0

No takie elastico jest dosyć trudne xD

2

Pan Tadeusz, W pustyni i w puszczy, Kod da Vinci,, Anioły i Demony, ogólnie to masa filmów jest na podstawie książek

0

A według mnie jest przeceniany przez kibiców :D uwielbiam go za jego serce i zaangażowanie, braki nadrabia walecznością, ale na prawdę wielu, wielu jest lepszych i na ŚO I DP.

3

No to sagę "nowy trener" mamy już chyba za sobą, teraz tylko czekać aż potwierdzi to COPE czy RAC1 i problem z głowy, możemy skupić się na transferach. :)

3

Jak 4 lata temu!

24

I ME dla Portugalii xdd

1

Jak taki skład to 3-4-3, z Albą i Roberto wahadłowymi. Lucho nie da Masche na PO

0

I tak nie wiem ale wiem że przymiotniki z małej :D

0

Oby tylko nie przespali gdy konkurencja zacznie się rozwijać.

5

Forza Ferrari! Grande Victoria! Brawo Seb!

0

Międzynarodowa Federacja Samochodowa nie ma kasy na trenerów? :D

0

Zaczyna mnie śmieszyć ten mecz xD

1

Messi 2 gole i asysta narazie. Nadpiłkarz, Bóg.

0

Goool!

1

Typowy Paco xD

0

Poprawione. Pomyliłem sie

0

Ja współczuje Busiemu, co on musi myśleć widząc że kolejny raz obok siebie Gomesa i Rakiticia, a jeszcze te 3 lata temu miał Xaviego z Iniestą..

0

MESSI KRÓLU W TOBIE WIARA!

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Hektary w naszym polu karnym. HEKTARY.

2

I mówili że ta Barca potrafi się "dostosować". Cóż, widzimy.

0

Szkoda że dwie awarie, ale cóż.

0

W tym momencie Trevor dowiedział się że Brad leży w gronie Michaela i jest na niego wściekły.
Ale najlepiej to się uczyć angielskiego stary :D

11

Kopia fcbarca.com z 8 czerwca 2004 roku. 13 lat temu.



https://web.archive.org/web/20040608221801/http://www.fcbarca.com/



Dla porównania kopia wiadomoktórej strony z 9 czerwca 2004.



https://web.archive.org/web/20040609230211/http://www.realmadryt.pl/

A potem zobaczcie dzisiejsze ich wersje.
xd

0

No właśnie tak przeczytałem jeszcze raz to co napisałem i faktycznie, Juventus już jest na szczycie. Ale wracając, fajnie by było kogoś z tej starej gwardii w 1/4 LM co najmniej zobaczyć :)

0

Mi tam go jakoś bardzo nie brakuje. Z włoskich zdecydowanie wolałbym zobaczyć Juve na szczycie. Ale miło by było zobaczyć zarówno Milan jak i Liverpool wśród najlepszych, no i Arsenal

2

Marzeniem w pomocy jest ujrzeć Busquetsa w parze z Thiago i Verattim, ale obaj szklani i nie do wyciągnięcia, ale to by działało.

20

Ale to dla tych co to wybierają nie ma znaczenia. W tamtym roku też gral kaszankę, a ZP zdobył. Liczą się trofea i ważne mecze. Jeżeli Real obroni LM to dostanie ja na 100%.

0

To nie ma żadnego znaczenia kogo ja chcę.

7

Mam wrażenie że dla większości najważniejszą cechą jest skakanie przy linii.. Owszem, trzeba energii, ale samym pajacowaniem jak Ronaldo w finale Euro nic się nie zdziała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?