S7! W wersji z Exynosem będzie śmigał i śmigał, tylko nie zapchaj go typowymi ściekami. Huaweie nie są takie straszne, ale P10 nie ma nic co by wzbudzało pożądanie. S7 ma nieziemski aparat i wyświetlacz, a w wersji Egde także design.
A tego dlaczego ludzie wstawiają takie czy TAKIE zdjęcia to Ci nie powiem, każdy podchodzi indywidualnie.
A Ci co to zbierają nasze zdjęcia jakby chcieli to by mieli tak czy siak..
Jeju, tylko spytałem.. Instagram to rzecz z której korzysta blisko miliard ludzi dziennie, to raczej normalne że jest poruszenie.
Ja rozumiem że jesteś technofobem, ale to nie powód żeby od razu być negatywnie nastawionym do innych. Ja akurat technologią interesuję się bardzo i ciekawi mnie taka rzecz.
A akurat jak prądu zabraknie to uwierz, ludzie wpadną w histerię i Ty też. Obecnie ludzkość bez niego nie jest w stanie żyć i jakoś mi z tym dobrze.
Nie można mieć wątpliwości że zagrał wczoraj bardzo dobrze Andre, szczególnie jak na siebie. A Ter Stegen.. Coś wspaniałego. W sumie przy bramce na 1-0 niewiele mógł zrobić.
0
I tak większość będzie oglądać na streamach xD
1
Film miód. Jeden z dwóch najlepszych jakie oglądałem i jeden z najlepszych w historii. Dzieło sztuki.
23
Nam potrzeba tylko następcy Iniesty, bo genialnego rozgrywającego, czyli następce Xaviego mamy teraz duszącego się na PO.
Czyli z tej dwójki Eriksen
2
Ta
0
Alexis? :D
1
Nie no racja, mam nadzieję ze Eriksen lubi Barçę i jak zobaczy ofertę od niej to nie odmówi. Tylko żeby tą ofertę złożyć..
0
Wtedy Tottenham nie grał o mistrzostwo tak jak dziś.
0
Historyczny dzień :D
0
Masche tak blisko..
0
Mi też głos ujmuje jak widzę co robi Messi..
2
S7! W wersji z Exynosem będzie śmigał i śmigał, tylko nie zapchaj go typowymi ściekami. Huaweie nie są takie straszne, ale P10 nie ma nic co by wzbudzało pożądanie. S7 ma nieziemski aparat i wyświetlacz, a w wersji Egde także design.
10
Hahahah xD geniusz xD
0
Trzymaj się z daleka od marki Sony. Chyba że aparat. Reszta to dno.
Telewizory to ofc Samsung i LG.
0
Odpowiadam żeby potem w domu obejrzeć :D
0
Oo tam jest sztos, nawet jak jesteś starszy :D pójdź na największy rollercoaster, jest super :D
0
Jemu chyba chodzi o to jak patrzą na to ci co wybierają. CHYBA.
0
A tego dlaczego ludzie wstawiają takie czy TAKIE zdjęcia to Ci nie powiem, każdy podchodzi indywidualnie.
A Ci co to zbierają nasze zdjęcia jakby chcieli to by mieli tak czy siak..
26
Jak tak będziesz do wnuka mówił to widzę że nagroda Dziadek Roku się szykuje :D
1
Jeju, tylko spytałem.. Instagram to rzecz z której korzysta blisko miliard ludzi dziennie, to raczej normalne że jest poruszenie.
Ja rozumiem że jesteś technofobem, ale to nie powód żeby od razu być negatywnie nastawionym do innych. Ja akurat technologią interesuję się bardzo i ciekawi mnie taka rzecz.
A akurat jak prądu zabraknie to uwierz, ludzie wpadną w histerię i Ty też. Obecnie ludzkość bez niego nie jest w stanie żyć i jakoś mi z tym dobrze.
4
Też wam padł Instagram?
0
Nie można mieć wątpliwości że zagrał wczoraj bardzo dobrze Andre, szczególnie jak na siebie. A Ter Stegen.. Coś wspaniałego. W sumie przy bramce na 1-0 niewiele mógł zrobić.
16
Sergi Roberto chyba przejął pałeczkę bycia decydującym po Andresie. Oczywiście Messi bardziej, ale on to inny świat.
0
Ma ktoś filmik ze spięcia Pique z Ramosem?
4
Najlepszy w historii.
0
I co? :D
0
Wygrać w stylu Realu z Realem coś pięknego!
Messi króluj nam!
3
Król!!! MESSI!!!!
1
Jeszcze dużo czasu.
1
Po tym meczu nie można mieć wątpliwości co do wyboru lepszego obrońcy między Pique a Ramosem.
0
Jakby to wpadło....