Panowie szukam odcinka jednego z National Geographic o tym jak czas istnienia Ziemii był podzielony na rok, na swego rodzaju geologiczny kalendarz i co powstawało w kolejnych miesiącach. Wiecie jak ten odcinek się nazywał albo gdzie go znaleźć?
Taak, to wszystko co napisałeś bardzo pomoże, jakieś gry po angielsku itp. Ale bez lekcji gramatyki się nie obędzie raczej, więc to też Cie czeka, ale filmy z napisami to podstawa. :D I bardzo dobrze że wziąłeś, teraz bez angielskiego ani rusz
1
Najlepsze tapety z środowego cudu? Macie jakieś? :D
0
Sztoos!
0
Za mecz z Arsenalem w 1/8 w sezonie 10/11, 4:1 chyba
0
Grazie! Niech moc będzie z Tobą!
0
Panowie szukam odcinka jednego z National Geographic o tym jak czas istnienia Ziemii był podzielony na rok, na swego rodzaju geologiczny kalendarz i co powstawało w kolejnych miesiącach. Wiecie jak ten odcinek się nazywał albo gdzie go znaleźć?
0
Werdykt: wykluczenie Barcelony i przyznanie pucharu Realowi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Taak, to wszystko co napisałeś bardzo pomoże, jakieś gry po angielsku itp. Ale bez lekcji gramatyki się nie obędzie raczej, więc to też Cie czeka, ale filmy z napisami to podstawa. :D I bardzo dobrze że wziąłeś, teraz bez angielskiego ani rusz
0
PiS ma ból dupska jak Real
6
Chyba najbardziej polecany komentarz w historii tej strony :D
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/17021737_10154191503836237_5694535513301420860_n.jpg?oh=e218550725964979f3381291e777264c&oe=5929F7DC
Wygrywa wszystko
2
I Johan.
0
Ten Święcicki od tweetów to ten komentator?
12
To samo czuliśmy po finale LM 2016, bramka ze spalonego, wygrana w karnych. Pierwszy raz role się odwróciły i płacz na cały świat.
25
Ten wolniaczek przywracający nadzieje Masterpiece.
1
Barça can into triplete!
19
Ta obrona Ter Stegena. Zmarnowana 100 Di Marii, mogło być 3:3, ale nie jest, jest 6:1. Wow. 6:1 w 1/8 LM z samym PSG. Barço jesteś wielka.
1
Jemu też należy się!
1
Dziękujemy Ci Bartek za przekręty przy transferze tego Brazylijskiego magika.
0
Nowy Xavi :D
0
XDDDDDDDDDD
1
Tak to jest Barca, tak to jest Roberto, tak to jest ten cud!
1
LECIMY PO TRYPLET! VAMOOOS! NIE UŚNIEMY DZIŚ.
1
NAJLEPSI W HISTORII.
3
Kurwa karny XD
0
Neymar woow.
1
Zagrajmy tak w El Clasico i liga jest nasza.
0
Ale dumni być możemy. Zabrakło na prawdę niewiele.
30
Ta bramka Cavaniego to największy sukces Realu w tym sezonie będzie.
0
Neymar wkurzony za te wszystkie faule na nim.