Jeju.. Postaw się w sytuacji zawodnika który strzela jako drugi rzut karny. Pierwsza drużyna strzeliła i żeby grać dalej Ty musisz trafić. I zawsze presja większa po jednej stronie. A tak to raz jedni raz drudzy. Bardzo dobry pomysł.
W 13 rozegrałem chyba 9 sezonów jako menedżer i grałem po 90% meczów w sezonie. Bardzo miło ją wspominam.
A nasz skład bajka, szkoda że nie udało nam się obronić LM w tamtych czasach, a zrobi to prawdopodobnie cienki jak dupa węża Real.
4
Ale ten odgłos jest przyjemny :D Nacjosebixy to jeden worek z hala dziećmi i visca łebkami xD
0
Nie ma jeszcze terminów co do dnia. Czerwiec 2019, tyle Ci mogę powiedzieć co ciocia Wikipedia.
1
:)
37
Plotka na poziomie Neymar w Manchesterze United.
9
Poprzez wieczny czas, Messi króluj nam!
0
Dokładnie xD to są takie Hala Dzieci xD
0
Real, Barca i Atletico. My odpadaliśmy 3 razy w 1/4 w ciągu ostatnich 5 lat, Real do półfinału co najmniej zawsze.
1
Jeju.. Postaw się w sytuacji zawodnika który strzela jako drugi rzut karny. Pierwsza drużyna strzeliła i żeby grać dalej Ty musisz trafić. I zawsze presja większa po jednej stronie. A tak to raz jedni raz drudzy. Bardzo dobry pomysł.
8
Sampaoli popełnil chyba ten sam błąd do Lucho w poprzednim sezonie. Zajechał Sevillę przed najważniejszych momentem sezonu.
0
Na pewno jeszcze nie czas żeby prowadził finał LM.
1
Ale bym chciał Allegriego u nas..
40
Myślę sobie co się dzieje wszyscy na boisko a oni tam mają szatnie xD
1
No nie? xD
2
Jjej! Alves królu!
0
Higuain xDDDDDDDD
3
Dryblingi Mbappe są bardzo podobne do tych Neymara ekektowne i efektywne przede wszystkim, a nie machanie nogą nad piłką.
0
Monaco coś wciśnie zaraz :D
0
Przed ostatnim Mundialem ciekawy był PK. I nawet na papierze fajne drużyny, była Brazylia, Hiszpania, Urugwaj, Włochy, a tu tylko Niemcy z ciekawych.
0
Dziękii :D
Blee, słabo to wygląda na razie..
0
Jest w tym roku Puchar Konfederacji? Bo mieli od tego odejść chyba? Czy cos? :D
0
14 :D
6
W 13 rozegrałem chyba 9 sezonów jako menedżer i grałem po 90% meczów w sezonie. Bardzo miło ją wspominam.
A nasz skład bajka, szkoda że nie udało nam się obronić LM w tamtych czasach, a zrobi to prawdopodobnie cienki jak dupa węża Real.
0
Oficjalnie na transfery mamy jakieś 30 mln.
2
Ja pie*** xDDD Co za ciemnogród xD
1
Tam na transfermarkt to chyba jakiś automat do wybierania klubów zainteresowanych jest xd
0
Ten pupil nie raz nam ratował mecz i on jest głównie odpowiedzialny za jeden z najlepszych meczów w historii, więc za pupilstwo nie gra.
11
Spacja.
0
Forza Ferrari! Brawo!
0
Polcam baaardzo i uważnie oglądaj, bo to jest dzieło sztuki, na prawdę :D
0
Incepcja :D