moje miasto też jechała kolumna parę dni temu i tak samo, 120 km/h nie schodziło a tam wyjazd z Biedronki gdzie często coś zgrzyta, no debile
29 marca 2017, 22:27
1. Puyol 2. Nie wiem.. 3. Buffon 4. Lewy 5. Alves 6. Nie wiem.. 7. Stoch 9. Schliri 9. Kowalczyk
29 marca 2017, 19:49
10
Widzę nazwę kanału i już wiem że nie oglądam dalej xd
28 marca 2017, 23:17
2
Przydałby im się Glik i jego 23% jakości
28 marca 2017, 21:32
Ej faktycznie, co za fail xd
28 marca 2017, 21:28
28 marca 2017, 21:23
Cytując klasyka:
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
A Ray Hudson po tym przepuszczeniu przez Suareza "Messi where are you?" :D
0
Król.
0
Luis jaka rabona :D
1
Dokładnie tak. "Gdy widzisz grę, nie zobaczysz Busquetsa, gdy widzisz Busquetsa zobaczysz grę."
0
Czemu tak sądzisz?
1
Ochoa poczuł Mundial
0
Paco ładuj takie...
0
Ajj.
3
O niee... Nie Rafinha..
0
Neymar pijany? xd
0
Sciągnij sobie acestream z Google Play i szukaj transmisji Acestream tu: acesoplisting.in
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym zobaczyć "Masochistę" o tym czymś :D
0
Co za cudowna pogoda, ile ja na taką czekałem..
0
Słyszałem tylko tyle że są łamliwe strasznie 6P. Szanuję za Moto X, świetny sprzęt.
0
Nexusa nie będziesz żałować bo to w końcu Nexus. Dodatkowo AMOLED i przyzwoity aparat. W tej cenie ciut dopłacić i brałbym OnePlus 3T.
0
XDDDD
35
Wiek to tylko liczba :D ja szanuję póki kibic ma mózg.
0
Moje technikum ani widu ani słychu o stajku, może nas jutro zaskoczą :D
0
Bardzo wstyd że nigdy przenigdy o tym pierwszym w rankingu nie słyszałem?
1
Szukaj na Tanich Gruzach E36 taka grupa na Facebooku, a co do e36 za tyle, chyba wiesz jak traktowane są w większości te samochody.. Nie bitą może znajdziesz, ale nie katowaną, no raczej nie za te pieniądze.
0
Niestety, ale jest przyjemna wyszukiwarka na stronie
0
Seria w ciszy stadionu i inne na tej stronie, stare już artykuły. Tam genialnie opisywana była tiki-taka.
0
Przez moje miasto też jechała kolumna parę dni temu i tak samo, 120 km/h nie schodziło a tam wyjazd z Biedronki gdzie często coś zgrzyta, no debile
0
1. Puyol
2. Nie wiem..
3. Buffon
4. Lewy
5. Alves
6. Nie wiem..
7. Stoch
9. Schliri
9. Kowalczyk
10
Widzę nazwę kanału i już wiem że nie oglądam dalej xd
2
Przydałby im się Glik i jego 23% jakości
1
Ej faktycznie, co za fail xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cytując klasyka:
xd