4

Ale ten odgłos jest przyjemny :D Nacjosebixy to jeden worek z hala dziećmi i visca łebkami xD

0

Nie ma jeszcze terminów co do dnia. Czerwiec 2019, tyle Ci mogę powiedzieć co ciocia Wikipedia.

1

:)

37

Plotka na poziomie Neymar w Manchesterze United.

9

Poprzez wieczny czas, Messi króluj nam!

0

Dokładnie xD to są takie Hala Dzieci xD

0

Real, Barca i Atletico. My odpadaliśmy 3 razy w 1/4 w ciągu ostatnich 5 lat, Real do półfinału co najmniej zawsze.

1

Jeju.. Postaw się w sytuacji zawodnika który strzela jako drugi rzut karny. Pierwsza drużyna strzeliła i żeby grać dalej Ty musisz trafić. I zawsze presja większa po jednej stronie. A tak to raz jedni raz drudzy. Bardzo dobry pomysł.

8

Sampaoli popełnil chyba ten sam błąd do Lucho w poprzednim sezonie. Zajechał Sevillę przed najważniejszych momentem sezonu.

0

Na pewno jeszcze nie czas żeby prowadził finał LM.

1

Ale bym chciał Allegriego u nas..

40

Myślę sobie co się dzieje wszyscy na boisko a oni tam mają szatnie xD

1

No nie? xD

2

Jjej! Alves królu!

0

Higuain xDDDDDDDD

3

Dryblingi Mbappe są bardzo podobne do tych Neymara ekektowne i efektywne przede wszystkim, a nie machanie nogą nad piłką.

0

Monaco coś wciśnie zaraz :D

0

Przed ostatnim Mundialem ciekawy był PK. I nawet na papierze fajne drużyny, była Brazylia, Hiszpania, Urugwaj, Włochy, a tu tylko Niemcy z ciekawych.

0

Dziękii :D
Blee, słabo to wygląda na razie..

0

Jest w tym roku Puchar Konfederacji? Bo mieli od tego odejść chyba? Czy cos? :D

0

14 :D

6

W 13 rozegrałem chyba 9 sezonów jako menedżer i grałem po 90% meczów w sezonie. Bardzo miło ją wspominam.
A nasz skład bajka, szkoda że nie udało nam się obronić LM w tamtych czasach, a zrobi to prawdopodobnie cienki jak dupa węża Real.

0

Oficjalnie na transfery mamy jakieś 30 mln.

2

Ja pie*** xDDD Co za ciemnogród xD

1

Tam na transfermarkt to chyba jakiś automat do wybierania klubów zainteresowanych jest xd

0

Ten pupil nie raz nam ratował mecz i on jest głównie odpowiedzialny za jeden z najlepszych meczów w historii, więc za pupilstwo nie gra.

11

Spacja.

0

Forza Ferrari! Brawo!

0

Polcam baaardzo i uważnie oglądaj, bo to jest dzieło sztuki, na prawdę :D

0

Incepcja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?