12 kwietnia 2017, 19:20
0
Co on zrobił xD
12 kwietnia 2017, 19:15
4
No jak ma grać jak operację miał dopiero..
12 kwietnia 2017, 09:52
16
Jeszcze ciekawych? Real - Barça 0:4 Barça - Bayern 3:0 Barça - PSG 6:1 Barça - Juve 3:1 Barça - Celta 6:1 Bardzo kolorowa ta epoka Lucho.
11 kwietnia 2017, 22:32
Utrzymanie się na szczycie jest trudniejsze niż dotarcie tam.
11 kwietnia 2017, 22:31
24
Tak bardzo boje się El Clasico.
11 kwietnia 2017, 22:22
3
Messiemu widać że się chce.
11 kwietnia 2017, 22:14
No kurwa prostą nogą Jugol wchodzi i jeszcze chce faulu xd
11 kwietnia 2017, 22:05
2
Alves pierwszy piłkarz który powstrzymał Neymara.
11 kwietnia 2017, 22:03
18:45 jutro Borrusia Monaco.
11 kwietnia 2017, 21:57
Koniec.
11 kwietnia 2017, 21:53
NIE PODDAWAJ SIĘ! UKOCHANA MA!
11 kwietnia 2017, 21:47
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
11 kwietnia 2017, 21:31
Lucho Abracadabra pls.
11 kwietnia 2017, 21:30
Mats nie pewny dziś..
11 kwietnia 2017, 21:27
Marciniak to nie Rizolli niestety
11 kwietnia 2017, 21:24
xDDDDDD
11 kwietnia 2017, 21:22
Mathieu już nie ma sił. Alba szybko!
11 kwietnia 2017, 21:19
Messi się wkurzył.
11 kwietnia 2017, 21:17
SPALONY BYŁ.
11 kwietnia 2017, 21:10
Marciniak Ty już nas nie sędziuj więcej.
11 kwietnia 2017, 21:07
No kurwa...
Brak Busquetsa widoczny.
11 kwietnia 2017, 21:06
Ajjj
11 kwietnia 2017, 20:52
Już...
Miałem wrażenie że się zabiera do tego xd
11 kwietnia 2017, 20:49
Narazie Messi na PS a Roberto na PO więc zobaczymyEdit: jak mamy piłke to Roberto na PS
11 kwietnia 2017, 20:38
Zostawiamy Niemcy, przenosimy się do Turynu! Forca Bartra! I oby mecz był już jutro.
11 kwietnia 2017, 19:57
Komentarz usunięty
11 kwietnia 2017, 19:46
5
Ja myślę że Gomesowi to trochę ulżyło. Jakby miał zagrać w tak ważnym meczu i coś zj**ć to chyba by psychicznie się załamał do końca.
11 kwietnia 2017, 19:32
Dla mnie pronto, tylko niech nawali Rudy! Vamos!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co on zrobił xD
4
No jak ma grać jak operację miał dopiero..
16
Jeszcze ciekawych?
Real - Barça 0:4
Barça - Bayern 3:0
Barça - PSG 6:1
Barça - Juve 3:1
Barça - Celta 6:1
Bardzo kolorowa ta epoka Lucho.
0
Utrzymanie się na szczycie jest trudniejsze niż dotarcie tam.
24
Tak bardzo boje się El Clasico.
3
Messiemu widać że się chce.
0
No kurwa prostą nogą Jugol wchodzi i jeszcze chce faulu xd
2
Alves pierwszy piłkarz który powstrzymał Neymara.
0
18:45 jutro Borrusia Monaco.
0
Koniec.
0
NIE PODDAWAJ SIĘ!
UKOCHANA MA!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
Lucho Abracadabra pls.
1
Mats nie pewny dziś..
0
Marciniak to nie Rizolli niestety
0
xDDDDDD
1
Mathieu już nie ma sił. Alba szybko!
0
Messi się wkurzył.
3
SPALONY BYŁ.
2
Marciniak Ty już nas nie sędziuj więcej.
0
No kurwa...
0
Brak Busquetsa widoczny.
0
Ajjj
0
Już...
0
Miałem wrażenie że się zabiera do tego xd
0
Narazie Messi na PS a Roberto na PO więc zobaczymy
Edit: jak mamy piłke to Roberto na PS
0
Zostawiamy Niemcy, przenosimy się do Turynu!
Forca Bartra! I oby mecz był już jutro.
0
Komentarz usunięty
5
Ja myślę że Gomesowi to trochę ulżyło. Jakby miał zagrać w tak ważnym meczu i coś zj**ć to chyba by psychicznie się załamał do końca.
0
Dla mnie pronto, tylko niech nawali Rudy! Vamos!