1

Najlepsze tapety z środowego cudu? Macie jakieś? :D

0

Sztoos!

0

Za mecz z Arsenalem w 1/8 w sezonie 10/11, 4:1 chyba

0

Grazie! Niech moc będzie z Tobą!

0

Panowie szukam odcinka jednego z National Geographic o tym jak czas istnienia Ziemii był podzielony na rok, na swego rodzaju geologiczny kalendarz i co powstawało w kolejnych miesiącach. Wiecie jak ten odcinek się nazywał albo gdzie go znaleźć?

0

Werdykt: wykluczenie Barcelony i przyznanie pucharu Realowi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Taak, to wszystko co napisałeś bardzo pomoże, jakieś gry po angielsku itp. Ale bez lekcji gramatyki się nie obędzie raczej, więc to też Cie czeka, ale filmy z napisami to podstawa. :D I bardzo dobrze że wziąłeś, teraz bez angielskiego ani rusz

0

PiS ma ból dupska jak Real

6

Chyba najbardziej polecany komentarz w historii tej strony :D

2

I Johan.

0

Ten Święcicki od tweetów to ten komentator?

12

To samo czuliśmy po finale LM 2016, bramka ze spalonego, wygrana w karnych. Pierwszy raz role się odwróciły i płacz na cały świat.

25

Ten wolniaczek przywracający nadzieje Masterpiece.

1

Barça can into triplete!

19

Ta obrona Ter Stegena. Zmarnowana 100 Di Marii, mogło być 3:3, ale nie jest, jest 6:1. Wow. 6:1 w 1/8 LM z samym PSG. Barço jesteś wielka.

1

Jemu też należy się!

1

Dziękujemy Ci Bartek za przekręty przy transferze tego Brazylijskiego magika.

0

Nowy Xavi :D

0

XDDDDDDDDDD

1

Tak to jest Barca, tak to jest Roberto, tak to jest ten cud!

1

LECIMY PO TRYPLET! VAMOOOS! NIE UŚNIEMY DZIŚ.

1

NAJLEPSI W HISTORII.

3

Kurwa karny XD

0

Neymar woow.

1

Zagrajmy tak w El Clasico i liga jest nasza.

0

Ale dumni być możemy. Zabrakło na prawdę niewiele.

30

Ta bramka Cavaniego to największy sukces Realu w tym sezonie będzie.

0

Neymar wkurzony za te wszystkie faule na nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?