Pamiętacie jak parę sezonów temu Arsenal przegrał 4-0 z Milanem w 1/8 bodajże? Arsenal w rewanżu wygrał 3-0 i Robin van Persie zmarnował sytuację na 4-0. Ale wszyscy byli pod wrażeniem Arsenalu i gratulowali im, i tego oczekuję 8 marca. Awans praktycznie nieosiągalny, ale chcę żeby Barca pozostawiła po sobie dobre wrażenie i postrach w Europie.
Już? Może jeszcze z 30 "D"? W tym momencie najszybszy absolutnie, najlepszy system, jeden z najlepszych aparatów. W stabilności i szybkości nie znajdziesz lepszego urządzenia.
6
To prawda, ale oni muszą sobie z tym radzić, to profesjonaliści. Zresztą Marc grał w najważniejszym klubowym meczu na świecie, w finale LM i dał radę.
4
To w 1/4 może, a w 1/8 zawsze były 2 tygodnie mecze.
2
Marca widzę placement lvl expert
0
Najgorsze że to szklanka :(
3
Nazywaliśmy tu Roberto nowym Xavim nie bez powodu. To jest pomocnik i tyle.
5
Większa szansa że ktoś przechwyci Voyagera.
4
Tylko radykalne kroki pomogą.
0
JEST!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był Alves to Rakitić pomagał tylko Busiemu i wywalone na reszte, teraz jak musi grać to już nie jest tak kolorowo.
0
Ahh Rakitić co za wirtuozja podań, woow
3
KURWA MAĆ KURWA
1
Jakby tak grali od początku sezonu i Ter Stegen by musiał nam ratować dupsko to nikt by nie hejtował nigdy xd
1
Leoś co jest? :(
47
Andre Gomes pokazuje jakim Mistrzem Europy jest Portugalia.
0
Ale babole..
0
Nr 25 xD
16
To nie ten skład ludzie xd
0
Dokładnie.
1
Done!
22
Pamiętacie jak parę sezonów temu Arsenal przegrał 4-0 z Milanem w 1/8 bodajże? Arsenal w rewanżu wygrał 3-0 i Robin van Persie zmarnował sytuację na 4-0. Ale wszyscy byli pod wrażeniem Arsenalu i gratulowali im, i tego oczekuję 8 marca. Awans praktycznie nieosiągalny, ale chcę żeby Barca pozostawiła po sobie dobre wrażenie i postrach w Europie.
1
O tak, bo to rzeczywiście najważniejsze kryterium..
1
Powodzenia i milionów życzę :D
16
https://i.ytimg.com/vi/J7qAtlUIwsE/maxresdefault.jpg
Te miny kibiców < 3
0
Czekajmy do El Clasico z takimi wyrokami.
0
Czysty Android to jednak to :D
2
Już? Może jeszcze z 30 "D"? W tym momencie najszybszy absolutnie, najlepszy system, jeden z najlepszych aparatów. W stabilności i szybkości nie znajdziesz lepszego urządzenia.
0
Niestety, za drogi i nie ma w Polsce ale miałem chwilę w rękach i recenzji jest od groma, każda mówi że to jeden z najszybszych androidów :D
2
Żaden z nich, w tej cenie masz kilka modeli Xiaomi albo jakiś używany flagowiec, dużo lepszy wybór
0
Pixel już wyszedł dawno i owszem, jest świetny :)