Rafinha może się jeszcze przydać jako zmiennik na skrzydło, ale nie wiadomo w jakiej będzie formie po kontuzji. I kiedy złapie następną bo to też kwestia czasu. Ale sprzedałbym go wyłącznie przy takiej ofercie jak ta u góry.
4-2-3-1 ma jedną zasadniczą wadę w postaci tej 1 na końcu, w przypadku autobusu Suareza nie będzie kompletnie widać, będzie w gąszczu obrońców i znów będzie trzeba liczyć na Leo. Nie wiem czy kojarzysz jak grała tak Polska za Fornalika czy Smudy. Lewy miał problem żeby dojść do piłki. Wiem że Luis jest lepszy, ale obrona w klubach jest jeszcze lepsza. Ma swoje zalety, owszem, ale trzeba pamiętać o wadach.
Oczywiście spora szansa że się mylę, że to nie jest tak jak mówię i że porównywanie Barçy do Reprezentacji Polski (i to Smudy xD) to jakiś słaby żart, więc chętnie poczytam dlaczego się mylę, bo mnie jarają takie zagwozdki taktyczne.
Sprowadzanie piłkarzy z Premier League jest ryzykowne, na palcach można policzyć tych którzy dali radę w La Liga. Poza tym no właśnie, Tottenham nie ma opcji że będzie dla nas drugą Valencią.
5
O. Zdobywca Złotej Piłki 2017 po raz pierwszy na kamerach, podczas gdy kłóci się z Torresem.
10
Je**ć Real i nada mas. :)
0
Real zaraz coś wciśnie jak to Real.
0
:) x2
0
:)
0
Ahh jak ja lubię tego Carrasco. Świetnie się go ogląda.
1
Rafinha może się jeszcze przydać jako zmiennik na skrzydło, ale nie wiadomo w jakiej będzie formie po kontuzji. I kiedy złapie następną bo to też kwestia czasu. Ale sprzedałbym go wyłącznie przy takiej ofercie jak ta u góry.
1
Jak dla mnie bomba. Fajnie że w Europie więcej, a nie o 7 rano w Malezji :D
1
Odpowiedź na jęczenia dlaczego rozmawiamy tu o Realu, chociaz to strona Barçy :D chociaż teraz ich mniej znacznie.
2
On się u nas wypalił, zrozumcie to. Nie grał by tak samo teraz u nas jak teraz w Juve.
0
A co mieli trzymać specjalnie dla Ciebie bilet aż się się po niego zgłosisz?
17
Ten żart pamięta wojnę secesyjną, ale nadal śmieszy :D
0
4-2-3-1 ma jedną zasadniczą wadę w postaci tej 1 na końcu, w przypadku autobusu Suareza nie będzie kompletnie widać, będzie w gąszczu obrońców i znów będzie trzeba liczyć na Leo. Nie wiem czy kojarzysz jak grała tak Polska za Fornalika czy Smudy. Lewy miał problem żeby dojść do piłki. Wiem że Luis jest lepszy, ale obrona w klubach jest jeszcze lepsza. Ma swoje zalety, owszem, ale trzeba pamiętać o wadach.
Oczywiście spora szansa że się mylę, że to nie jest tak jak mówię i że porównywanie Barçy do Reprezentacji Polski (i to Smudy xD) to jakiś słaby żart, więc chętnie poczytam dlaczego się mylę, bo mnie jarają takie zagwozdki taktyczne.
0
No jak to kto. Przecież zwycięzca tej nagrody już sami dziennikarze FF powiedzieli kto jest.
1
I standardowo Niemcy.
0
Wystarczy że Busquets by był na boisku, już by wyglądał całkiem inaczej, ale nie ma co nad tym płakać, było minęło.
3
Pamiętacie niejakiego paxa na tej stronie? :D on to dopiero pęka z dumy teraz :D
0
Alvesowi się bardziej należy ZP niż Ronaldo xd
0
Cóż.. wiadomo było że tak będzie z Danim. On po prostu nie zawodził.
1
Na rybołówstwie się nie znam, ale podziwiam za pasje :D no tragedia ogółem mówiąc. Jeszcze rok temu pamiętam głosy narzekające że nie ma zimy..
2
Dokladnie. Kukurydza powinna być zasiana już conajmniej tydzień temu. Warzywa podobnie.. Już nawet ogórki, tradycyjnie na 8 maja się sadzi, a tu nic.
1
U mnie właśnie śnieg zaczął padać, masakra..
Śmiać mi się chce z tej pogody w tym roku, nic mnie tak nie irytuje w tym kraju. Może oprócz władzy :D
3
2 LM z rzędu, bo do tej pory jeszcze nikt tego nie dokonał nigdy.
0
Powody jak w Fifie :D
9
Przyjaciele!
0
Miałem taki sen niedawno xD
15
Były trener Barcy B i nie chce brać ich do gry.. Lucho por que?
0
Sprowadzanie piłkarzy z Premier League jest ryzykowne, na palcach można policzyć tych którzy dali radę w La Liga. Poza tym no właśnie, Tottenham nie ma opcji że będzie dla nas drugą Valencią.
1
Związki to sprawa osobista i żaden związek nie powinien zostać zakazany, dopóki oboje są szczęśliwi i tego chcą.
2
Obecnie rządzący u nas to socjalizm, a jak widać nadal wielu siedzi w jamie i im się to podoba, więc..