3

Karne w meczu o 3. miejsce Włochy-Urugwaj. Eurosport i TVP Sport.

0

Zieliński złapał luz z kanałem xDD

0

Zawsze jak ktoś tak pisze to się faktycznie mści, nie róbcie tego.

1

Bardzo się cieszę że Wojtek dzisiaj broni. Oby tak zostało.

1

Stroll co Ty robisz w F1..

4

Swoją drogą ciekawie by było tu z hashtagami :D

2

Co za pajac. Wara od Iniesty.

2

No ja już nie pamiętam jak wygląda ten projekt, ale chodzi o sam fakt planu, coś konkretnego, a nie, La Masia (jakby nie istniała), Pogba i populizm.
Coś jak Kukiz u nas, niby coś, ale tak naprawdę nic.

0

Ładnie, środek nawet zaczął działać i blok. Nie obyło się bez błędów, ale Bułgaria miała ich więcej.

2

Ja nie bylem, ale wiele osób tu się udziealo w 2015 przed wyborami, które mówili że Camp Nou jest w fatalnym stanie. Kiedyś to trzeba zrobić.

0

No było 1-0 dla Bułgarii i wyrównali na 1-1.
Liga Światowa, siatkówka? :D

2

Samo Espai Barça to pomysł, a nawet już plan, który niedługo ruszy.

1

1-1 w setach! Brawo!

9

Swoją drogą, Rosell dobry cwaniak, zbierało się na wotum to podniósł próg do 15%. Inaczej by już nie było jego, i teraz Bartka. No i Neymara w sumie.

0

Nie no nauczycielem jest dobrym, specyficznym ale dobrym :D

Ale z tym to poleciała ostro, nie chciała prowadzić dyskusji jak jej zapytałem dlaczego tak uważa, mówi że mamy inne spojrzenia na to i tyle..

^ hahaha

20

Moja nauczycielka od polskiego powiedziała dziś ze Nikola Tesla jest PRZECENIANY XD

Największy geniusz w historii świata, bez zadnego, ŻADNEGO Nobla, a ona mówi że przeceniany. Trochę kwas

0

Tak

0

XDDD kiedyś to mężczyzni nosili pończochy i spódnice. I co tęsknisz za tymi czasami? Tęsknisz za XVII wiekiem?
Poza tym, tak, z pewnością wszyscy chodzili w garniturach i kapeluszach, 24/7. Wyjdź z jaskini.

0

Ale Xavi naparzał z daleka skubany. Jeden strzał za drugim.

0

Dziadek, jest wiele młodszych, bardziej utalentowanych piłkarzy.

4

U mnie w trakcie xD

1

Kurde, czemu Ty masz rację xD tak już sobie pięknie wyobrażałem skład z Dembele i Leo na mediapuncie, brutalna weryfikacja. Wątpliwie żeby Busquets z Roberto ogarnęli cały środek.

2

Gomes? Zresztą Arda bronił się gra i skutecznością.

2

Od przybytku głowa nie boli.

1

Nie będzie, bo kto będzie na skrzydłach bronił. 3 obrońców to tak jak na górze. Tylko na wyjątkowe sytuacje.
Jakby grał Roberto obok Busquetsa, to nie musi być do niego przyklejony, on jest świetny gdy ma dużo miejsca, gdy będzie biegał wspomagać i Messiego i Busquetsa, to będzie miał miejsce i wolność, myślę że to by dało radę, nie wiem na jak długo.

0

Aa nie wiedziałem że jest konkretne prawo dotyczące Ubera i innych, chyba że kwalifikuje się je do taksówek.
Dziękuję w takim razie :D

0

Uber to jakby autostop. Ktoś życzliwy Cię podwiezie, bo akurat tam jedzie. Oczywiście mnóstwo osób na tym zarabia, ale kto się przyczepi że akurat tam jedzie i kogoś po drodze weźmie. Na wożenie pasażerów nie potrzeba licencji :D
Nie jestem pewien czy tak to faktycznie jest, ale raczej tak. Niech ktoś mnie poprawi jeśli nie.

0

Ale wtedy potrzebowalibyśmy tylko zmiennika dla Busiego i Roberto. Oczywiście Veratti byłby lepszy i Roberto kiedyś na DM grał no.. słabo. Ale moim zdaniem Dwójka Busquets Roberto daje radę. Albo jak kupujemy z Borussi Dembele to i Wiegla, ale by był sztos :D

0

Ale goool.

1

Co za ścierwo. Gdzie ta noga..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?