A według mnie jest przeceniany przez kibiców :D uwielbiam go za jego serce i zaangażowanie, braki nadrabia walecznością, ale na prawdę wielu, wielu jest lepszych i na ŚO I DP.
No to sagę "nowy trener" mamy już chyba za sobą, teraz tylko czekać aż potwierdzi to COPE czy RAC1 i problem z głowy, możemy skupić się na transferach. :)
No właśnie tak przeczytałem jeszcze raz to co napisałem i faktycznie, Juventus już jest na szczycie. Ale wracając, fajnie by było kogoś z tej starej gwardii w 1/4 LM co najmniej zobaczyć :)
Mi tam go jakoś bardzo nie brakuje. Z włoskich zdecydowanie wolałbym zobaczyć Juve na szczycie. Ale miło by było zobaczyć zarówno Milan jak i Liverpool wśród najlepszych, no i Arsenal
Ale to dla tych co to wybierają nie ma znaczenia. W tamtym roku też gral kaszankę, a ZP zdobył. Liczą się trofea i ważne mecze. Jeżeli Real obroni LM to dostanie ja na 100%.
Mam wrażenie że dla większości najważniejszą cechą jest skakanie przy linii.. Owszem, trzeba energii, ale samym pajacowaniem jak Ronaldo w finale Euro nic się nie zdziała.
0
No takie elastico jest dosyć trudne xD
2
Pan Tadeusz, W pustyni i w puszczy, Kod da Vinci,, Anioły i Demony, ogólnie to masa filmów jest na podstawie książek
0
A według mnie jest przeceniany przez kibiców :D uwielbiam go za jego serce i zaangażowanie, braki nadrabia walecznością, ale na prawdę wielu, wielu jest lepszych i na ŚO I DP.
3
No to sagę "nowy trener" mamy już chyba za sobą, teraz tylko czekać aż potwierdzi to COPE czy RAC1 i problem z głowy, możemy skupić się na transferach. :)
3
Jak 4 lata temu!
24
I ME dla Portugalii xdd
1
Jak taki skład to 3-4-3, z Albą i Roberto wahadłowymi. Lucho nie da Masche na PO
0
I tak nie wiem ale wiem że przymiotniki z małej :D
0
Oby tylko nie przespali gdy konkurencja zacznie się rozwijać.
5
Forza Ferrari! Grande Victoria! Brawo Seb!
0
Międzynarodowa Federacja Samochodowa nie ma kasy na trenerów? :D
0
Zaczyna mnie śmieszyć ten mecz xD
1
Messi 2 gole i asysta narazie. Nadpiłkarz, Bóg.
0
Goool!
1
Typowy Paco xD
0
Poprawione. Pomyliłem sie
0
Ja współczuje Busiemu, co on musi myśleć widząc że kolejny raz obok siebie Gomesa i Rakiticia, a jeszcze te 3 lata temu miał Xaviego z Iniestą..
0
MESSI KRÓLU W TOBIE WIARA!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Hektary w naszym polu karnym. HEKTARY.
2
I mówili że ta Barca potrafi się "dostosować". Cóż, widzimy.
0
Szkoda że dwie awarie, ale cóż.
0
W tym momencie Trevor dowiedział się że Brad leży w gronie Michaela i jest na niego wściekły.
Ale najlepiej to się uczyć angielskiego stary :D
11
Kopia fcbarca.com z 8 czerwca 2004 roku. 13 lat temu.
https://web.archive.org/web/20040608221801/http://www.fcbarca.com/
Dla porównania kopia wiadomoktórej strony z 9 czerwca 2004.
https://web.archive.org/web/20040609230211/http://www.realmadryt.pl/
A potem zobaczcie dzisiejsze ich wersje.
xd
0
No właśnie tak przeczytałem jeszcze raz to co napisałem i faktycznie, Juventus już jest na szczycie. Ale wracając, fajnie by było kogoś z tej starej gwardii w 1/4 LM co najmniej zobaczyć :)
0
Mi tam go jakoś bardzo nie brakuje. Z włoskich zdecydowanie wolałbym zobaczyć Juve na szczycie. Ale miło by było zobaczyć zarówno Milan jak i Liverpool wśród najlepszych, no i Arsenal
2
Marzeniem w pomocy jest ujrzeć Busquetsa w parze z Thiago i Verattim, ale obaj szklani i nie do wyciągnięcia, ale to by działało.
20
Ale to dla tych co to wybierają nie ma znaczenia. W tamtym roku też gral kaszankę, a ZP zdobył. Liczą się trofea i ważne mecze. Jeżeli Real obroni LM to dostanie ja na 100%.
0
To nie ma żadnego znaczenia kogo ja chcę.
7
Mam wrażenie że dla większości najważniejszą cechą jest skakanie przy linii.. Owszem, trzeba energii, ale samym pajacowaniem jak Ronaldo w finale Euro nic się nie zdziała.