To nie jest prawda. Miał przesrane tylko ze względu na swoją cenę. I głównie dlatego jest teraz tyle zarzutów. Narodowość nie miała i nie ma żadnego wpływu, chociaż Andre pokazuje jakim Mistrzem Europy jest Portugalia.
Jedyne co mnie wkurza to to jak ten zawodnik ma małą markę. Jak jakiś niedzielniak nie z Polski wymienia najlepszych napastników świata to powie Lewandowski? Nie, powie Suarez, Aguero, Ibra i pewnie Benzema. Ale Lewego nie bo jest mniej rozpoznawalny. Tak samo reklamy Nike. Jest tam Neymar, Hazard, CR, Ibra ale czy jest Lewandowski? Nie, a przecież też jest ich twarzą.
0
Uwierzę jak zobaczę na TT Barçy.
0
Dawać te składy!
0
A jakby Masche na CDM a Alba w obronie? Albo Digne? Albo Mathieu w ostateczności? Chociaż on ostatnio słaby..
0
1 zdobyta, 243 stracone xDDD no nieźle xD
0
Krytyka po wczoraju jest kumulacją jego fatalnej postawy w całym sezonie.
52
Standardowe "jak było to sory"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800047_990837397713463_667204579939905557_n.jpg?oh=d736908f4bd1531bf9ccf8b816a3ae56&oe=595264D4
XDD
27
To nie jest prawda. Miał przesrane tylko ze względu na swoją cenę. I głównie dlatego jest teraz tyle zarzutów. Narodowość nie miała i nie ma żadnego wpływu, chociaż Andre pokazuje jakim Mistrzem Europy jest Portugalia.
0
Ale nie można odpuścić El Clasico. Nie możemy się im podłożyć, za duża rywalizacja.
0
Jeszcze Real Madryt.
64
Wyrzucą go. A my bez niego to jak byśmy oddychali przez jedną dziurkę w nosie. Drugą dziurką jest Messi.
0
Strona SKW padła jak strona Realu :D
0
AS, madrycka gazeta. Wczoraj derby MADRYTU. A najważniejsza informacja to że Barça przegrała. Kompleksik
1
Vettel! I liczę na ciekawą walkę :D
0
2-1
0
Super!
33
Chyba jego obrazek na ścianie
3
Miał Cholo nosa
0
Uff myślałem że rożny
0
To co Ramos w 93'? XD
0
Griezmann!!! 1-1
0
SAVIĆ!!!!
1
Dobre gdzieś widziałem, że jak przychodzil do Realu to walczył z Neymarem, a teraz z Vasquezem o miejsce w składzie :D
0
No tak Kross wjeżdża nogami ale faul dla Realu.
0
Ale ja lubię przedmeczowe studia, tak świetnie nakręcają atmosferę
0
Ja mam w mojej kablówce też Eleven na weekend
0
Zgadzam się w 100%.
0
Jedyne co mnie wkurza to to jak ten zawodnik ma małą markę. Jak jakiś niedzielniak nie z Polski wymienia najlepszych napastników świata to powie Lewandowski? Nie, powie Suarez, Aguero, Ibra i pewnie Benzema. Ale Lewego nie bo jest mniej rozpoznawalny. Tak samo reklamy Nike. Jest tam Neymar, Hazard, CR, Ibra ale czy jest Lewandowski? Nie, a przecież też jest ich twarzą.
0
Ehh znowu Hamilton.. No nic czekamy do jutra, ma padać, może być ciekawie
0
Ale się ślizgają w tym ostatnim zakręcie. Bottas tak samo miał, tyle że się wyratował.
2
Footballer and sexi teen girl (+18)